Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

1000 minuta (+1000 u mreži)
1000 sms poruka
20gb neta

1900 dinara mesečno
Zvuči super!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ovo je postpaid kako sam razumeo ? Ugovorna obaveza ?
 
Ovih 1000 min pretpostavljam ka svim mrežama u Hrvatskoj? Ima li neka opcija za pozive ka drugim zemljama EU?
 
Nisam siguran, ali mislim da se odnosi na sve mreže EEA, ali samo dok ste u zemlji EEA zajednice koja nije Hrvatska.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Tnx uncle
Jel ima neko da potvrdi ili demantuje ovo?
 
Jel ima neko da proda bonbon vaucer/dopunu? Nije bitan iznos vaucera?

Ponude u pp, ako neko ima...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neki problem sa online uplatom, kad tražiš ovako?
 
Ne, nego nisam na vreme produzio, i nakon toga mora ovako da se dopuni, ne moze online kada istekne validnost.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neko problem sa bonbon aplikacijom...?
Kako se jos moze aktivirati paket iz rominga?
dcf5882dd47723a03d47412c4a0d0afe.jpg


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Da li neko zna jel izbacuju neke promocije na bonbonu oko NG, hocu da uzmem onaj najveci bon 176,pa da sam miran celu godinu sto se tice validnosti kartice, ovako mi je validna do februara, pa da li da cekam neku promociju ili odmah da roknem, da ne razmisljam

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neko da mi prebaci 1,1 kunu ? Tačno mi toliko treba da imam 15,imam 13,99. Broj je +385 97 6811705.Hvala unapred!
 
Da li neko zna jel izbacuju neke promocije na bonbonu oko NG, hocu da uzmem onaj najveci bon 176,pa da sam miran celu godinu sto se tice validnosti kartice, ovako mi je validna do februara, pa da li da cekam neku promociju ili odmah da roknem, da ne razmisljam

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

To je dobro ali moras paziti da slucajno ne ukljucis internet u Srbiji ili nekoj drzavi koja nije u EU romingu.
Meni je u Svajcarskoj tako otislo 50 kn sa racuna jer sam zaboravio da iskljucim data roming.

Jel ima neko da mi prebaci 1,1 kunu ? Tačno mi toliko treba da imam 15,imam 13,99. Broj je +385 97 6811705.Hvala unapred!

Evo prebacicu ti ja ... Jel moze toliko da se prebaci? I kako se to uopste radi?

Cimni me na PP da to resimo.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu se upisati decimale nego samo cele kune.
 
Poslao sam ti 1KN. Ne mogu dve jer mi je sada stanje 55,60 a treba sutra da mi skine 55KN.
 
Molim, drago mi ako sam pomogao. Koristim priliku da se zahvalim svima ovde na korisnim info, pratim forum već neko duže vreme, eto najzad i lepog povoda/izgovora za registraciju :)
 
Jel ima neko problem sa bonbon aplikacijom...?
Kako se jos moze aktivirati paket iz rominga?
dcf5882dd47723a03d47412c4a0d0afe.jpg


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Probaj preko moj bonbon sajta?

na www.bonbon.hr
Preko USSD izbornika *121#
Definitivno ima neki problem sa dualsim telefonom (Samsung J5 2016).
Aplikacija jednostavno neradi kako bi trebalo, nemoze preko nje da se aktivira paket.
USSD izbornik neradi za internet karticu (bar je kod mene tako).
Pokrenuo sam juce preko sajta.
U madjarskoj ponovo haos, nece da se konektuje na net (za apn postavio internet.ht.hr).
Jedva nekako iz stotog pokusaja mi se poveze tel preko vodafona.
Izvadim karticu ubacim u mifi Huawei E5577, sve radi najnormalnije iz prve se poveze na t-mobile 4G.
 
Definitivno ima neki problem sa dualsim telefonom (Samsung J5 2016).
Aplikacija jednostavno neradi kako bi trebalo, nemoze preko nje da se aktivira paket.
USSD izbornik neradi za internet karticu (bar je kod mene tako).
Pokrenuo sam juce preko sajta.
U madjarskoj ponovo haos, nece da se konektuje na net (za apn postavio internet.ht.hr).
Jedva nekako iz stotog pokusaja mi se poveze tel preko vodafona.
Izvadim karticu ubacim u mifi Huawei E5577, sve radi najnormalnije iz prve se poveze na t-mobile 4G.

Kontaktiraj operatere bonbon preko facebook . Vrlo su uslužni i završavaju posao u roku od 5-10 min. . Obavezno im u poruci za aktivaciju željenog paketa osim broja mob. tf. prosledi i sledeće podatke ...

Screenshot_1.png
 
Kontaktiraj operatere bonbon preko facebook . Vrlo su uslužni i završavaju posao u roku od 5-10 min. . Obavezno im u poruci za aktivaciju željenog paketa osim broja mob. tf. prosledi i sledeće podatke ...

Pogledajte prilog 241170
Eee da nece iz rominga ni preko sms da se aktivira (sms ka tom broju jednostavno ne odlazi).
Izgleda jedino preko sajta ili podrske... :)
 
Vratih se sa proputovanja po Evropi.
Uzeo sam bonbon karticu na pumpi, u Hrvatskoj LTE, a u Sloveniji, Italiji, Nemačkoj, Austriji i Mađarskoj R. Nije mi jasno zbog čega, sve sam dobro podesio.

Za Švajcarsku sam koristio lycamobile.
 
Zato što moraš da omogućiš prenos podataka u romingu.To je po default-u isključeno na većini pametnih telefona.
 
Omogućio sam to odmah, nije to. Radio mi je net normalno, samo mi je bila uvek ikonica R.
 
Nazad
Vrh Dno