Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

trazis da ti aktiviraju. treba do 48h da prodje da bi ti aktivirali. ubacis karticu u mob i povremeno ga ugasis/upalis. kad se pojavi signal, da bi kartica bila aktivna pokusas nekog da pozoves. posle toga opet treba neko vreme da prodje da bi preko weba uplatio dopunu (ja sam cekao jednu noc). posle toga bi trebalo sve da radi normalno.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
trazis da ti aktiviraju. treba do 48h da prodje da bi ti aktivirali. ubacis karticu u mob i povremeno ga ugasis/upalis. kad se pojavi signal, da bi kartica bila aktivna pokusas nekog da pozoves. posle toga opet treba neko vreme da prodje da bi preko weba uplatio dopunu (ja sam cekao jednu noc). posle toga bi trebalo sve da radi normalno.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Da da, samo gledam kako mi se na webu razlikuje broj od onog na fizičkoj kartici.. Ali to ću rešiti nakon 48h.. Ubaciću karticu, skinuti aplikaciju pa ću preko nje dokupiti bonove.

Već sam im poslao pa su pokrenuli tih 48h.

Edit: Ja sam pogrešio nisam video da su isti brojevi. Sve super [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da da, samo gledam kako mi se na webu razlikuje broj od onog na fizičkoj kartici.. Ali to ću rešiti nakon 48h.. Ubaciću karticu, skinuti aplikaciju pa ću preko nje dokupiti bonove.

Već sam im poslao pa su pokrenuli tih 48h.

Edit: Ja sam pogrešio nisam video da su isti brojevi. Sve super [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Jesi probao ovde? http://bonbonjera.com.hr/
Ja sam jednom tako uradio.
 
Već su pokrenuli proces oživljavanja kartice.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I meni su tako jednom kao oziveli i nista,pa su posle nekog vremena rekli da to sigurno radi,ali do sada nisam probao.
 
Izbacio mi bonbon na sajtu da ako se registrujem dobijam 50% popusta na paket.. Nadam se da nisam pogrešio što sam se reg kao strani državljanin..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
bonbonjera ne radi?
"ZATVORENO ZBOG REDOVNOG ODRŽAVANJA!"
 
Ne znam kako su ovo računali, ali i internet home paketi su prilično mobilni, a značajno jeftiniji od navedenog. I možeš da ih spajas sa postojećim paketima.
 
"Kako se navodi, najjeftinija ponuda u Srbiji je 0.34 evra po gigabajtu, dok je najskuplja 21.10."
Ne uzimaju se kucni Net paketi u obzir, ni u Indiji (gde ima i jeftinije od navedenog po GB).
Mislim da se uzima postpaid internet, internet dodaci na prepaidu i postpaidu samo.

NIje neko ozbiljno istrazivanje, cable.co.uk nije profi istrazivacka kuca, vec provider, koji je to iskoristio za dalju kampanju :)
 
Ako ne računaju internet pakete, kako su mi razložili paket sa beskončano minuta i poruka i 10GB interneta? Koliko tu košta 1GB. Gubljenje vremena...
 
Mali off, da ne otvaram novu temu...

Da li je neko skoro putovao za SAD i sta je koristio tamo?

Vidim da T-Mobile ima neki Tourist paket koji je 30USD, ali njihovu radnju ne vidim da ima blizu mesta gde cu biti.

Pored toga, Globaltel ima 512MB i 1GB za 2290 i 3790din. Vip je povoljan, ali sam ja na mtsu koji dere po usima za "Internet Roaming dodatak".

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa slovenija je u EU? :) Šalim se, jesmo malo skrenuli s teme, ali nije loše da se i ta info provuče...
 
Ova telemach varijanta važi samo za Sloveniju, ili za EU?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
10e za pripejd karticu vodafone 4.5GB neta istice posle 4 nedelje, dobija se i samo 15 min razgovora van mreze. Net u celoj EU, u pitanju je Spanija.
 
Ova telemach varijanta važi samo za Sloveniju, ili za EU?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Uporabniki paketa Net2go lahko v gostovanju v EU/EEA brez doplačila dnevno porabijo 360 MB prenosa podatkov.

A to je mnogo povoljnije nego ponuda nasih operatera u roamingu:

Kod:
 Dobrodosli u Sloveniju! Aktivirajte roming dodatke i ostvarite znacajne ustede! Dodaci koji vaze 24h od trenutka aktivacije:
* 10 minuta razgovora za 499 dinara. Za aktivaciju besplatno pozovite *135*11#
* 20 SMS poruka za 299 din. Za aktivaciju besplatno pozovite *135*12#
* 20MB interneta za 399 din. Za aktivaciju besplatno pozovite *135*13#

Dodaci koji vaze do kraja tekuceg meseca:
* 50 min razgovora za 1.999 din. Za aktivaciju besplatno pozovite *135*14#.
* 100 SMS poruka za 1.199 din. Za aktivaciju besplatno pozovite *135*15#
* 100 MB interneta za 1.599 din. Za aktivaciju besplatno pozovite *135*16#
* 500 MB interneta za 5.999 din. Za aktivaciju besplatno pozovite *135*17#
* 1 GB interneta za 9.999 din. Za aktivaciju besplatno pozovite *135*18#


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam kako ih nije sramota da uopšte pošalju ovakvu ponudu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li vama stizu kartice iz Hrvatske? Prvo sam narucio bonbon, od nje ni traga ni glasa. Pre mesec dana porucim a1, ni od nje ni traga ni glasa. Na kraju cu je kupiti od nekog sa KP. Ko od njih ima najbolje ponude trenutno?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Telenor 1Giga 7 dana 600 dinara kako Vam se cini
Super sem sto mozes da napucas racun u romingu, jer van onih 26 zemalja vazi standardna roming tarifa ;)
Isti problem kao i VIP - iskljucivo na prepaidu, i bez dinara preko potrebnog za dodatak.

Ali i tako - cisto je zgodno za 7 dana, inace nije isplativije od Bonbona.
 
Taj ko ne ume ili je dovoljno lud da u romingu ne namesti ručno biranje operatora u pograničnim delovima u potpunosti zaslužuje da bude odran.
 
Nazad
Vrh Dno