Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Ja sam već par puta naručio i ništa mi nije stiglo bas sa ovog linka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod:
[IMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190119/35e0d2a701d0546821fe53a7ddd1b407.jpg[/IMG]
Gde se ovde namešta srbija?


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Mesto, stavi mesto iz koga si, Srbija.
 
Poslednja izmena od urednika:
Znaci ne šalju u Srbiju. Zna li neko da li mogu da oživim bonbon? Kartica radi - ima signal ali pošto nisam uplacivao od oktobra sada neće da prihvate uplatu. Kakva glupost hoću da im dam preko 50 kuna a oni neće, kao zainatili se što nisam produžavao redovno po 11 kuna?
 
Znaci ne šalju u Srbiju. Zna li neko da li mogu da oživim bonbon? Kartica radi - ima signal ali pošto nisam uplacivao od oktobra sada neće da prihvate uplatu. Kakva glupost hoću da im dam preko 50 kuna a oni neće, kao zainatili se što nisam produžavao redovno po 11 kuna?

To im je jako glupo sto nemaju mogucnost uplate kao kod sajta bonbonjera.
 
Znaci ne šalju u Srbiju. Zna li neko da li mogu da oživim bonbon? Kartica radi - ima signal ali pošto nisam uplacivao od oktobra sada neće da prihvate uplatu. Kakva glupost hoću da im dam preko 50 kuna a oni neće, kao zainatili se što nisam produžavao redovno po 11 kuna?

Kontaktiraj ih preko chata ili na https://m.me/mojbonbon bas su ljubazni i hoce da pomognu.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Ja sam je prvi put reaktivirao putem bonbonijere, drugi put nije htelo nikako pa sam je otpisao i prešao na A1.
 
Znaci ne šalju u Srbiju. Zna li neko da li mogu da oživim bonbon? Kartica radi - ima signal ali pošto nisam uplacivao od oktobra sada neće da prihvate uplatu. Kakva glupost hoću da im dam preko 50 kuna a oni neće, kao zainatili se što nisam produžavao redovno po 11 kuna?

http://www.bonbonijera.hr , meni isto par meseci proslo , samo moras da ih zoves na fb da provere
 
Preko bombonijere tj fizičkim bonom može valjda samo mesec dana posle isteka.
 
Preko bombonijere tj fizičkim bonom može valjda samo mesec dana posle isteka.

kako fizicki bon Preko bombonijere , jasam sinoc aktiviro net karticu preko bombonijere i jutros bila aktivna bez cimanja, kartica bila istekla 3 meseca vazi 90 dana, za obicnu sim katicu pre 20 dana moro da cimam preko fb
moja bon bon hr.png
 
Bonbonijera je kao da si kupio bon na kiosku, dobijes i sifru... nema razlike u odnosu na kupovinu samog bona u stvarnom svetu zato sam tako i napisao. Kupovina na sajtu Bonbona je direktna uplata na racun. Iz nekog razloga ne vaze ista pravila "ozivljavanja".
 
Bonbonijera je kao da si kupio bon na kiosku, dobijes i sifru... nema razlike u odnosu na kupovinu samog bona u stvarnom svetu zato sam tako i napisao. Kupovina na sajtu Bonbona je direktna uplata na racun. Iz nekog razloga ne vaze ista pravila "ozivljavanja".

Upravo tako.
Mada ne razumem ove iz Bonbona sto ne naprave ovo kao kod bonbonjere,sta im je to problem.
 
Da ne premotavam film previše, koja beše fora sa A1 karticama? Nema FUP-a uopšte ili samo na partnerskim mrežama? I kako se dopunjuje kredit?
 
To samo za srpske kartice kad kupiš roaming dodatak moraš da izabereš partnersku mrežu.
Kad kupiš bilo koju karticu iz EU možeš da je koristiš na bilo kojoj mreži u EEA zoni. A1 nema FUP, dopuna može karticom preko njihovog sajta.
 
Sad gledam njihove pakete (A1) i ako je neko koristio, interesuje me da li mogu samo da aktiviram tjedni 20GB za 60kn ili dnevni 5GB za 10kn, bez da pre toga odaberem neku od njihovih tarifa tipa ZaZen, zaSurf itd... ( Posto i one kostaju lepo....)
P.S. treba mi za EU, ne za HR, ako je to relevantno...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@nikolaxxx mora prvo tarifa da se odabere pa tek onda ako ti treba možeš aktivirati i nešto dodatno
 
A ova "Tjedna 20GB opcija" za 60,00 kn/jednokratno? Da li tu ima neki FUP?
 
Koliko sam razumeo, nema.
Znaci ide ovako: uzme se tarifa "Za snap" (45kn - 2GB), pa na nju ide doplata za tjedni 20GB (60kn) ili dnevno 5GB (10kn)...
Sto za 14 dana u Grckoj svaki dan po 5GB (za vise ljudi preko mifi) ispadne ukupno 175kn ili 2.800 din... Sto je po meni dzabe...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koliko sam razumeo, nema.
Znaci ide ovako: uzme se tarifa "Za snap" (45kn - 2GB), pa na nju ide doplata za tjedni 20GB (60kn) ili dnevno 5GB (10kn)...
Sto za 14 dana u Grckoj svaki dan po 5GB (za vise ljudi preko mifi) ispadne ukupno 175kn ili 2.800 din... Sto je po meni dzabe...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Tj 185kn odnosno 3000 din za 5GB dnevno...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
"Tjedni 20GB" moze da se aktivira i na defaultnoj "Start na bonove" tarifi, i nema FUP-a. Sad mi odgovorili preko Facebooka.
 
Nazad
Vrh Dno