Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Meni je MobiMatter duplo bolje radio od orange flexa. Bio skepticsn kada sam ga uzimao ali na kraju je bio bas bolji. S tim sto nema poziva, pricam samo o internetu.
 
Meni je MobiMatter duplo bolje radio od orange flexa. Bio skepticsn kada sam ga uzimao ali na kraju je bio bas bolji. S tim sto nema poziva, pricam samo o internetu.
A realno sta ce ti pozivi kad mozes sve preko npr wa da zoves ili mali milion aplikacija koje rade odlicno za pozive preko neta i svi ih koriste.

SMS i pozivi su sada realno nebitni, pogotovo za putovanja, samo net je bitan i ti si miran.
 
Meni je MobiMatter duplo bolje radio od orange flexa. Bio skepticsn kada sam ga uzimao ali na kraju je bio bas bolji. S tim sto nema poziva, pricam samo o internetu.
Takodje pozitivno iskustvo sa Mobimatter u Nemackoj za vikend. Odlicno je radio net. Pozive i poruke svakako u romingu radim preko WA.
 
A realno sta ce ti pozivi kad mozes sve preko npr wa da zoves ili mali milion aplikacija koje rade odlicno za pozive preko neta i svi ih koriste.

SMS i pozivi su sada realno nebitni, pogotovo za putovanja, samo net je bitan i ti si miran.
A kad moras neki fikcni ili ne pametan telefon da pozoves , To svi koriste nebih bas reko ,
 
Mobimatter je jeftiniji. A isto ti ne treba pasos registracija itd.

Na bnesim je 20gb - 20.49 eura
Na mobimatter je 25gb - 22 eura ili 20gb - 17 eura.
 
Mobimatter odličan.
Uoravo ga koristim u Holandiji, kupili i devojka za iphone i ja za pixel, sve lagano i brzo bez ikakve peripetije prošlo.
 
Super ti je to!

Je l' to samo fizicka kartica ili ima i esim?
Kupuje se samo u Spaniji?
Na koliko (i sa koliko evra) se mora dopunjavati da bi se odrzavao broj?
kartica mi je fizicka uzeo sam je pre jedno 8 godina , najmanji paket je 10 evra i dovoljno je dopuniti jednom godisnje. u petak idem opet u spaniju pa cu otici da vidim da zamenim za Esim jer tek od skoro imam tel koji podrzava. ne znam dal moze nesto online da se uzme nisam se raspitivao.


stalno imaju ovu akciju dupli gigabajti , zadnjih 8 god uvek kada uplatim kredit dobijem duplo
 
Uskoro mi treba vise kartica za italiju (fizicke kartice, ne eSIM... osnovni net, WA komunikacija, navigacija i informisanje). Pre par godina sam to resio kupovinom bonbona usput u Hr i za par evra po kartici dobio 1 ili 2GB. Sad mi deluje da su se pravila promenila!? Em su poskupeli em vidim i neki dodatak za roming!? Zar nije ostalo da je roming besplatan u EU?
Screenshot_267.png
Moze naravno i neki drugi predlog.


Drugo, imam jedan eSIM telefon,
Ja sam korsitio bnesim u Hrvatskoj, Sloveniji, Italiji i Francuskoj, sve zavrsio preko aplikacije za par minuta, bez slanja pasosa itd.. Paket plan 5 GB za 6 eur:

kako si ugasio da se ne ne obnavlja paket svaki mesec?
 
Poslednja izmena:
Uskoro mi treba vise kartica za italiju (fizicke kartice, ne eSIM... osnovni net, WA komunikacija, navigacija i informisanje). Pre par godina sam to resio kupovinom bonbona usput u Hr i za par evra po kartici dobio 1 ili 2GB. Sad mi deluje da su se pravila promenila!? Em su poskupeli em vidim i neki dodatak za roming!? Zar nije ostalo da je roming besplatan u EU?
Pogledajte prilog 439377
Moze naravno i neki drugi predlog.

Staneš lepo Villesse Goriza Mall odeš u Wind i kupiš njihovu prepaid karticu.
 
Iskreno, treba mi nesto sto jeftinije za 3 dana za Whatsapp i GMap. Moram da kupim 4 kartice i ne daje mi se 70 evra za to. Sa bonbonom sam mogao da prodjem sa 11e (ako nema doplate za roming. Ko zna da li sam dobro video, nejasan mi je sajt)
 
Iskreno, treba mi nesto sto jeftinije za 3 dana za Whatsapp i GMap. Moram da kupim 4 kartice i ne daje mi se 70 evra za to. Sa bonbonom sam mogao da prodjem sa 11e (ako nema doplate za roming. Ko zna da li sam dobro video, nejasan mi je sajt)
Ma stani u HR na pumpu i uzmi nove kartice , Tomato ili Bonbon verovatno ima bonus kad aktiviras nove kartice ,pocetak Marta uzo Tomato 3eu 30GB
Idi na Whatsap i dopisuj se sa Bonbon dobijes informacije iz prve ruke
 
Taj dodatak prilikom aktivacije kartice Tomato i A1 ne važi van Hrvatske. Odnosno mizerno nešto 10mb. Kod bon bon-a važi,lično proverio, ali podrška tvrdi da ne radi. Tako da je verovatno ocekivano da će i oni ukinuti tu praksu. Dakle ostaje nova kartica +kupovina nekog paketa/dodatka.
 
Taj dodatak prilikom aktivacije kartice Tomato i A1 ne važi van Hrvatske. Odnosno mizerno nešto 10mb. Kod bon bon-a važi,lično proverio, ali podrška tvrdi da ne radi. Tako da je verovatno ocekivano da će i oni ukinuti tu praksu. Dakle ostaje nova kartica +kupovina nekog paketa/dodatka.
Pocetak marta Tomato dodatak radio u Italiju , mozda sad ne radi ali ceo Mart radio
Mada i Bonbon dodatak zavrsava poso
 
Nazad
Vrh Dno