Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Koja je trenutno najbolja i najpovoljnija varijanta da se uzme kod nas net za grcku ( tipa bonbon )? Kartica bi se koristila samo za net. Potrebno je do max 10gb za 7 dana.
Prosle god koristio bonbon i bio zadovoljan i signalom i brzinom, ali posle ukidanja GB u paketima trazim ako ima nesto povoljnije

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
juri spanski orange 15e 10gb ali nema fupa koliko znam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Došlo vreme godišnjeg odmora, pa sam pogledao bonbon prezentaciju. Vidim da imaju i HBO go u ponudi na bonove, pa da pitam jel ko koristio to u nizozemstvu? El fercera ili je namenjeno samo za lepu....?

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока
 
Koja je trenutno najbolja i najpovoljnija varijanta da se uzme kod nas net za grcku ( tipa bonbon )? Kartica bi se koristila samo za net. Potrebno je do max 10gb za 7 dana.
Prosle god koristio bonbon i bio zadovoljan i signalom i brzinom, ali posle ukidanja GB u paketima trazim ako ima nesto povoljnije

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

ne kapiram, šta fali Flat paketu za 7 dana?

70 kn Tjedni flat
 
Ne fali ništa ako ste u Hrvackoj.
U ostalim zemljama EU možete manje da iskoristite zbog FUP.


Poslato uz pomoć Tapatoka
Upravo to...
Na KP ima kartica koje se prodaju za 3350 din sa kolicinom od 8GB. Za nju sam najvise zainteresovan, osim ako ne predlozite nesto povoljnije i pouzdanije sa istim ili boljim signalom.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Upravo to...
Na KP ima kartica koje se prodaju za 3350 din sa kolicinom od 8GB. Za nju sam najvise zainteresovan, osim ako ne predlozite nesto povoljnije i pouzdanije sa istim ili boljim signalom.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Predložio bih ti A1 tjedni 20Gb 60kn


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A kako se dopunjavaju te a1 kartice? I i koliko često moraju da se dopunjavaju da bi se produžilo važenje?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
A generalno da li ima neka varijanta pripejda za net pakete? Meni bi trebalo za 10tak drzava u evropi. Recimo po nekoj ceni od 3do 5-6e po danu, a da imam bar 2-3gb dnevno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
A kako se dopunjavaju te a1 kartice? I i koliko često moraju da se dopunjavaju da bi se produžilo važenje?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

Dopunjavaju se preko njihove stranice, dopuna vredi 90 dana, a nakon isteka imaš još godinu dana dok ne deaktiviranju karticu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A generalno da li ima neka varijanta pripejda za net pakete? Meni bi trebalo za 10tak drzava u evropi. Recimo po nekoj ceni od 3do 5-6e po danu, a da imam bar 2-3gb dnevno.
Sve varijante o kojima pricamo su iskljucivo prepaid, jer mi ne mozemo uzeti postpaid verovanto nigde van Srbije (ako nismo rezidenti/drzavljani tamo).
Tebi je najzgodnije: "Predložio bih ti A1 tjedni 20Gb 60kn", sto rece kolega gore.
 
Ako ova tarifa nema fup, to dodje 0.4 evra/GB, tesko da ima sta isplativije.
Zna li ko, ako se potrose svi gigabajti, moze li se ponovo aktivirati tarifa pre isteka 7 dana?
 
Hajde javi ako ti aktiviraju kao internet sim, meni su internet sim prebacili na običnu, kažu ne može drugačije reaktivacija.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Aktivirao sam 7GB na 30 dana za 60kn,kako da znam da li mi je obicna ili internet sim?
IMG_1886.PNG
 
@urade
Slika 1 - internet sim
Slika 2 - običan sim
bf73c9bbf42c8d21af6973e9e2de1d2f.jpg
5fe0c2606703b2e7da64bd4264ecf085.jpg
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma, imao si opciju prilikom izbora paketa da biraš pozive i sms?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Moze i po net paketima da se vidi: obinca ima nedeljne (tjedne), net ima dnevne. Obratno nemaju, a obe imaju mesecni od 7GB (valjda sada 7GB?).
 
  • Like
Reagovanja: M J
@omtw
jel ovo neka aplikacija?

Da imao sam opciju da biram i pozive i sms...ima li razlike za mene posto cu koristiti samo net?
 
Sad se secam da je kolega prosle godine na androidu imao app,znaci za Ios jos nisu napravili?
Vrv i nece.. :mad:
 
Koji je trenutno najbolji kombo za bonbon, što se tiče mb/gb? Cimao sam ih na fb da mi aktiviraju karticu od prošle godine. Imam i jednu koju nisam ni koristio. Šta je najbolje odabrati?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ok, hvala na preporuci. Jurim onda A1.
A pitanje da li tih 20gb je samo u hrvatskoj, a u svim ostalim zemljama je 10gb?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Meni do sada nije bio uključen FUP, dok su neki govorili da im je ograničavano posle 4gb dnevno, probaj pa vidi kako će kod tebe da bude.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali taj FUP dnevni im je samo tog dana vazio, tj. smanjena brzina do kraja dana.
Sledeceg dana je mogao ostatak od 20GB da koristi opet po punoj brzini.

Meni licno najvise odgovara dnevni 300MB/3kn, jer to ne potrosim nikada vani.. ionako samo navigaciju eventualno koristim :)
 
da meni je seklo posle 4gb i gasilo bi u ponoc a samo bi radio a1 sajt tada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko pitao da mu običnu sim karticu bonbon prebace na internet sim? Da li je to moguće?
 
Prethodna strana/dve :D
 
Da li ste primetili da novi Bonbon korisnici za Jako veliki paket i Jako veliku kombinaciju dobijaju duple GB, sad pitanje je da li se duplira i FUP, i kako doći do novih kartica ;)
Ja probao na foru koja je prolazila kod VIPa da naručim, adresa is Srbija samo zemlja Hrvatska ali su mi poslali mail da ne isporučuju u Srbiju :)
 
Koji je trenutno najbolji kombo za bonbon, što se tiče mb/gb? Cimao sam ih na fb da mi aktiviraju karticu od prošle godine. Imam i jednu koju nisam ni koristio. Šta je najbolje odabrati?
Najisplativiji je internet sim 300mb dnevno 3 kune. Ako se malo ogranicis na normalnu potrosnju i koristis nesto od aplikacija za pracenje potrosnje (datally mislim da sprecava i pozadinske da trose) to je sasvim dosta. A neko rece da moze i dva puta dnevno da se aktivira. Ja sam sad u grckoj i dosta mi 300mb dnevno, a inace mi i 50gb mesecno malo :)
 
Nazad
Vrh Dno