Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Nabavio sam A1.
Kako se ona aktivira?
Mogu li iz rominga da je pokrenem?


TELE2 nisam mogao aktivirati van Hrvacke. Mora se prvi poziv ili net ostvariti unutar matične mreže.



Poslato uz pomoć Tapatoka
 
da, iz nekog razloga slike nisu prošle.

@uncle_eddie Evo predloga za izmenu:
Za poslednju sliku sa pregledom bonbon paketa predlog da se doda kolona koja predstavlja odnos cene u kn i GB u FUP pa da znamo koliko nam izađe 1GB u roamingu jer nas odavde to najčešće i interesuje.
EDIT: pretpostva ka da je tabela excel pa da je lako izvesti.

Dodao bi još jedan red sa vrednošću 300mb nema FUP 3kn za internet SIM.


Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Nabavio sam A1.
Kako se ona aktivira?
Mogu li iz rominga da je pokrenem?


TELE2 nisam mogao aktivirati van Hrvacke. Mora se prvi poziv ili net ostvariti unutar matične mreže.



Poslato uz pomoć Tapatoka

Aktivira se prvim pozivom, uspostava je dovoljna, ne mora se niko javiti. Može i iz rominga.

A Tele2 može biti da si uzeo turistički paket koji radi samo u HR i na kojem je roming kompletno isključen.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aktivira se prvim pozivom, uspostava je dovoljna, ne mora se niko javiti. Može i iz rominga.


Sent from my iPhone using Tapatalk

@crasstavizza hvala na info. Ovo je dobra stvar.

Ona TELE2 je nezgodna jer mora iz matične mreže što je malo nezgodno ...

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
@crasstavizza hvala na info. Ovo je dobra stvar.

Ona TELE2 je nezgodna jer mora iz matične mreže što je malo nezgodno ...

Poslato uz pomoć Tapatoka

za tele 2 preko fb posalji puk i broj ako je turisticka i trazi da ti prebace na start paket.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da ne moze,mada ih pitaj na TW ili FB.

Juste ih kontaktirao mailom. Kartica ugasena jer nije dugo koriscena/dopunjavana. Potrazili mi PUK1 i rekli da ce za 48h da je aktiviraju. Tada moram da uradim bilo kakav poziv da se kartica prjavi na sistem i posle mogu da kupujem bonove/pakete online.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Aktivirana kartica, imam opet 90 dana da kupim neki bon i aktiviram paket.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I meni je bila neaktivna, uz pomoć puk koda i bonbon podrške na fb aktivirao i sad normalno koristim...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Izgleda da ovim reaktiviranjem kartice, internet SIM postaje obična SIM.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pitao, dobio potvrdu i na fb i na Twitter. Ne može.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Vidim da ima promena oko bonbon

Ne šalju više?

I nije više komplet saobraćaj za roming?
 
Zavisi od kartica. Isprobano tokom maja, i meni jedna ima, druga nema ogranicenje.
 
Mislim da sam negde pročitao da u prva četiri meseca ne vazi FUP, tek nakon toga ga aktiviraju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
MOje su stare skoro dve pune godine :)
 
obe moje kartice net i obicna stare malo vise od godinu dana,zena vec treci mesec u italiju
 
culi ste da je sbb kupio tele2 u Hr...dal cemo mi imat neku dobit od toga?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Naravno - vece cene :D
 
bas si me utesio [emoji3][emoji3]

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
I Hrvatski Telekom je vlasnik Crnogorskog Telekoma pa opet nikakvih pluseva nema. Niti u MKD ili ALB, iako Telekom ima mreže tamo [emoji2371]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
cak sta vise su najskuplji u CG...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
I Hrvatski Telekom je vlasnik Crnogorskog Telekoma pa opet nikakvih pluseva nema. Niti u MKD ili ALB, iako Telekom ima mreže tamo [emoji2371]


Sent from my iPhone using Tapatalk
To nije hrvatski Telekom nego Dojče Telekom i oni su najskuplji svuda [emoji16][emoji16]

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Aircash-nadoplata bona na br tel(istekla kartica) nije uspesno zavrsena...nudi mi da kucam *123*kod bona# i pozovem ili posaljem sms na 13220 kod bona. Sta raditi?
 
Aircash-nadoplata bona na br tel(istekla kartica) nije uspesno zavrsena...nudi mi da kucam *123*kod bona# i pozovem ili posaljem sms na 13220 kod bona. Sta raditi?

Jel ti istekla kartica u smislu nema uopste mreže vise ili u smislu da je istekla dopuna (prošao datum vrednosti)?
Ako je ovo prvo onda se prvo moraš javiti bonbonu na fb s Pukom da ti opet aktiviraju sim karticu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prastari samsung android tel pokazuje da ima mrezu, ali skeniranjem nalazi vip,mts i tln kao dostupne mreze...kontaktiracu ih na fb...Hvala
 
Aircash-nadoplata bona na br tel(istekla kartica) nije uspesno zavrsena...nudi mi da kucam *123*kod bona# i pozovem ili posaljem sms na 13220 kod bona. Sta raditi?

Ukucaj kod,nista ne gubis.
 
Da li ste videli da kod Taza mobile grckog mozete sad da narucite kartice i da vam dostave u hotel ili apartman kad stignete tamo? Nije lose za onog ko se nije pripremio na vreme :)

Sad sam ih pitao jel mogu da mi dostave za sutra? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koliko ja sad vidim i dalje je najpovoljniji bonbon - za 105kuna (15eur) se dobija 5gb sa fup-om, dok su ostali sve srezali?


Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno