Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

ima neko mtel austijsku pre paid karticu?
Interesuje me kako se ta pre paid kartica ponasa kad je na mts-u u SRB?
Dolazi se ne naplacuju ali kako funkcionisu odlazni pozivi?Da li se naplacuje ili se koriste minuti iz paketa
U pitanju je hallo M paket....
 
ima neko mtel austijsku pre paid karticu?
Interesuje me kako se ta pre paid kartica ponasa kad je na mts-u u SRB?
Dolazi se ne naplacuju ali kako funkcionisu odlazni pozivi?Da li se naplacuje ili se koriste minuti iz paketa
U pitanju je hallo M paket....

Kad zoves iz Srbije na asutrijske i mts brojeve iz Srbije onda ti samo uzima minute iz halo M paketa. Koristim je vec neko vreme, ti austrijski brojevi koje zoves mogu biti i u romingu, tj ne moraju biti u Austriji.
 
Upravo sam u Grčkoj kupio vodafone za 10€. Dobio sam 12GB i 6GB za youtube i spotify. Odlična stvar


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vodafone u gr je izuzetno nepredvidiv, u jednom trenutku radi perfektno, u sledećem zabode načisto iako je pun LTE
 
Mene mnogo zajebava. Prvo mi nisu ni aktivirali LTE. Žena što je radila mi je rekla da ovde u zgradi nema LTE i da kad izadjem biće pun. To se nije desilo, pozvao sam ih i aktivirali su. Napolju radi odlično, bez ikakvih problema, dok se unutra stalno gubi i koči ali nije strašno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Moje iskustvo sa A1 (tjedni paket) u Grčkoj ( poluostrvo Pilion, Volos).
I na zapadnoj i na istočnoj strani, gde postoji signal, Cosmote ima najbolju pokrivenost i uvek je 3G. Nisam uspeo da se povežem na 4G iako postoji signal, probao na 2 telefona.
Na Vodafon se povezuje u 4G, ali samo kada je dobar signal.
Dobra stvar je mogućnost gledanja EONa (osim RTS).
Bon-Bon, koji sam koristio prošle godine isto na Pilionu je imao veće brzine i 4G na Cosmote mreži i generalno je bolji.
88b576801abbe70c552bc593fe8d51c6.jpg


Rezultati od 27.08. su u gradu Volosu, gde su bili puni signali obe mreže. LTE je Vodafon.
Da porvrdim da ne postoji FUP na tjednom paketu
 
Poslednja izmena od urednika:
ima li neka kartica osim austrijskom mtela gde se dolazni razgovori u srb ne naplacuju?
 
Ima, bilo koja domaca[emoji14]

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Sve preporuke za A1! Još u Beogradu sam nekako uspeo za 2 minuta da skrkam svih 60 kuna koje sam hteo uplatiti za tjednu opciju neta. Međutim, nakon telefonskog razgovora sa njihovim operaterima (free call iz inozemstva) vratili su mi sav novac na račun kartice i ipak mi aktivirali traženi dodatak. Od toga sam potrošio oko 11GB za 7 dana, bez ikakvog FUP-a, kačeći se na mrežu koja mi je na određenoj lokaciji imala najbolji signal (dakle - ne samo na Vodafone). A po isteku paketa sam večeras na aplikaciji zatekao poklon povodom njihovog rođendana - 20GB za nedelju dana, for free :) Aktivirao i njega, bez ikakvih problema... Dakle - dobih ukupno 40GB neta bez ikakvog ograničenja, na svim Grčkim mrežama, za oko 900 dinara :D
Stvarno - kapa dole!
 
Vratio se iz Grcke. Uzeo VIP 3gb za 15 dana. Potrosio celih 50mb :) u apartmanu nikad nisam imao bolji i brzi net. Bas su se vlasnici potrudili, na svakom spratu po 3 rutera. Youtube pa cak i poneka serija bez prekida i seckanja.
Na 2 plaze gde smo uglavnom bili takodje net radi gde god se okrenes.
Ovo malo sto sam potrosio uglavnom na putu kroz Makedoniju, a da sam proverio pre puta da su roming pozivi i sms u MK tako povoljni, net ne bi ni uzimao.
Sve prebaceno na 3G pre prelaska grane tako da neprijatnih iznenadjenja nije bilo kao sto se spominjalo vec na temi.

Za poredjenje, prosle godine sam imao bonbon 6gb i skoro sve potrosio, u apartmanima nismo imali wifi.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока

Edit: rucno izabrao preporucenu mrezu, prvo u MK, a zatim i u GR. VIP Mkd i Vodafone. Nisam probao druge mreze da ne bi slucajno napravio racun pa ne znam da li bi net uopstw i radio van ovih preporucenih mreza.
 
Poslednja izmena:
07e24172c3b0229baadcc6b76e999b68.jpg

ubigi esim grcka sarti


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
VS Grčka kod mene [emoji23]
04e47e40699ef3edcf4db972d0198f2a.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kog operatera koristis? Ovde gde sam ja vodafone ima samo 3g a wind lte tako da sam rucno namestio wind i piči....


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Pa vidiš gore. Vodafone, 4G. Ima stvarno dobre ponude ali je internet je loš...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vodim ali za 4g to su smesne brzine sigurno su stavili limite za turisticke kartice(bezobrazni ko ovi nasi)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Nisu, nije turistička kartica. Uzeo sam je u vodafone store. Nekad je i dobar ali uglavnom spor.
c4f2425ff73453d780ca0d581585b1c6.jpg


Btw grčki vodafone ima FUP [emoji24]
89da0f41e0a129d6c52a173eb6b265aa.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ovo je vec pristojna brzina....ja sam probao i mtxc.eu unlimited paket dnevni za 10€ ali ne daju youtube p2p i striming servise a to pise sitnim slovima negde u uslovima...i tako se zeznuh al sad bar znam za ubuduce....


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Meni su dobre one pass opcije. Ali ogroman glupost što daju samo 2GB za sve te aplikacije, pa aman. Udjem na instagram deset puta i odoše 2GB. Dok recimo češki vodafone ima iste opcije ali bez limita, znači aktiviraš pass bundle i imaš neograničen net


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vip net radi odlicno na sitoniji.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Van Nea Kalikratije ocaj, Wind ispada svaki čas, Cosmote jedino funkcioniše, Vodafon isto kilavo

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Sad se vratio iz Napulja, sa A1 karticom iskustvo je bilo polovično. Internet u zatvorenim lokacijama uglavnom nije bilo moguće koristiti (različiti delovi grada).
Na otvorenom i u drugim gradovima Kampanje je sve bilo kako treba (slabiji ili jači signal ali je uvek radilo).
Kartica se kačila isključivo na Wind i Vodafone Ita mrežu (isti signal sa obe). Verovatno bi TIM radio bolje od pomenutih.
Ukratko to je moje iskustvo sa A1 :d
 
A1 odlicno radi u FR, na Orange mrezi. Upravo arcim onih 20GB poklona za rodjendan.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednji postovi o Ukrajini u februaru, ima li neka novost? Šta je najpovoljnije za 3 dana?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno