Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Telenor prepaid roming internet dodatak od jutros ne radi na Eviji. Koristi wind mrezu, medjutim danas sam se online dopunio na globaltel u koji koristi VIP mrežu ali takodje wind u Grčkoj i ovaj internet radi!

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Izgleda da wind I Vodafone imaju problema. Probaj Cosmote na Telenoru. Meni je uvek Cosmote radio odlično.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Cosmote obavezno, po iskustvu najbolje radi.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Moje izvinjenje. Bio je podešen automatski na Vodafon i nije imao signal. Sad sam ušao na manual I izabrao cosmote 4g i piše mi da imam 4g+ signal i sve radi. :)

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Eto. Cosmote je tamo glavni izgleda i najbolji signal imaju, kao i kvalitet [emoji1]

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Koji je eSim najbolji za korišćenje u Greece?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Sta bese ovo znaci?

OVAJ BROJ U OVOM TRENUTKU NIJE MOGUĆE ADMINISTRIRATI.

A ispod mi ne pise za koliko ističe, e sad moguce da je istekao, mislim da sam u martu zadnji put doplatio. Jel ima neki rok nakod isteka 90 dana da se moze dopuniti, kako bi se spasila kadtica?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Aircash ili kupovina papirnog bona su ti jedina rešenja.
Pozdrav
 
Koji je rok, nakon isteka dopune?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Mislim da je neko ranije rekao da je rok za reaktivaciju isto 90 dana, al' nemoj me držati za reč. Ako si poslednji put uplatio prvog marta (ovo je najgora varijanta), kartica ti je istekla oko prvog juna. Od tada je prošlo malo više od 30 dana - skoro sam siguran da još nije skroz deaktivirana, samo što mora da se dopuni paprinim bonom ili Aircashom (koji simulira papirni bon).
Pozdrav
 
Uspeo preko papirnog bona, preko online podrske, produzeno do 4.10.,ali kako stvari stoje nece se koristiti jos skoro[emoji854]

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Вероватно је мислио на летовање, ја сам првенствено узео због Грчке, а за сада нема ништа од тога.
 
Сасвим случајно сам гледао понуду Бугарског А1 и чини ми се да има екстра понуду уколико транзитирате и одмарате у Бугарској/Грчкој/Турској.

Картица се зове А1 Ваканция Плюс, кошта 3€ и даје 1,5гб података који важе 10 дана од активације у неких 50 земаља.

Одлична ствар ако путујете аутом имате свуда нет (ради чак и у Србији хаха)


https://www.a1.bg/prepaid-vakancia-plus


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Super je što A1 Hr. ima mogućnost prebacivanja MB na drugi broj, to kod nas koliko znam niko ne nudi?
 
Сасвим случајно сам гледао понуду Бугарског А1 и чини ми се да има екстра понуду уколико транзитирате и одмарате у Бугарској/Грчкој/Турској.

Картица се зове А1 Ваканция Плюс, кошта 3€ и даје 1,5гб података који важе 10 дана од активације у неких 50 земаља.

Одлична ствар ако путујете аутом имате свуда нет (ради чак и у Србији хаха)


https://www.a1.bg/prepaid-vakancia-plus


Sent from my iPad using Tapatalk
https://www.tomato.com.hr/bonovi
https://www.tomato.com.hr/tarife-na-bonove

Za više interneta.
Imaju bonuse u internetu pri svakoj uplati (prvi link). Ako se plati Maestro i Master karticom ide dodatni bonus od 10%.

Testirano nekoliko puta u Nemačkoj i na putu do i od nje. Uglavnom korišćen paket "Najveća plus" sa 13gb (130kn = ~18 evra) plus bonus od 1,4gb (dakle ukupno 14,4gb. Imaju i flat pakete u trajanju od 5 dana za (trenutno) 30kn (~4€).
Inače, sve traje mesec dana.

P.S. Jedino nisam testirao jel radi i u Srbiji.
 
Molim za preporuku koju karticu kupiti u Nemačkoj, potreban je samo internet, nekih 20ak dana.
Može doći u obzir i neka austrijska kartica. Druge, na žalost, nemam kad I gde da kupim.
 
Uđi u bilo koji Aldi i kupi karticu. Onavezno je odmah aktiviraj kod njih.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Zar nije u AUT i DE hofer? I nisam siguran koliko su one dobre? Znam da su mi svi pričali da nikad to ne uzimam, jer imaš kao neke bonove s kreditom koje koristiš za sve ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hofer je u Austriji , u Nemačkoj Aldi. Odlične pakete ima Aldi Talk, sa 3 GB i više interneta.
Naravno, kad uključiš broj, izabereš paket a ne koristiš kredit sa kartice.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Poslednja izmena:
Molim za preporuku koju karticu kupiti u Nemačkoj, potreban je samo internet, nekih 20ak dana.
Može doći u obzir i neka austrijska kartica. Druge, na žalost, nemam kad I gde da kupim.

Aldi (O2) je najgori izbor. Uopste, uzeti nemacku karticu radi koriscenja interneta u Nemackoj je generalno promasaj.
U svakom slucaju je bolje uzeti LIDL jer radi na Vodafonu.
Medjutim, jako veliki problem je aktivacija i registracija kartice. Sada su to toliko zakomplikovali da je to postalo prakticno nemoguce ako nemas boravak u Nemackoj.
Tako da je mnogo bolja varijanta uzeti neku hrvatsku kartici ako si u mogucnosti.
 
Izvini, ne slažem se uopšte. Registracija se radi u samom marketu, treba ti pasoš radi identifikacije i posle 24 h bude aktivna kartica.
Aldi nije O2 nego Medion. Najbolji signal ima, bolji i od Telekoma. Do pre godinu dana sam bio na Aldiju, trenutno pored mene su dva Aldi broja, na gomili mesta gde ja sa Telekomom i O2 nemam signala, Aldi ima.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Gde mogu da se vide šta od paketa nude pomenute kartice i koliko koštaju?
P.S. Ako se ima boravak u Nemačkoj...
 
Molim za preporuku koju karticu kupiti u Nemačkoj, potreban je samo internet, nekih 20ak dana.
Može doći u obzir i neka austrijska kartica. Druge, na žalost, nemam kad I gde da kupim.
https://www.freenet-funk.de/
Dnevni flat bez ogranicenja je 1e sto je extra cena za nemacku.

Ali minus je sto koristi O2 mrezu
I moze samo preko paypal-a da se dopunjava.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno