Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Može li to forsirano kačenje na Vodafon da se zaobiđe manuelnim odabirom mreže?
 
Siguran sam da može, ali mislim da A1 sa drugim roaming partnerima nema 4G. Na istom mestu, Telenor i Bonbon se kače na Cosmote 4G, dok A1 na Cosmote (ručno odabran), H.
 
Da li neko ima iskustva sa Telenor roamingom u BiH (1GB na 7 dana) - idem na 1 dan, pa me zanima da li radi dobro (kolko može na 3G).
 
IMG_0008.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
IMG_0008.JPG
Ponuda na mtel cg kartici za roming u bih


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mogao si samo ScreenShot na N1110
[emoji23]

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Da li neko ima iskustva sa Telenor roamingom u BiH (1GB na 7 dana) - idem na 1 dan, pa me zanima da li radi dobro (kolko može na 3G).

U Banja Luci postoji upotrebljiv 4G samo na BH Telekomu, s tim što se gubi na periferiji skoro uvek i prebacuje se na i dalje solidan 3G. Iz nekog razloga, ne znam da li je u pitanju samo moja SIM kartica ili je do Telenora, ali nisam uspeo da se povežem na m:tel nikako tako da ne znam kakvo je stanje s njim. HT Eronet ima upotrebljiv 3G u naseljenim predelima, čim se malo izađe van grada, postaje potpuno beskoristan i fallback na EDGE je česta pojava ali čak i tad znaju da ne prođu poruke na Whatsappu. Takođe, sva 3 operatora imaju ekstremno spor 3G na aerodromu u Banja Luci (4G nema ni u tragovima), što mi je bilo prilično fascinantno.

Ovo je info od pre mesec dana, ne znam da li je (suštinski) nešto drugačije u Federaciji, tamo nisam bio.
 
Bh Telekom je najbolji igrač kad je 4G u pitanju. Sarajevo je ekstra pokriveno sa dobrim brzinama
b2736e2a1545cc073ac07206b93b63cc.jpg
 
Ja veceras putujem, aktiviracu tih 20gb pa kolko bude...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Ako nekome treba 7GB u Grčkoj, za 7e, imam karticu sa kreditom. U pitanju je Wind mreža, 4G je radio odlično na mestima gde sam je koristio.
 
Idem sutra za grčku na 10 dana pa me interesuje koji paket da uzmem preko mts za net, dal ovaj od 500mb ili ovaj drugi malo skuplji od 1gb.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pa što nas pitaš to, zavisi tebi šta odgovara. Meni je malo i 1gb.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To zavisi isključivo od tebe i tvojih potreba, tj. koliko i za šta planiraš da koristiš internet.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ma ja sam kod mts, a vidim da im je to najveći paket što se tiče neta

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
To zavisi isključivo od tebe i tvojih potreba, tj. koliko i za šta planiraš da koristiš internet.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Pa šta ja znam, klasika, ono čisto kao neki osigurač, pošto vidim da gde idem ima i Wi-Fi,al ne znam šta da očekujem,kakav je kvalitet, pa čisto da se osiguram sa nečim a vidim da je što se tiče Neto ovo od 1gb najveći paket što imaju,ono imam ja još moj net, al pretpostavljam da se on u inostranstvu naplaćuje

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kakav je vodafone u Grčkoj?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kakav je vodafone u Grčkoj?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Nit' smrdi, nit' miriše. Ja ga koristim preko A1, ima LTE većinom u Haniotiju, ali brzine 3-4mbps. Nekad se muči dok otvorim vesti(B92 npr) iako imam pun LTE.
U principu može da posluži, ali kilavo je to sve ako uporediš sa netom u našoj zemlji npr.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koji je najbolji tamo da se uzme operator

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Preko mts može, vodafone, cosmote i wind.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nit' smrdi, nit' miriše. Ja ga koristim preko A1, ima LTE većinom u Haniotiju, ali brzine 3-4mbps. Nekad se muči dok otvorim vesti(B92 npr) iako imam pun LTE.
U principu može da posluži, ali kilavo je to sve ako uporediš sa netom u našoj zemlji npr.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Pa imam vodafone karticu i imam neograničen internet na njoj do početka septembra pa da je iskoristim tamo. Ali kontam da može da se poveže na još neku mrežu. U nemačkoj je radio i o2 a u Austriji A1 i 3. U madjaskoj i telekom. Generalno Srbiji ne mogu da papriraju mnoge evropske zemlje po pitanju pokrivenosti i operaterima i svemu ostalom


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Tačno, tek kad izađeš malo iz Srbije vidiš koliko su drugi očajni po tom pitanju.
Kod nas 3G bolji nego 4G u nekim zemljama.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
E odlično, hvala vam.
Definitivno, nemačka je recimo zemlja woooow a pokrivenost ogromna 0. Od Minhena do Austrije sam kontantno imao 2G i No Service. Jedva sam čekao da udjem u Austriju da mogu serije da gledam. Austrija je babaroga po pitanju toga. Mrdnu onije LTE u Austriji. Meni nisu jasni oni madjari, zemlja im je ravna kao daska a ne mogu da srede normalan signal. Imao sam 3G po dve, tri crte. LTE čak ni kad sam prolazio pored Budimpešte nisam uhvatio... Ali zato od Horgoša do Kruševca, preko pola Srbije 4G se nije mrdnuo. Čudo pa i mi imamo nešto bolje od evropskih zemalja...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ovo sa sajta Bonbona su FUP za običnu karticu.

Koje su cifre za Internet karticu, pošto nisu isti paketi.

Za dnevno 300mb trebalo bi da nema, ali ne znam za Mesečni Internet XL 7gb i da li za Veliki dnevni od 5gb važi ovih 0.48gb sa slike?
3b7f16f546443ffdd48647f89064c69f.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Posto nemam vremena (danas putujem) da jurim Bonbon sta je bolje za Hanioti Vodafone ili Cosmote?
Ili da uzmem ovak Telenor za 7 dana od 1 GB za 599 rsd. Inace bicu 5 dana u Grckoj.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno