Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Ja sam ipak za lokalnog provajdera i neku akciju ako ima.
Letos kupio Orange ja mislim kad sam bio u Grcku. Neograničeni net mesec dana za 12-13 evra. Koristio ga I u smeštaju jer je bio brži od wifi. Na plaži delio min na još dva telefona.
U Egiptu sam isto kupio njihov i nisam se pokajao. U jednoj situaciji mi se isplatio, otišla mi grupa kod piramida pa sam na Viber zvao agenta.
Vredelo je svaki dolar, još ga nisam istrošio. Počeo da skidam filmove na ajrodromu
 
Sto se tice Orange - jedino mesto gde je zezao mi je bilo u Monte Karlu. U jednom delu grada mi je uzasno radio net i na trenutke se gubio.
 
Sto se tice Orange - jedino mesto gde je zezao mi je bilo u Monte Karlu. U jednom delu grada mi je uzasno radio net i na trenutke se gubio.
monte karlo fiksiranje na francusku mrezu i sve radi ok tako sam 2019 radio.
 
Zbog ogranicenja ja bacam , kupim novu usput i cao plus bonus
Gde kupujes u prolazu? Jel ima na pumpama? Da li kartica radi u celoj EU (Slo,Nemacka,Austrija,Svajcarska me konkretno interesuju)?
 
Ok, hvala. Uzeo bih ovaj airlo ali mi Motorola Edge 30 Ultra nema eSim :cautious:
Jel ovaj bon bon 10e 20GB za EU? Ako sam dobro razumeo ovo na sajtu ili se na licu mesta biraju neki roming paketi?
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala. Uzeo bih ovaj airlo ali mi Motorola Edge 30 Ultra nema eSim :cautious:
Jel ovaj bon bon 10e 20GB za EU? Ako sam dobro razumeo ovo na sajtu ili se na licu mesta biraju neki roming paketi?
Nazalost bonbon nemoze sad pitao. Ni Globaltel se ne isplati .
Valda ce neko dase javi za Švicu
 

Prilozi

  • Screenshot_20230410-173644_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230410-173644_WhatsApp.jpg
    121.6 KB · Pregleda: 64
  • Screenshot_20230410-173918_GLOBALTEL.jpg
    Screenshot_20230410-173918_GLOBALTEL.jpg
    67.5 KB · Pregleda: 36
mtel.ba

Screenshot_20230411_120800_edit_1153292531024541.jpg
e sad je pitanje da li je zgodno nabaviti karticu.

Ili npr. kupiti mtel.ch karticu za 15 eur kad se stigne tamo, a do tada uplatiti najmanji paket na globaltelu za prvu pomoć.

A1 takođe ima pripejd roaming dodatake koji važe u CH. I to
500 MB - 3 dana - 599 din
1 GB - 7 dana - 799 din
2 GB - 10 dana - 1199 din
 
Za svicu airalo. Interesuje me orange., ko ima iskustva. Da li moze isti kredit na 2 esim broja (da koristimo supruga i ja)
 
Airalo radi super za Švajcarsku, koristio sam prošle godine u septembru nakon što sam veoma naivno mislio da je Švajcarska deo EU rominga pa mi se sav kredit akumuliran na Tomato kartici tokom korone, potrošio.
 
Telefon mi nema eSIM 🙄 Vidim A1 ima ok ponudu 3GB za 1400 rsd, mislim da će mi to poslužiti. Valjalo bi da traje duže od 15 dana ali sta je tu je.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230412-010148.png
    Screenshot_20230412-010148.png
    548.3 KB · Pregleda: 55
Pitanje, ako mi više bonbon kartica ne treba, ima 23 evra kredita, i još važi 12 dana, kako se prebacuje na drugog korisnika, pošto je registrovano na mene i imaju moj pasoš
 
Znam , imao tri kartice i prebacio na ovu, ali najverovatnije mi više meće trebati a glupo da propadne
 
Nekome moze biti interesantna ponuda za e-sim na http://www.esim.rs/ powered by Globaltel
Otprilike 2.50 EUR/GB za 7 dana, EU Rominga, dostupni paketi od 1, 3 i 5GB
Generisanje e-sima se naplacuje EUR 2.60, ali se jednom placeni e-sim moze dopunjavati.
Deluje interesantno za cesta, kraca putovanja, kad ne treba puno interenta
 
Nekome moze biti interesantna ponuda za e-sim na http://www.esim.rs/ powered by Globaltel
Otprilike 2.50 EUR/GB za 7 dana, EU Rominga, dostupni paketi od 1, 3 i 5GB
Generisanje e-sima se naplacuje EUR 2.60, ali se jednom placeni e-sim moze dopunjavati.
Deluje interesantno za cesta, kraca putovanja, kad ne treba puno interenta
To je normalna cena kod Globaltela 1GB 300din , samo treba paziti koja zona jer nije ista cena
 
Jel može globaltel običan prepaid na esim? Pa da se uzme neki roming dodatak?
 
Nekome moze biti interesantna ponuda za e-sim na http://www.esim.rs/ powered by Globaltel
Otprilike 2.50 EUR/GB za 7 dana, EU Rominga, dostupni paketi od 1, 3 i 5GB
Generisanje e-sima se naplacuje EUR 2.60, ali se jednom placeni e-sim moze dopunjavati.
Deluje interesantno za cesta, kraca putovanja, kad ne treba puno interenta
Danas ne radi, stignem do plati i ništa
 
Jel moze isti broj (paket) da se podeli na dva esim-a?
Uh, to ne bih znao, sad ne mogu ni da proverim, pošto sam deaktivirao paket do sledećeg puta...

Inače, ako neko ima kôd za Airalo da ućarimo po 3$, neka pošalje 🥰
 
Pozdrav.
Da li neko ima predlog za esim za Egipat?
Airalo ne malko skuplji, ali ako nema ništa drugo i on će poslužiti krastavac.
 
Nazad
Vrh Dno