Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Da li je neko u poslednje vreme koristio A1 tjednu opciju od 20GB? Ima li FUP, posto proslog leta nije bila limitirana?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam prošlog leta kupio novu A1 karticu, aktivirao 20GB u Hrvatskoj i koristio tamo par dana, pa otišao u Grčku, i odmah popio FUP.
Bacio karticu, i nastavio samo da koristim Bonbon 300MB dnevno za sva svoja putovanja.
 
Hvala za info. Ja sam moju uzeo u januaru prosle godine i aktivirao je u Grckoj u julu. Nije bilo FUP-a. Sad idem do Nemacke, pa cu proveriti da li je ista situacija...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima li ko papirni vaucer iu hrvatske za bonbon prosao mi rok za dopunu... Placam odmah elektronski :)

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ako je prošlo više od tri a manje od šest meseci, aircash aplikacija pomaže.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Može i manje od 3. Odlična aplikacija koja završava posao.
 
Ja ne mogu prwko air cash aplikacije,nexa da mi prihvati karticu,neznam zbog cega?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Gledam sajt Orange rumunija cini mi se da je bolja ponuda od BonBon za 10e 5,5 gb FUP.
Da li je neko probao,razmisljam da uzmem za Grcku ove godine.
2286f5d458c9d6d2b07cc24066ad8d94.jpg


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Gledam sajt Orange rumunija cini mi se da je bolja ponuda od BonBon za 10e 5,5 gb FUP.
Da li je neko probao,razmisljam da uzmem za Grcku ove godine.
2286f5d458c9d6d2b07cc24066ad8d94.jpg


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Ja sam koristio prošle godine, jako je dobar net bio. Sve vreme je bio na COSMOTE a nekad je na WIND I sve vreme 4G+ ,bez ikakvih problema

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Gledam sajt Orange rumunija cini mi se da je bolja ponuda od BonBon za 10e 5,5 gb FUP.
Da li je neko probao,razmisljam da uzmem za Grcku ove godine.
2286f5d458c9d6d2b07cc24066ad8d94.jpg


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Pročitaj i ovo, čisto da imaš celu sliku:

"Romania has a adopted a creative way to hide the sales tax or VAT. All prices are advertised in Euro (EUR) and given like in the article below, but local currency remains the Romanian Leu (RON). When topping up refill rates given in EUR are net rates without a 19% VAT (sales tax) locally called TVA that is deducted in the conversion to local RON. That's why you get about 1/4 less in effect based on what seems to be a very bad exchange rate".
 
Izvinjavam se sto se ponavljam, vec sam pitao, ali ne mogu da nadjem taj post od pre 2 meseca...
Treba sutra da putujem za Francusku, pa mi treba neki pripeid roaming Internet paket. Imam Vip karticu, ali on(Vip) ne saradjuje sa Francuskim operaterima(iskustvo iz oktobra meseca). Cini mi se da Telenor prepaid roaming Internet moze da se koristi u Francuskoj, ali nisam siguran...treba neko da mi to potvrdi.
 
Mislim da Telenor nema na prepaidu taj roaming dodatak (1gb 7 dana 599din) nego samo na postpaid.
 
Sta je ovo onda?
Cena 599din.

f001a836815f9c8f7133e547577acfa0.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ima na prepaidu i radi u svim ovim drzavama. Probano vise puta.
 
Izvinjavam se, prvo sam video samo neke dodatke od 6-10.000din (500MB i 1GB), sad vidim da ima i ovaj na kraju...
 
Hvala puno svima na brzim odgovorima!
Javljam se iz Belforta(FR). :)

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da Telenor nema na prepaidu taj roaming dodatak (1gb 7 dana 599din) nego samo na postpaid.
Ja sam ro koristio u Grckoj kad mi se ukljucio fup na bonbonu.... Ima to na prepaid...

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Ja sam prošlog leta kupio novu A1 karticu, aktivirao 20GB u Hrvatskoj i koristio tamo par dana, pa otišao u Grčku, i odmah popio FUP.
Bacio karticu, i nastavio samo da koristim Bonbon 300MB dnevno za sva svoja putovanja.

Znaci pojedini i na A1 imaju FUP? Mislim da si ti prvi koji je to prijavio, meni je A1 bez FUP-a radio u julu prosle godine u Grckoj i u oktobru u Francuskoj, videcu kako ce biti ove godine.
 
Prosle godine uzeo za Grcku, radila bez FUP. Sad bio do Nemacke i dalje radi nedeljni 20GB bez FUP. Na standard paketu. Prepaid naravno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima li ko u Hr da mi uzme bonbon dopunu, isteko mi rok za dopunu, uplaćujem novac odmah elektronski

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Skini aircash aplikaciju i sam završi sve.
 
Donela mi koleginica Tomato karticu iz HR. Koliko vidim, oni imaju ove jedinice samo, nesto kao Smart kod Vipa sto je pre bio. Ima li neko iskustva, to sve moze da funkcionise kao GB u EU i nema FUP?
 
Ma[emoji768 je napisao(la):
e;6032368]Skini aircash aplikaciju i sam završi sve.
Jel se ovo odnosilo na moje pitanje za bonbon?

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Donela mi koleginica Tomato karticu iz HR. Koliko vidim, oni imaju ove jedinice samo, nesto kao Smart kod Vipa sto je pre bio. Ima li neko iskustva, to sve moze da funkcionise kao GB u EU i nema FUP?

Da te jedinice su ti megabajti koje možeš da iskoristis. Ja nisam imao FUPa kod njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno