Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

O tome ja pricam.
 
Hvala. Ovo je za pozivanje Telekomovih brojeva samo, ako sam dobro razumeo.
 
na zalost da... da podrzavaju i druge operatere, bilo bi zanimljivo za razmotriti..ovako, ipak ne. jedino za nekoga ko je preko a matorci koji ne koriste smartfon su u srb pa da se cuju preko mts fiksnog ili mobilnog....

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Imam e-bon od 30 kuna za dopunu koji vazi do 2024g.Ako hoces da ti posaljem serijski broj pa dopuni. mozes na bonbon sajtu pod uslovom da ti nije istekla kartica,ako je istekla moa da se aktivira u Hrvatskoj. Meni je istekla a nisam znao da ne mogu odavde aktivirati a vec sam preko aircasha kupio dopunu.
Nekad je moglo preko aircasha i kada istekne kartica. Sad više ne može?
 
Da li neko zna da li postoji neki provajder u Evropi koji nudi eSim karticu za prepaid? idealno da moze da se zavrsi sve na sajtu i da se direktno preuzme kartica. Ili ipak treba jos pricekati za tako nesto.
 
Da li neko zna kako naj jeftinije zvati iz italije u Srbiju fikcni telefon,
 
Преко Глобалтел апликације.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Ako imaš nekog ovde ko koristi SBB telefon, pa da ti da Unifon aplikaciju
 
Da li bonbon ima eSim? Ili neki drugi oparater iz HR a da je pripejd.
 
Dali moze nesto o tome. Kupim karticu instaliram aplikaciju a dalje ??


Послато са SM-A530F помоћу Тапатока

Uopšte ne moraš da kupiš karticu. Skinu aplikaciju i probaj. Dobićeš virtuelni broj vezan za tvoj broj preko koga si se regsitrovao. Bar je tako bilo. Ja sam fizički broj dodao posle nekog vremena.
 
Da li bonbon ima eSim? Ili neki drugi oparater iz HR a da je pripejd.

Zanima i mene ovo, ali i neke druge države koje imaju povoljne internet pakete? Bugarska?

Videh na sajtu A1 (HR) da korisnicima koji koriste bonove nije omogućen esim, pretpostavljam da je i u bonbonu slično.
 
Upozorenje, ali šta vredi kad sad nema ulaska u HR

J
9865a5700adad6755ff5723d06c3c07d.jpg


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Pa pise lepo u poruci 4 meseca u zagradi 123 dana.
Hmmmmm...
 
Bila njihova greška , sad u vreme korone nemam dan, a kamoli 123 dana :) u EU

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Ma dobro greska ali mi cudno da ne cita sa razumevanjem poruku za koju se interesuje, zanemarimo gresku.[emoji6]
 
Ma dobro greska ali mi cudno da ne cita sa razumevanjem poruku za koju se interesuje, zanemarimo gresku.[emoji6]
Pa ne, jasno mi je šta je šta piše u SMS poruci, i pravilo je da kartica ne sme da se koristi 4 meseca u kontinuitetu u roamingu, ovo je generička poruka koju šalju svima koji roaming koriste duže nego što je predviđeno. Zbog toga sam pitao, na koliko dana se aktivira, ne verujem da su precizni, i ispostavilo se da je tačno.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Ništa, skupimo kartice i telefone i jedan nek ode do granice, npr. Batrovci, poveže ih malo na hr mrežu, popije kafu i nazad.
 
Posaljite meni, ja sam blizu granice pa cu ja otici malo da ih dopunim[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mislim da ce ti trebati negativan pcr :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne treba, ja imam 2 drzavljanstva pa moraju da me prime i jedni i drugi[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno