Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

A mi koji delimo vec 2 godine svoje kartice besplatno?:)
BTW, imam viska kuna zbog tog deljanja, ne mogu ih potrositi :p Ostane od svakog pomalo vise kuna, na kraju.
 
Ja bih ovde da pohvalim kolegu forumaša @DGoran, ispoštovao je dogovor i nabavio kartice, te ih uredno poslao.
Malo je takvih ljudi danas, koji bi učinili usluge drugima i to free.
Svaka čast!

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Takođe da istaknem forumaša @DGoran, čovek je sve poslao kako je rekao.
Sve pohvale ;)
 
Hvala DGoranu i od mene.
 
Nema na čemu.
13b8054366760d9f478291c06c2b14bd.gif


Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
:D
Btw ne zaboravite ga gasite dodatke kad zavrsite :)
 
Telenor dodatak 1GB
Grčka, Leptokarija
Signal 4G i 4G+
Veza puca nakon 15-20 min, vraća se na H+
Tako drži vezu sve dok se ne isključi, pa ponovo uključi mobilni prenos podataka.
Generalno nisam zadovoljan, iako nemam potrebu za više.
Telefon, Samsung J7 pro.
 
Promeni mrežu. Nisam boravio u tim krajevima ali gde god sam boravio Cosmote je imao najbolji signal i skoro uvek 4g.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Hvala.
Sad radi kako treba. Mislio sam da Telenor ima dil samo sa jednom mrežom u Grčkoj.
 
Pa nije da ne možeš sam pratiti potrošnju interneta i aktivirati novi paket malo pre nego potrošiš trenutni. A ako koristite android možete i namestiti ograničenje saobraćaja....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako koristite troje ili çetvoro nena sanse..... na app i dalje stoji 2,8 gb a net ne radi jer mi je stigla poruka da je potrosen sav saobracaj i zbog FUP nemam vise.... i skinulo mi je 15 kuna viska.....

Послато са Redmi 5A уз помоћ Тапатока
 
Jako velika kombinacija je 105 kuna na akciji, FUP je 5 GB za mesec dana (umesto 7 GB).
 
Koliko kosta A1 sim na pumpi? Posto je online 0 kn... kod njih je ovaj paket Za Zen sa 7 GB za 105 kn bez fupa?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A1 SIM je 20kn kao i svi ostali u HR i dolazi sa 20kn na računu. Imaš i nedeljni paket za 60kn/20GB/7 dana.

Još par prednosti kod A1 su što prilikom obline nadoplate (sa njihovog web sajta) dobijate 10 puta više MB - tipa 30kn>300MB, a za nadoplatu sa Maestro/MasterCard karticom se jednom mesečno dobije i dodatnih 20% kuna na glavni račun.

Takođe kada instalirate A1 aplikaciju imate i dnevne ponude gde se nekada jeftino može uzeti internet u trajanju do 5 dana (tipa 1GB za 5-6kn na 4 dana). Nešto tipa personalizovanih ponuda kod srpskih operatera.
 
Da, ako imas karticu.
 
Imam karticu i validna je do marta 2020, ali nisam siguran koji paket da kupim da bih dobio taj bonus, moracu da prostudiram malo.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Koju prepaid karticu je najbolje izabrati u Hrvatskoj? Najbitniji mi je internet za 7 dana, poruke i pozivi manje-više... Malo sam na internetu gledao, A1 i HT imaju u svojoj ponudi kartice sa flat internetom za period od 7 dana, ima li neko iskustva sa njima, kakva je pokrivenost i brzina interneta? Oni se kreću tu negde oko 80-90 kuna.
 
Poslednja izmena:
Ako ćeš bas koristiti u Hrvatskoj, odaberi HT neograničeni. Za razliku od A1, kod HT je bez ikakvih limita. A1 ti smanji brzinu nakon 20GB na 64kbits. Signal je vise manje iste kvalitete, smo sto A1 ima malo veće brzine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako ćeš bas koristiti u Hrvatskoj, odaberi HT neograničeni. Za razliku od A1, kod HT je bez ikakvih limita. A1 ti smanji brzinu nakon 20GB na 64kbits. Signal je vise manje iste kvalitete, smo sto A1 ima malo veće brzine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala ti na informacijama. Najverovatnije ću uzeti HT.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Nemački vodafone ima najgoru pokrivenost. Jedva da mi se podigne više od dve crte LTE, kad tad se prebaci na 3G, čak nekad i na EDGE, kad sam u zgradi. Nigde drugde osim u centru grada ja nemam pun signal, ovo je strašno. Dok ssm putovao, 70% puta ja nisam mogao da koristim internet jer je bio EDGE, prodjem pored nekog sela, prikači se LTE i odmah pukne..... Tako da ne preporučujem nikom [emoji854]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
U Nemackoj Telekom je broj jedan i nema mi ravna niko. Svi autobahni pokriveni LTEom, uvek dobre brzine. Jedini njihov problem jeste taj sto često unutar zgrada i kuća automatski prebacuje na E jer u gradovima koriste samo 1800 i 2600mhz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemački vodafone ima najgoru pokrivenost. Jedva da mi se podigne više od dve crte LTE, kad tad se prebaci na 3G, čak nekad i na EDGE, kad sam u zgradi. Nigde drugde osim u centru grada ja nemam pun signal, ovo je strašno. Dok ssm putovao, 70% puta ja nisam mogao da koristim internet jer je bio EDGE, prodjem pored nekog sela, prikači se LTE i odmah pukne..... Tako da ne preporučujem nikom [emoji854]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Nije najgori, O2 je gori po pokrivenosti u Nemačkoj. Ide Telekom, pa Vodafone pa O2.
U Nemackoj Telekom je broj jedan i nema mi ravna niko. Svi autobahni pokriveni LTEom, uvek dobre brzine. Jedini njihov problem jeste taj sto često unutar zgrada i kuća automatski prebacuje na E jer u gradovima koriste samo 1800 i 2600mhz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije baš tako. Gomila mesta na A8 nije pokriveno LTE signalom, između Štutgarta i Minhena, A3 nije skroz pokriven, po Istočnoj Nemačkoj takođe. Ka Frankfurtu od Štutgarta A81, A5,A6 takođe gomila mesta sa E, internet je neupotrebljiv. Ali opet je najbolji, tu nema priče.

Sent from my OnePlus6T using Tapatalk
 
Da javim samo utiske Telekom CG, internet je uglavnom ok, na par mesta u Ulcinju je bio 3G ili 4G koji je jedva radio. Svuda drugde radi perfektno sa zavidnim brzinama. Stvarno, za 5 eur flat internet 20 dana je više nego povoljno.

P.S od 26.07. je Telekom CG.
73b94ea418edbb8d9aa228d3b5cca4c3.jpg


Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Nije najgori, O2 je gori po pokrivenosti u Nemačkoj. Ide Telekom, pa Vodafone pa O2.Nije baš tako. Gomila mesta na A8 nije pokriveno LTE signalom, između Štutgarta i Minhena, A3 nije skroz pokriven, po Istočnoj Nemačkoj takođe. Ka Frankfurtu od Štutgarta A81, A5,A6 takođe gomila mesta sa E, internet je neupotrebljiv. Ali opet je najbolji, tu nema priče.

Sent from my OnePlus6T using Tapatalk

Telekom def ima najbolju pokrivenost. Sprska kartica mi je u starom telefonu i uvek je pun signal, o2 ne znam ali znam za vodafone....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nemački vodafone ima najgoru pokrivenost. Jedva da mi se podigne više od dve crte LTE, kad tad se prebaci na 3G, čak nekad i na EDGE, kad sam u zgradi. Nigde drugde osim u centru grada ja nemam pun signal, ovo je strašno. Dok ssm putovao, 70% puta ja nisam mogao da koristim internet jer je bio EDGE, prodjem pored nekog sela, prikači se LTE i odmah pukne..... Tako da ne preporučujem nikom [emoji854]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Dobrodosao u nemacku.
Zemlja sa najgorom mobilnom mrezom u evropi.
Inace po kvalitetu (isto tako i po ceni) ide:
1. Tmobile
2. Vodafone
3. O2

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
E da, još jedna bitna stvar. Dojče Telekomu je glavni paket postpaida BEZ LTEa, samo 3G. Radi jako dobro.

acf36d568b0f9d5596aee78c733b8e81.jpg


Sent from my OnePlus6T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno