Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Donela mi koleginica Tomato karticu iz HR. Koliko vidim, oni imaju ove jedinice samo, nesto kao Smart kod Vipa sto je pre bio. Ima li neko iskustva, to sve moze da funkcionise kao GB u EU i nema FUP?
Nisam uzimao one mesecne pakete, ali sam uzimao one zgrabi priliku i trosio ih do zadnje jedinice. Cak se desavalo i dve za dan da uplatim.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako aktivirati bonbon karticu?
U Madjarskoj sam, i ne mogu je aktivirati.
Pisao sam podrsci, kazu da se kartica mora aktivirati, isključivo prvim pozivom iz Hrvatske, nesto su menjali pravila?


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel može negde u nekoj prodavnici u hr da se kupi bonbon? Pre 2 godine nisam našao u Osijeku u tržnom centru ni na pumpama

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Mom suraku se isto desilo u Madj. A aktivirana je kartica i ubaceno 2gb na 7 dana.
Zasto ne znam...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li ima neko resenje za aktivaciju?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ako se ne snađeš, kupi u Mađarskoj njihov telenor. Mislim da su 3GB tipa 12/13€


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Је л' пробао неко да допуни бон данас, ја цео дан покушавам и неће. Каква је ситуација била ових дана?
8313d862ef28aec5986cfb94271a958c.jpg
 
Zbog zemljotresa ne radi sistem, saopštili jutros

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Ух бре, немама појма, а данас ми истиче рок за допуну.
 
Probaj on line podrsku, ali rade od kuće pa budi strpljiv
J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Po jedno peti put, imate onu aircach aplikaciju, i nakon isteka kartice ide normalno dopuna. Meni je prošlo ne znam sad tačno 40 - 45 dana i sve ok, jedino što mora 30 kuna.
 
Ушао и ту, не даје опцију за бонбон уопште, очигледно има неких проблема. Иначе контактирао сам их и ништа нису могли да помогну.
12dcb00b3308364efdc0c74f1de02180.jpg
 
Заиста нема више бонбона... ауууу...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prošlog meseca je bilo. Nisu valjda ukinuli tu mugućnost.
 
Могуће да је неки проблем до њих. Прорадио им систем, успео сам да допуним иако је писало да картица истиче за 0 дана. Сад после допуне пише да истиче за 90 дана.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6048356]Prošlog meseca je bilo. Nisu valjda ukinuli tu mugućnost.
Не могу да исправим претходну поруку, ипак је био неки проблем као што сам рекао, појавио се и бонбон!
9d2ae536fa04e2e9f79a071ec0b22638.jpg
 
Poslednja izmena:
Drugari, može li se bonbon kartica poručiti iz Srbije na kućnu adresu u Srbiji ili ne može? Da li je nekad moglo?
 
Moglo je, a onda su ljudi javili ovde da više ne šalju.
 
Mislim da ih ima na KP po skroz normalnoj ceni, bas pre par dana sam video.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Drugari, može li se bonbon kartica poručiti iz Srbije na kućnu adresu u Srbiji ili ne može? Da li je nekad moglo?
Има их гомила на КП, неки лик из Ниш[emoji3] покуповао за целу Србију, куцај само bonbon у претрази.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zna li ko zasto nece da mi posalje kod(sms) pri pravljenju accounta na Aircash?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Drugari, može li se bonbon kartica poručiti iz Srbije na kućnu adresu u Srbiji ili ne može? Da li je nekad moglo?

Koliko znam za aktivaciju Bon Bon ti treba papirna dopuna. Ne moze se aktivirati elektronskom dopunom. Ili se moze aktivirati samo na HR mrezi. Neka fora postoji. Proveri ovaj info za svaki slucaj.
 
Najbolje je uzeti kod tog lika iz Nisa, koji je vec gore pomenut, dobijate aktiviranu karticu, ako se dobro secam da mu tako stoji u oglasu, tj mozes birati ili sam da aktiviras kako znas i umes ili ce on to odraditi.

Edit. Evo nadjoh "Kupovinom Bonbon kartice kod nas mi radimo registraciju Bonbon sim kartice kako biste Vi ostvarili popust kod Bonbon operatera od 50%. Iskoristi Bonbon popust od 50%.  "

A cena mu je 390din,sta je skroz korektno.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kopi/Paste sa oglasa na KP "Bonbon sim ZA SVE ZEMLJE EVROPSKE UNIJE + Lihtenštajn, Norveška i Island"
Da li to znaci da Bon Bon sim pripaid ne radi u Švajcarskoj(posto noje u EU)?

Послато са LM-G710 уз помоћ Тапатока
 
Tj., radi ali kao da si u roamingu u Srbiji... odleti kredit za par sekundi :)
 
Ljudi,kome treba imam SIM kartice Uk operatera GiffGaff,sa identičnim uslovima kao bonbon (mislim na EU roaming free,probano,radi,bez obzira što je UK izašla iz EU sporazum je ostao),čak i mnogo boljim (primer:23 EUR paket sa neograničenim minutima porukama i 80 GB neta) Kome treba,neka pošalje privatnu poruku
 
Nazad
Vrh Dno