Šta je novo?

Oneplus X

Takodje dobio invite , ako nekom treba nek se javi , pozdrav .
 
Da li je iko dobio invite koji se moze share-ovati ili svima šalju vezane za nalog?
 
[youtube]69lqQwO-WMA[/youtube]

Def mu dugmici ne svetle ?
 
Ne svetle, zašto su to uradili nije mi jasno.
 
Nema NFC (ponovo), slaba LTE podrska, stari chipset, prosek kamera, ostalo je super. Da su ispravili te mane i podigli cenu za 50, bila bi super alternativa Nexus 5X.

Kapacitativne dugmice bolje da su izbacili, ko jos to koristi?
 
Ognjene ja sam zainteresovan, koja je procedura posto nemam cak mi mail kod njih registrovan?
 
Ljudi, koliko bi me ogulili na carini kad bih naručio sa OnePlus sajta?
 
Mito posto mi nismo u eu, racunaj carinu 10% i na to pdv 20% ako narucujes da ti donesu u Srbiju.
 
Oneplus sajt ne šalje u Srbiju, tako da ne mora ništa da računa ako misli da naruči odatle. Ako želi naručivanje u Srbiju, može sa Alija da naruči npr. sa standardnim čekanjem na carini, i pratećim troškovima.
 
Verovatno svetle tasteri u mraku, ali se ne vidi preko dana kao kod starijih android telefona
 


Izgleda da nema, ovde nije bas dnevna svetlost, pa se vidi lepo. Glupa greska sto ne svetle
 
Hvala za info :)
Gubi poentu niska cena sa tolikim troškovima. Imam invite koji treba da se claim-uje za 3 dana, pa ako nekome treba nek se javi.
 
Mozda mu neko radi na carini pa mu progledaju kroz prste :d
 
Opet skup telefon, ja sam planirao da ga kupim, ali prvo ga reklamiraše za 250$, onda objave cenu od 269€, da bi na kraju shipping u Evropi bio jos 25€.
Znači najniža cena u EU je 294€.
 
To je bilo sasvim očekivano. Naravno da za Srbiju neće koštati isto kao za Kinu i USA.
 
Imam problem prilikom kupovine. Dogovorio sam se sa koleginicom iz Nemacke da na njeno ime stigne telefon. Medjutim kad dodje do placanja paypal mi da sledecu gresku: We're sorry, PayPal doesn't allow residents of Serbia to ship purchases to Germany.
Na koji nacin ste vi kupovali i kako ste resili ovo?
 
Ja sam pravio nalog sa lažnom adresom u Nemačkoj. Ne možeš našim PayPal-om da platiš a da isporuka bude tamo.

Mislim da je bolja varijanta da ona to plati sa svog PayPal-a a da ti njoj proslediš pare...
 
Probao sam to, dobijam sledecu gresku: Die Transaktion konnte mit der ausgewählten Karte (Visa x-xxxx) leider nicht durchgeführt werden. Grund: Die Karte wurde vom Kreditkartenanbieter abgelehnt. Eine andere Zahlungsmethode wurde für Sie gewählt. Setzen Sie den Vorgang mit dieser Zahlungsmethode fort, oder wählen Sie eine andere aus.
GTranslate prevod:
The transaction could not be carried out with the selected card (Visa x-xxxx). Reason: The card was declined by the credit card provider. Another method of payment has been chosen for you. Continue the process with this payment method continued, or choose a different one.
Drugu varijantu bih izbegao jer je vec cimam za ovo.
 
Da li ti nudi opciju da platiš karticom ali bez PayPal naloga? Meni je to bilo kao opcija skroz na dnu stranice gde sam trebao da se ulogujem na PayPal.
 
Hmm, ne bih znao šta ne problem tj zašto odbija karticu ako je sve sa njom ok. Ja sam na taj način platio sa Masterom Telenor banke i sve je prošlo kako treba.
 
Koristim intesa internet karticu. Sad cu probati sa nekom drugom karticom
 
Probao sa 2. i trecom karticom i 3. nalogom, sa master karticom se bar promenila greska :) :
This credit card can not be used for this transaction. Use a different payment source.

You must add your bank account and confirm. Once you have added and verified your bank account, you can continue this payment. Enter below your bank account information.
 
Nemam ideju iskreno [emoji52] Meni je bez problema prošla transakcija kad sam izabrao da PayPal bude samo procesor...
 
uspeo sa 3. nalogom i masterom posle nekoliko pokusaja (video sam da je jedan decko na drugom forumu napisao da mu je uspelo iz 16og pa sam bio uporan :D)
Konacno :)
Hvala na pomoci!
 
Bitno da je prošlo, ionako je njima bitno samo da im legnu pare. Sad sledi onaj teži deo... Čekanje da stigne :D
 
E da zaboravih da napisem detalje, mozda nekome pomogne: prosla je ona varijanta koja mi je pisala za vizu da nije moguca, biling adresa iz srbije a shiping nemacka adresa i otvoren novi paypal nalog sa nemackom kao drzavom na master karticu. Ovo nije htelo sa Vizom da prodje. Jedino sto su mi odradili duplu konverziju u intezi pa me izaslo na kraju oko 303e. Ali posle 5 sati pokusavanja vise mi nije ni bilo bitno :)
 
Nazad
Vrh Dno