Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Pa i na bonbon dobijas i minute možeš da zoveš i u Nemačkoj, imaš u aplikaciji ponude....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Pa i na bonbon dobijas i minute možeš da zoveš i u Nemačkoj, imaš u aplikaciji ponude....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
Da ali nece nemci da imaju posla sa onima koji zovu sa stranog broja. (znam iz licnog iskustva) + nema rominga kad zoves i kad te zovu na nemacki broj.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na duže staze se kupuje domaća sim kartica, najbolje. A za kraća putovanja do 7 dana može poslužiti neka druga..... Iz ličnog iskustva, više njih


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Hvala svima na preporukama i savetima. Verovatno će se bonbon svakako nabaviti da bude tu za svaki slučaj, a videću šta može da se nabavi korektno od nemačkih operatera.
 
Pogledaj ponude mreža winSIM i premiumsim koji imaju najbolji omer cene i gigabajta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imas Lidl i Aldi pripejd kartice, Aldi 3 GB za 7.99 evra za 4 nedelje. Kupis je na licu mesta.

Ali za bilo koju karticu moras da se identifikujes, negde preko neta, negde u prodavnici, i mislim da moras da imas nemacku adresu, tj prijavu boravka.

Imas i u svakom Mediamarktu i Saturnu da kupis prepaid kartice Vodafonea, Telekoma i sl, i mozda mozes tu na licu mesta da zavrsis identifikaciju.

Winsim nije opcija za par meseci, dok ti dodje kartica, pa ti treba nemacki IBAN.... I nije klasican prepaid.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Ali za bilo koju karticu moras da se identifikujes, negde preko neta, negde u prodavnici, i mislim da moras da imas nemacku adresu, tj prijavu boravka.

Ne mora imati prebivaliste u DE, ali mora kod sebe ima da ima važeći dokument, u njegovom slučaju pasoš.

OnePlus 6T via TT
 
Ako mu treba nemacki IBAN, N26 je resenje. Otvoren u roku dan, dva.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koje su sad opcije dostupne da se oživi istekli bonbon?

Isteklo mi pre 3 dana ne mogu da verujem da sam zaboravio, ranije mi je stizala notifikacija od bonbon aplikacije iako nemam bonbon karticu u mobu ali sad nije stiglo i propustio sam, a karticu imam već godinu i po bez problema
 
Da li je i dalje potrebno ručno namestiti APN za Bonbon?

I ako da, kako beše idu?
 
Meni nije tražio, sam. Je sve namestio..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
+1 (Madjarska i Slovenija)

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Hvala puno.

Poslednji put sam ga koristio pre vise od 1 god u GR i tada nije mogao vise od 2G/3G (češće 2G) dok nisam namestio ručni APN koga se ne sećam.

Nakon toga je kartica imala jak 4G signal u ruralnim delovima Grcke.
 
Sad sam zvao podršku, i ona kaže da se nova kartica može aktivirati jedino prvim pozivom iz Hrvatske, jel to tačno?
 
Jel ovo nešto ne radi plaćanje/dopuna na Bonbon?
Stalno me vraća na "popuni sve podatke ...". Juče, subota, evo i danas isto ... Visa kartica, cisto da odrzim broj validnim.
 
Evo za druge da znaju. Iako je kartica "parkirana", dakle tece onih drugih 90 dana validnosti, ne moze se elektronski dopuniti i odrzati u zivotu.
Moram da nadjem nekoga da mi kupi "bon" sa tim kodom. Ne znam ni kako to izgleda, a jos da objsnim nekom da objasni nekom ...
 
Uvek je tako bilo posle 90 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Evo za druge da znaju. Iako je kartica "parkirana", dakle tece onih drugih 90 dana validnosti, ne moze se elektronski dopuniti i odrzati u zivotu.
Moram da nadjem nekoga da mi kupi "bon" sa tim kodom. Ne znam ni kako to izgleda, a jos da objsnim nekom da objasni nekom ...

Ako proslo 90 dana listaj temu unazad, neko vec napiso da Aircash aplikacija radi
 
Nasao sam za fup tablicu ali mi nije jasna...veliki net,jako veliki net..
Moze neko da mi objasni koliki je fup posebno za:tjedni net s,tjedni flat,mesecni net s,m,l,xl?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nasao sam za fup tablicu ali mi nije jasna...veliki net,jako veliki net..
Moze neko da mi objasni koliki je fup posebno za:tjedni net s,tjedni flat,mesecni net s,m,l,xl?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

Onaj najveći od 7gb fup je na 2,7 ili 2,9. Uglavnom malo ispod 3. Za ostale ne znam.
 
Meni se zadnjih pola godine najbolje pokazao mjesecni M, bar na njemu nisam ni jednom imao fup, uvek od 2gb trosim 2gb,meni za 5-6 dana dovoljno.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Onaj najveći od 7gb fup je na 2,7 ili 2,9. Uglavnom malo ispod 3. Za ostale ne znam.

Ovako je meni podrška rekla
"Veliki internet 2,9 GB; Jako veliki internet 3,8 GB; Jako velika kombinacija 6,6 GB; Tjedni internet 1,3 GB i Tjedni Flat 4,4 GB. Oni paketi koji nisu na popisu, mali internet za 20 kuna 750 MB, srednji Internet za 35 kuna 2 GB i velika kombinacija za 90 kuna 4 GB, 1250+1250 minuta i 500 poruka nemaju ograničenje na potrošnju."
 
Nisam znao za ovo za drugih 90 dana. Verovatno citao kako mi je odgovaralo da procitam. Jos i pre dva mesece iz podrske rekose "normalna nadoplata".
Snasao sam se mislim, mnogo lakse nego sto sam ocekivao - iz prve za koga sam pretpostavio da ide cesce tamo. Koristi se puno, tako da znaju ljudi sta je pa ce mi uzeti.
 
Na svakoj pumpi imaš bon za nadoplatu, dobiješ papirić sa kombinacijom brojeva i slova koju uneseš direktno preko kratkih kodova....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kako ste se registrovali na Aircash, jer ne stize sms na nase brojeve i nemamo OIB...?

Hitno mi treba da ozivim jedan sim

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imas oib generator online.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno