Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Nisam to čitao.
Hvala za info!

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Bonbon za EU majka...ne znam sta se akate s dodacima i rizikujete visoke racune tj klempu ??!?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ja koristim kombinaciju vip+telenor pripejd. Ne mozes nabiti racun , uplatis koliko ti je potrebno. Jos iz inostanstva dopunim preko telenor (mobi banke).Vip mi je primarni a sa telenorom dodam sta nema u vipu np: Bosna,Francuska,Svajcarska,Slovacka,Poljska. Znaci obe pripejd.
 
Imam bonbon karticu koja je validna, ali nece da mi prihvati broj kada hocu da je dodam njihovu app? Niti mi radi *121#...

Sutra putujem za Amsterdam pa sam hteo neki net paket da uzmem, mogu li sa sajta direktno da uplatim pomocu kartice?

9ec3d7cbd40dda323a86e19b612f52b6.jpg


Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Imam bonbon karticu koja je validna, ali nece da mi prihvati broj kada hocu da je dodam njihovu app? Niti mi radi *121#...

Sutra putujem za Amsterdam pa sam hteo neki net paket da uzmem, mogu li sa sajta direktno da uplatim pomocu kartice?

9ec3d7cbd40dda323a86e19b612f52b6.jpg


Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Lepo piše Tomato u gornjem levom uglu.
Imaš ovde Moj tomato app skini i uzivaj :)
 
Hahha ma show sinoc, zvao sam podrsku bonbon covek me ubedjuje da nisam njihov. Na kraju sam uplatio srednji paket za 60kn to je 5gb neta, bice dosta za 4 dana , samo da nisu menjali nesto sto se tice rominga, znam da mi je u Francuskoj radilo bez problema :)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Преко Aircash апликације може ли и даље да се оживи картица после оних првих 90 дана када истекну?
 
Jel imao neko iskustva sa globaltelovim romingom?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jel imao neko iskustva sa globaltelovim romingom?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Radio je u olimpijskoj regiji u grckoj u vodafone.gr mrezi kao zmaj. Doduse, zbog jako velikog broja korisnika u julu mesecu signal je vise bio na H+ nego na 4G. Pre 2 nedelje sam bio u nemackoj i u vodafone.de mrezi u Frankfurtu je imao punu 4G brzinu- 150/40 mbs. Stvarno sam iznenadjen da nemci nisu ogranicili sim kartice u romingu.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
Radio je u olimpijskoj regiji u grckoj u vodafone.gr mrezi kao zmaj. Doduse, zbog jako velikog broja korisnika u julu mesecu signal je vise bio na H+ nego na 4G. Pre 2 nedelje sam bio u nemackoj i u vodafone.de mrezi u Frankfurtu je imao punu 4G brzinu- 150/40 mbs. Stvarno sam iznenadjen da nemci nisu ogranicili sim kartice u romingu.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
Znaci kaci se kao i vip na vodafone i A1.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da, kaci se kao i vip na vodafone mreze, i sto je najvaznije dobro radi.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
Olimpska regija a ne olimpijska :) Što bi te ograničavali kad imaš par GB a ne TB.
 
Hvala na odgovorima! [emoji1]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da li neko ima iskustva sa tomato.com.hr

Uzeo sam za probu karticu preko KP, prvo plaćanje (za 14gb mesečno za sve EU zemlje) je bilo 3.800 dinara, ali bi svaka naredna uplata treba oda bude 18€ (kako piše na oglasu). Međutim, čovek je u startu rekao sa je 2.700 dinara ako plaćam preko njega (pretpostavljam da je 18€ ako sam plaćam).

Gledam kako da sam uplatim i prođem (prilično) jeftinije. Svaki savet je dobrodošao :)
 
Jel ti brani neko da odeš na sajt i kupiš dopunu (bon)? :) Mada trenutno ne radi do 4.11.
Samo treba da saznaš koliki je FUP ako postoji.
 
  • Like
Reagovanja: M J
U avgustu nije imao fup. Pocetkom avgusta uzeo "zgrabi priliku, 3gb za 5 dana u Ceskoj, potroseno sve do zadnjeg mb. Krajem avgusta na moru uzeo paket 5000 jedinica, ostalo nesto sitno, do 500 jedinica.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
prolazim sutra kroz hr mogu da kupim par kartica pa jel treba kome?
naravno poslacu mu po nabavnoj ceni pa samo da se plati postarina...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
koja je fora da ne mogu online nadoplatiti bonbon racun?? danas istekla valjanost

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pa ne možeš kad prođe 90 dana od poslednje uplate, istekla kartica.
Postoji workaround inače, preko AirCash aplikacije. Ja oživeo moju pre neki dan bez problema.
Treba da se čeka nekih 24h nakon uplate da bi mogao da se aktivira paket, ali sve radi kako treba sad :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa ne možeš kad prođe 90 dana od poslednje uplate, istekla kartica.

Nije istekla kartica već je zamrznuta.tj.kredit je zamrznut,pa kada se uplati kredit onda je ponovo sve aktivno,i pozivanje tog broja i sa tog broja.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li neko ima iskustva sa tomato.com.hr

Uzeo sam za probu karticu preko KP, prvo plaćanje (za 14gb mesečno za sve EU zemlje) je bilo 3.800 dinara, ali bi svaka naredna uplata treba oda bude 18€ (kako piše na oglasu). Međutim, čovek je u startu rekao sa je 2.700 dinara ako plaćam preko njega (pretpostavljam da je 18€ ako sam plaćam).

Gledam kako da sam uplatim i prođem (prilično) jeftinije. Svaki savet je dobrodošao :)
Da se nadovežem na svoj post.

Može da se kupi na sajtu (kao što reče forumaš iznad, nije radilo tog vikenda).

14gb u EU za 18€ mesečno, mislim da bolje nema nigde.

Jedina mana je što nigde na sajtu ne piše da važi u romingu (iako važi, makar za Najveća Plus tarifu). Ne znam kako se nabavljaju kartice i koliko koštaju, pa ako može tu pomoć, puno bi značila :)
 
Koristio A1 hrvatsku karticu u Sloveniji skoro mesec dana.

Koristio prvo 600MB koje sam dobio jer sam uplatio bon od 60 kuna mastercard karticom.

Kada sam to potrosio uplatio tjednu opciju od 20GB i u Sloveniji potrosio 13GB i u Hrvatskoj jos 2-3GB.

Nije bilo FUP-a, kartica se automatski kacila na A1 Slovenija.
 
Kako ide za A1, koliko traje, isto 90 dana od poslednje uplate kao bonbon? Može li da se oživi nekako posle toga?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Evo sta im pise u uslovima:

Rok uporabe A1 računa na bonove iznosi 180 dana nakon aktivacije usluge (odnosno prvog poziva), 90 dana nakon nadopune računa bonovima od 16,50 kn, 33 kn, 55 kn i 82,50 kn, 120 dana za bon od 110 kn, 180 dana za bonove od 165 kn i 220 kn te 240 dana za bon od 440 kn.

Istekom roka uporabe A1 računa na bonove korisnik može u naknadnom roku od 270 dana novim A1 bonom obnoviti A1 račun na bonove. Novi iznos A1 bona bit će pridodan već postojećem iznosu koji nije iskorišten unutar roka uporabe A1 računa na bonove. Tijekom 270 dana od isteka roka uporabe A1 računa na bonove korisnik A1 usluge na bonove moći će primati pozive i SMS poruke. Nakon toga, odnosno ukupno 270 dana od isteka A1 računa na bonove, isti se deaktivira.
 
Koristio A1 hrvatsku karticu u Sloveniji skoro mesec dana.

Koristio prvo 600MB koje sam dobio jer sam uplatio bon od 60 kuna mastercard karticom.

Kada sam to potrosio uplatio tjednu opciju od 20GB i u Sloveniji potrosio 13GB i u Hrvatskoj jos 2-3GB.

Nije bilo FUP-a, kartica se automatski kacila na A1 Slovenija.
A jel za sve kartice važi internet i razgovori u romingu ili ne?

Nisam nigde u uslovima video da se roming pominje (ni internet ni pozivi u romingu), a čitao sam i pdf uslove?

Ako važi za sve pakete, onda bolje uzeti "Najveća" tafirni paket za 130kn 30.000 jedinica gde bi to značilo 30.000mb pod uslovom da se pozivi i SMS-ovi ne koriste.

Da li uopšte uz ove Pakete može da se razgovara u inostranstvu i da se troši kako je navedeno (1 jedinica = 1 minut razgovora = 1 megabajta = 1 SMS)?
 
Evo sta im pise u uslovima:

Rok uporabe A1 računa na bonove iznosi 180 dana nakon aktivacije usluge (odnosno prvog poziva), 90 dana nakon nadopune računa bonovima od 16,50 kn, 33 kn, 55 kn i 82,50 kn, 120 dana za bon od 110 kn, 180 dana za bonove od 165 kn i 220 kn te 240 dana za bon od 440 kn.

Istekom roka uporabe A1 računa na bonove korisnik može u naknadnom roku od 270 dana novim A1 bonom obnoviti A1 račun na bonove. Novi iznos A1 bona bit će pridodan već postojećem iznosu koji nije iskorišten unutar roka uporabe A1 računa na bonove. Tijekom 270 dana od isteka roka uporabe A1 računa na bonove korisnik A1 usluge na bonove moći će primati pozive i SMS poruke. Nakon toga, odnosno ukupno 270 dana od isteka A1 računa na bonove, isti se deaktivira.
Pa vrh, ovo je zgodnije od bonbona dosta u tom pogledu ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno