Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Sad vec i apartmani u Grckoj imaju WiFi.
 
Ponekad se pitam, šta smo mi kao klinci radili na letovanju dok nije bilo Youtube-a i ostalih Internet ispirača mozgova?
Pozdrav
 

Hvala.

Samo kad udjem i u delu gde unosim podatke u vezi adrese gde salju ima samo Hrvacka, nema cak ni mogucnost da se promeni. U delu podaci o kupcu mogu da stavim Srbija, ali u delu podaci za slanje nema Srbije, stoji samo Hrvacka. Da ii da ostavim tako? Ili ima neka caka kako se menja
 
Da. A mozes i da uplatis 60kn i imas 6GB na mesec dana. Sta god ti vise odgovara.
U stvari, uplatices 132kn ili 66kn, jer 9% ne mozes da iskoristis (to je neki njihov porez od 10% na mobilnu telefoniju).

@Stopke jesi menjao APN?
Ne

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ponekad se pitam, šta smo mi kao klinci radili na letovanju dok nije bilo Youtube-a i ostalih Internet ispirača mozgova?
Pozdrav

Mi smo se kupali i druzili. Valjda je zato more. No svako svoju decu vaspitava kako zeli. Kasnije ce videti sta se napravilo.
 
Mi smo se kupali i druzili. Valjda je zato more. No svako svoju decu vaspitava kako zeli. Kasnije ce videti sta se napravilo.
A dobro,msm da je to onaj period pre odlaska na plazu dok su deca u apartmanu..elem bonbon u Grckoj Atos fantasticno radio,mahom 4g

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Hvala.

Samo kad udjem i u delu gde unosim podatke u vezi adrese gde salju ima samo Hrvacka, nema cak ni mogucnost da se promeni. U delu podaci o kupcu mogu da stavim Srbija, ali u delu podaci za slanje nema Srbije, stoji samo Hrvacka. Da ii da ostavim tako? Ili ima neka caka kako se menja

Da, kod internet kartice od 10 kuna, ostaviš Hr, ali staviš grad iz kojeg si u Srbiji. Stigla je svima koji su tako poručili.
 
Poslednja izmena:
Mi smo se kupali i druzili. Valjda je zato more. No svako svoju decu vaspitava kako zeli. Kasnije ce videti sta se napravilo.
Bas mi je drago kad naleti takav intelektualac, pa u temi koja je za sim kartice objasnjava nekome kako se vaspitaju deca. Pogotovu sto je sve objasnjeno sa nick-om. Mada koliko sam ja upucen deca i ne bi trebala da budu napolju od 12 do 3-4... mada apsurdno je da dalje raspravljati... u svakom slucaju, hvala alfaunits za savet...

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Pogotovo kad ti neko sa nick-om xxx priča o nick-u.

Svakako sam napisao da svako svoju decu vaspitava kako želi. Priča je uopšteno o deci i internetu na moru.
 
Sta da ti kazem, osim hvala... bez tvog pronicljivog uma i uopstenog objasnjenja ne znam kako bih pregurao dan...

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau*, ko da sam usao u lobby za DotU ;)
 
salje vip hr provereno, besplatna kartica, stignu 2... samo je losija ponuda od bonbona.
 
Narucio Bon Bon karticu 26. 02 do dan danas mi nije stigla sta predlazete?

Inace ovom prilokom bi se zahvalio clanu "alfaunits" za pozamljenu Bon Bon karticu :)
 
Da sačekaš još malo. Isto mi se žalio drugar da je prošlo 20 dana od kad je kupio na sajtu, a da još nije stigla.
 
i moja je bas dugo putovala, ne secam se sad pisao sam ovde u temi, sigurno vise od mesec dana... ali uhvatila me je nova godina pa je verovatno to doprinelo.

Sent from Galaxy S8
 
salje vip hr provereno, besplatna kartica, stignu 2... samo je losija ponuda od bonbona.

I Tomato je VIP-ov brend.

Narucicu karticu na adresu u Srbiji, pa sta bude.

Inace sad imaju ponudu koja je za malo bolja od Bonbona.
 
Poslednja izmena:
Ako nekome treba Bonbon sa 12GB neta na kartici za put u EU, mogu da mu pozajmim.
Ne planiram u dogledno vreme da idem u EU pa...
 
koja ? ova na sajtu nije ništa spec. daj Bože da ti stigne...
 
ja narucio 07/03/2018 i nista a trebami za 24/03/2018 , videcemo bice valjda
 
Javi se onda na PM, ako hoces do petka da iskoristis moju, delom ces cak imati i nesto neta do kraja meseca :) Tj. ako si iz BG.
Kako Tomato ima bolju ponudu sada od bonbona?

@Synn, kako si skupio 12GB? Kaze da se brisu prethodni kada se aktivira novi paket, mada nikad nisam dodavao pakete.
 
Tomato: 7000 jedinica (MIN / SMS / MB) - 70kn (1 jedinica = 1 min = 1 SMS = 1 MB)
Bonbon: 6 Gb - 55 kn
 
Poslednja izmena:
samo da javim za bonbon internet karticu, poruceno 07/03/2018 stiglo danas 20/03/2018

WP_20180320_005.jpg
dali je ovo broj kartice sto pocinje sa +385 97 7633..... na taj broj dopuniti jel da, i koliko treba vremenski da kartica bude aktivna kad ubacim u fon
hvala na pomoc
 
Da. Kartica je vrlo brzo aktivna, ali moze 10ak minuta da potraje dok ne bude aktivna za dopunu i dodavanje na profil.
 
Evo da se i ja pohvalim da je stigla
Naručena 9.3.2018, poslata 13.3, danas stigla
Večeras ću videti (pronaći post) za aktiviranje
Uplatim još 30-tak kuna da se ima letos za 10-12 dana po 3 kune :)
 
Izgleda da su danas svima stigle koji su poručili u zadnjih 20ak dana. Meni stigle 2 poručene u dva različitih dana, i drugaru stigla danas koju sam mu naručio kao poklon.
 
Šta se radi po dobijanju kartice?
Da li se aktivira putem sajta ili na drugi način?
 
Nazad
Vrh Dno