Šta je novo?

LeTV Le 1 X600 Custom romovi

Evo rasteretiće vas Učitelj novčanih problema, inače jako nešto smrdi za ovu cenu. . .

Meni je telefon (x600) koji sam kupio preko alija stajao na carini oko 15 dana i juče je stigao.

Carina je bila tačna u dinar nekih 6700 sve ukupno, da me ne bi davili u pp koliko sam platio.

Inače ovo je drugi x600 koji mi je stigao i stvarno sam prezadovoljan, doduše taj drugi sam uzeo za prodaju.

Da sam platio toliku carinu, i ja bih ga prodao, vrv bez zarade jer teško da može još koji din da se doda.
 
Nije prvi kome su istu carinu odredili jer počelo je da dolazi dosta takvih telefona i sada sigurno imaju tarifu.
 
Carina za jedan telefon je 6700?

Tako je, ako si mislio da država neće uzeti svoje gadno si se za***ao.

U svakom slučaju telefon je odličan, i spominjao sam pre više od mesec dana da vredi svaki dinar. Mnogo je bolji od redmi note 2, koji sam imao pre njega.

Da dodam, nekada su iz carine tražili da se dostavi dokaz o plaćanju, sada više to ne rade ali ne znam zašto je to tako.
 
Poslednja izmena:
Tako je, ako si mislio da država neće uzeti svoje gadno si se za***ao.

U svakom slučaju telefon je odličan, i spominjao sam pre više od mesec dana da vredi svaki dinar. Mnogo je bolji od redmi note 2, koji sam imao pre njega.

Da dodam, nekada su iz carine tražili da se dostavi dokaz o plaćanju, sada više to ne rade ali ne znam zašto je to tako.

Ja ću im poslati izveštaj iz banke na 124usd.

Meni poslat x500 sa jd.
Ja ne mogu da otvorim order stranu.
Kada si naručio, mada prodavac nije isti.
 
Poslednja izmena:
Izgleda onda da kod kineskih prodavaca nema neke garancije, neko kakve si srece...
 
Jel neko nesto narucivao sa Everbuyng?

Pitam jer mi vec dva dana stoji Processing u Order Status za porudzbinu telefona.
 
A de ima dobre kavurme i čvarci?
 
oni određuju procesing i to može da bude i 7 dana npr.a može i manje ,onda dobijaš broj za praćenje i tu prođe neki dan dok se ne vidi u svakom slučaju računaj na mesec dana najmanje dok ne dobiješ telefon a zbog praznika i više.
 
Malo si pmašio temu, osim ako nisi kupio x600.
 
nisam ja pitao nista u vezi telefona ja sam samo pitao informaciju u vezi sajta a ako je tema striktno vezana za telefon e onda izvinjavam se.
 
nisam ja pitao nista u vezi telefona ja sam samo pitao informaciju u vezi sajta a ako je tema striktno vezana za telefon e onda izvinjavam se.

Ma opušteno, samo ti pitaji onako nema potrebe da konverzacija bude vezana za temu. . .mislim ko je još ovde ušao zbog telefona, ja redovno u temu za S3 da čitam recepte za sarmu. :D

Imaš teme koje su vezane za to što tražiš, pa potraži.

Inače koristi li neko bb72 008s verziju, ja sam je isprobao pa sam se vratio na 007s.
 
Dostavljen holandskoj posti, tako da ce verovatno za par dana da krene ovamo.
 
Postovani, nov sam na forumu. pozdrav.. imam jedno pitanje, imam LETV X500 a naredi mi internet preko MTS, pa me intresuje gde se ukljucuje isti. Hvala unapred.na odgovru.
 
Hvala,druze. Ako bude neko imao vremena neka izbaci podesavanja i za VIP mrezu. Pozdrav.
 
Jedini sa podesavanjima interneta je sto u apn type stoji wap umesto default. Ovo pisem zato sto je kod 90% tel koje sam dobio u zadnje vreme tako. Znaci dovoljno je izmeniti tu jednu stavku. Ukoliko je nemoguce izmeniti onda prepisete u novi apn profil sa ovom izmenom.
 
Poslednja izmena:
Na JD.com jos traje akcija za sivi x600, 164$ +40$ kupon + 10$ kupon za nove korosnike RJ7733 sto sve zajedno dodje 114$ Ne moze bolje!
 
Nazad
Vrh Dno