Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Pre puta sam se brinuo da mi 6 GB neće biti dovoljno, na kraju sam potrošio... 600 MB. :D Inače koji je najjednostavniji/najjeftiniji način za održavanje kartice u životu?
 
Ako ih imas dve, prebacuj sa jedne na drugu :D Cini mi se da sada produzava vaznost?
Ako ne to, moras na 3 meseca uplatu od 11kn (10kn kredita), pa prebaci ako nekome treba, i tako u krug posle svi sa foruma ;)
 
Ako nekom istekne kredit na bonbonu postoji sajt preko kog prolazi online uplata licno sam ja danas uplatio dobija se serijski kod bona ali kod bonbona moze i automatska nadoplata da se odabere i da sam sistem unese kod tako sam ja uradio jer nije kartica kod mene
http://bonbonijera.hr/
pozdrav
Samo da javim da ovo i dalje radi. Juče uplatio posle 4 meseca odnosno sa zakašnjenjem od jednog meseca i sve prošlo glatko.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nije bas za Evropu ali... Jel zna neko koju karticu uzeti za Tursku? Samo Internet je bitan.
 
Turska je malo čudna po pitanju korišćenja lokalnih SIM kartica.

Kada kupite lokalnu SIM karticu, i ubacite u telefon koji nije kupljen u Turskoj, kreće period od 180 dana u kome možete da koristite taj telefon. Nakon toga telefon više neće raditi na Turskim mrežama. Nema veze koju karticu stavite. IMEI dolazi na blacklist.

Zato je pametno koristiti roaming data u Turskoj.

Što se tiče toga koju karticu. Ja bi rekao da je naj jednostavnije a i prilično povoljno koristiti naš Vip prepaid.

Imaš pakete:
- 200MB/5dana - 299 din
- 500MB/10dana - 499 din
- 1GB/15dana - 799 din

Paketi rade na Vodafone TR mreži - obrati pažnju da nju izabereš. Radi i u Bugarskoj na A1 BG (bivši mtel) mreži (ako ideš kolima / autobusom kroz Bugarsku).

Bilo je nekih povoljnih varijanti i na BH Telekom (BIH) karticama, ali mislim da je domaći Vip prepaid dobro rešenje.
 
Samo je 1 GB previše malo.Ali jedina opcija.Najveći roming paket za Tursku.
 
U Nemackoj sam tako da vip nije opcija i malo je, kako ide procedura da prijavim uredjaj? Radi se o Mifi uredjaju.
 
Pošto si u DE, nećeš imati problem da nabaviš lifecell.net karticu (bivši turkcell.de)

5 GB - 20 eur, mesec dana.
 
E to je super narucim za 10e i dobijem 15e kredita. Hvala!
Edit: Nije super, zvao sam tamo da se informisem jel je 4g u turskoj i kaze jeste. Nista ne pise na stranici i malopre nadjem informaciju na drugoj stranici da nije 4g.
 
Poslednja izmena:
Hvala za informaciju, izgleda mi to komplikovano sa registracijom. A taj unlimited ispada skup za dve nedelje a unlimited nije potreban.
Edit: Izgleda da cu ipak iznajmiti unlimited.
 
Poslednja izmena:
Da li bonbon karticu šalju kao obično pismo? Tj imam li način da proverim da li je stigla u poštu? Već sam naručivao ali ne mogu da se setim. Pitam jer sam poručio 9. juna i još je nema. Nešto mi izgleda dugo, pogotovo što je neki poštar na zameni a već su se žalili da ne donosi račune.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ima način, da odeš i da pitaš ima li šta na moje ime [emoji16] Tako sam ja radio dosta puta..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Salju kao obicno pismo, nema tracking, tj. nama ne daju tracking :)
Nije cudno da ti jos nije doslo, do sada smo pohvatali da oni na 2 nedelju salju sve porudzbine djuture, pa onda stignu otprilike sve u isto vreme.

Ja sam proverio moju, nisam porucio 2. juna kao sto sam mislio, vec 6., stigla je ~18. (ponedeljak, kad vec). Tvoja je verovatno usla u sledecu turu, znaci tamo do ~5. jula
 
Nisam znao da tako šalju. A u mejlu piše da stiže za najviše 15 radnih dana. Nadam se da će da stigne. A i ako ne stigne. Bar na odmoru da se odmorim od telefona.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Samo da javim da ovo i dalje radi. Juče uplatio posle 4 meseca odnosno sa zakašnjenjem od jednog meseca i sve prošlo glatko.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Znaci uplatom si uspeo da je reaktiviras? Posto meni stoji da istice za 3 meseca, mogu i posle 5,6 da uplatim, tj. koliko max posle 3 meseca moze?
 
Da, uspeo sam, ja sam zakasnio mesec dana.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Može da se uplati preko bonbonijere dok ne obrišu karticu iz profila, nema veze ako piše da nije aktivna.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Koja je razlika u odnosu na uplatu sa bonbon sajta?
 
Ne može da se uplati na bonbon sajtu kad istekne 3 meseca od poslednje dopune.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Salju kao obicno pismo, nema tracking, tj. nama ne daju tracking :)
Nije cudno da ti jos nije doslo, do sada smo pohvatali da oni na 2 nedelju salju sve porudzbine djuture, pa onda stignu otprilike sve u isto vreme.

Ja sam proverio moju, nisam porucio 2. juna kao sto sam mislio, vec 6., stigla je ~18. (ponedeljak, kad vec). Tvoja je verovatno usla u sledecu turu, znaci tamo do ~5. jula

Naručio sam bonbon 19. uveče, jutros mi je stigao (Novi Beograd).
 
Onda od ovog mog nema ništa. Pitao u pošti, kao ne može da se proveri ako nije preporučeno. Priča lik da je gužva na carini zbog paketa iz Kine. Kaže jedino da jurim poštara ujutro pre nego što krenu. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ima li neko za prodaju aktivnu bonbon karticu? Krecem u Grcku 14og jula i nisam siguran da ce stici iz Hrv do tad. Ili da pozajmi pa.da vratim do 01.07.
Nis, Krusevac
Dragan

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno