Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Alfa care :D

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Niks bre, samo vrati kune posle :p
 
Bermet ili Saint Emillion, ne primam nista manje!
 
"Ljeto ide, a mi se malo zaokruzili! ;) Od 1.6. imamo nove iznose bonova: 15, 30, 60, 90 i 180 kn. Bonove mozes i dalje kupiti na uobicajenim prodajnim mjestima, s iznimkom bona od 15 kn koji je dostupan na www.bonbon.hr, u bonbon aplikaciji, T-Centrima, na bankomatima i preko usluge Internet bankarstva. Tvoj bonbon"

:(

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Upravo gledam nove pakete Cosmote mreze i ovo je spas za klinca. Za 15€ 30 dana neogranicenog neta za muziku i video sadrzaj.

https://www.whatsup.gr/paketa/paketa-internet/play-now-unlimited

Samo ne uspevam da nadjem cenu kartice i koliko € ima na njoj, cini mi se da sam negde video da je kartica 15€ sa 10€ kredita.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 pomoću Tapatoka
 
Ovo što je Google preveo nema ništa?
Moraš imati drugi paket za net van nabrojanih servisa?!

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Ja oživeo moju Aircash-om bez problema mesec dana nakon što je postala neaktivna (90 dana od uplate prethodnog bona).

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Kako si uspeo to a da se ne registrujes sa OIB?


939a45cc4c433a42722edd7ddf28e5e7.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pretražio, našao, uplatio :) koliko važi kod njih kredit? 60 dana?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Reče mi jedan gospodin da HR Tele2 šalje za Srbiju kartice i da im je povoljan internet. Može i online dopuna. Spominjao je kune pa nemam pojma koliko je to povoljno a nemam ni vremena da tražim. Kome treba lako će guglati.
Sreo sam ga u Rusiji i koristi internet sa baš te kartice

Sent from...
 
Poslednja izmena:
Pisao sam već o tele2. Skroz je ok opcija, za manje od 15e imate 10gb u eu (500min i sms) i još dobijam 1gb svaki mesec free pošto sam redovan. Bonove sam kupovao intezinom internet karticom, sad direktno preko aplikacije Hr erste banke. Jedino što signal po Nemačkoj nije baš najsjajniji, mada oni su kritični po tom pitanju skroz.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ko ima telefon sa esimom i ide u Grčku Ubigi varijanta je sasvim korektna. 10gb mesec dana za oko 16€ i nema cimanja sa raznim karticama.

6f90e62b11b7d01e89ea3247e231c674.jpg
 
Pisao sam već o tele2. Skroz je ok opcija, za manje od 15e imate 10gb u eu (500min i sms) i još dobijam 1gb svaki mesec free pošto sam redovan. Bonove sam kupovao intezinom internet karticom, sad direktno preko aplikacije Hr erste banke. Jedino što signal po Nemačkoj nije baš najsjajniji, mada oni su kritični po tom pitanju skroz.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Jel može da se kupi sa njihovog webshop-a našim karticama (koristim Rajf)?
 
E to već ne znam, meni je poslodavac obezbedio ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pisao sam već o tele2. Skroz je ok opcija, za manje od 15e imate 10gb u eu (500min i sms) i još dobijam 1gb svaki mesec free pošto sam redovan. Bonove sam kupovao intezinom internet karticom, sad direktno preko aplikacije Hr erste banke. Jedino što signal po Nemačkoj nije baš najsjajniji, mada oni su kritični po tom pitanju skroz.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Što se tiče tele2, možeš koristiti ili o2-de ili Vodafone.de mrežu, Vodafone ima malo bolju pokrivenost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reče mi jedan gospodin da HR Tele2 šalje za Srbiju kartice i da im je povoljan internet. Može i online dopuna. Spominjao je kune pa nemam pojma koliko je to povoljno a nemam ni vremena da tražim. Kome treba lako će guglati.
Sreo sam ga u Rusiji i koristi internet sa baš te kartice

Sent from...
Neće da može :(

b0923b69e12dc0852c64727f652ab518.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Kaže da je uzeo na KP. Znaci prepaid
Znaci da ne zna nego pretpostavlja :)
Ali interesantno je ljudima za Rusiju sigurno!

Znacice dvema komsinacama, one idu u EU i u Rusiju poslovno cesto. Ko ide samo u Rusiju to je druga prica.
 
Poslednja izmena:
8e je 16gb i 500min u Rusiji MTS njihova mreža. Ne vidim nikakvu pogodnost te HR kartice. Jedino ko često putuje tamo nazad

Sent from...
 
Kaze danas jedan na kp da ima hrvatske i slovenacke kartice, malo pogledah na przinu ponudu slovenaca, nista posebno.

Zanimalo me ko to nudi 9gb za 10eur.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Kaze danas jedan na kp da ima hrvatske i slovenacke kartice, malo pogledah na przinu ponudu slovenaca, nista posebno.

Zanimalo me ko to nudi 9gb za 10eur.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Mislim da je a1 Hrvatska.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jel isprobao neko Telenor Bugarska karticu za roming? Koliko vidim nemaju FUP a za 10 leva/5 evra imaju paket sa 5gb?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno