Šta je novo?

Huawei Mate 8

Ovaj u telekomu je sa 32gb/3gb model?

I koristi drugi sim slot kao micro sd?

Bilo bi dobro kada bi kod nas bilo modela sa 64gb jer bih onda ja drugi slot u slucaju kupovine telefona koristio za sim internet...
 
Info :na jednom nemačkom forumu se vrti priča da će zvanično verzija mate 8 gold i braon 4gb /64gb da se pojavi u Aprilu mesecu, koliko je istina, videćemo.
 
Na mts sajtu piše da je kartica max 32gb, zar na 7 nije bio maksimum 128?
 
^^Da li ti zaista verujes mt:s-u? :D
 
Daj bre nek neko uzme Mate 8 na ugovor pa da mi proda! :D Opušteno bih ga uzeo. Ja ne merem jer sam na Telenoru, a ugovor ističe tek u septembru 2017. :(
 
To za 32 je intetna memorija. SD može veća od toga, mada mene te kartice mnogo ne interesuju. Sigurnije je fotke čuvati u cloudu
 
Ja kontam šta je bolje. 50% na ugovor a telefon uzeti u oglasima ili prodati sadašnji mate 7 i uzeti ugovorom na 2 ili 3 godine...
 
Ja sam naručio uz ugovor na 24m na XL paket. Ne sviđa mi se što je beli ali nema veze
 
Jel ima samo bela boja?
 
Da. Moonlight silver back i beli napred
 
Nikako da nađem da li obe sim kartice mogu da budu 4G.
 
Такo sam i mislio. Na XDA pominju da je ne nekim modelima taj drugi slot zaključan za upotrebu. U Kini je takav slučaj.
 
5 do 7 dana. Jeste mts
 
Pitanje je koja je verzija u mts-u. NXT-L09 ne podržava dual SIM i postoji samo u moonlight silver boji i sa 3Gb Rama i 32Gb memorije (isto kao u mts-u) NXT-L29 ima sve opcije i boje i memorije sa podrškom za dual SIM. Pitanje je šta je u mts-u.
 
Poslednja izmena:
Pa šta bi bilo no skrnavija varijanta...

Ja kontam da ću u pon da odem da potpišem ugovor i čekam. :) 3 godine, prodam mate 7 za 2 i po glave, doplatim oko 10.000 i manje i to bi bilo to. Kontam da je to svakako telefon za naredne 3 godine iako znam da ću se u jednom momentu polakomiti za nekim drugim čudom. :D
 
Mate 8 za 3 godine. Ja bih dobro razmislio. Kako huawei ažurira softver, 2 godine mu je puna kapa.
 
Raspitaj se jeli dusl sim ili ne ako oni uopšte znaju
 
Mate 8 za 3 godine. Ja bih dobro razmislio. Kako huawei ažurira softver, 2 godine mu je puna kapa.

Iskreno, mislim da to ažutiranje software nije toliko bitno. A i više stvarno nije velika razlika uzeti telefon iz oglasa posle prodaje svog ili preko paketa, pošto su cene fonova preko paketa postale sasvim solidne. Barem ću sa tim ugovorm na 3 godine u startu uštedeti 100ak eura na fon.
 
U mts-u niko živ ne može da mi kaže je li dual sim niti ga imaju u poslovnicama gde bih to mogao proveriti.
 
Pa nemaju tel ni u jednoj od poslovnica pa čak ni izložen. Zato je samo online. Ti poručiš pa onda poruče oni od huaweija. Zato se i čeka 5 do 7 dana da bi kupio mačku u džaku.
 
Ja, pak mislim da ću odustati. Nije mi ništa hitno
 
Meno je ugovor istekao u Novembru mislim, I jedini razlog što ga nisam potpisao je da taj što sam čekao mate 8.

Ali i ja još razmišljam šta da radim.
 
Bice ovo brutalna baterija.
sRzd2mG.jpg

kbQzAfV.jpg

d0dM7Z4.png

MkERJTs.png
 
Nazad
Vrh Dno