Šta je novo?

Lg Flatron E2340 Blur Problem

javelinman

Poštovan
Učlanjen(a)
30.09.2014
Poruke
91
Poena
59
Koristim VGA kabl star 8 god da povezem ovaj monitor sa grafuljom,duzine je 1,8m,problem se pojavio kada sam uzeo duzi kabl(hama) prvo par komada od 5m pa posle sam od 3m i slika je nzm kako da kazem,nekako bela boja sa slova baca otisak na desnu stranu,slova se uzas vide,kad vratim stari kabl sve full,sad me interesuje da li ima razlike sto su novi kablovi bili uglavnom sa 14pin a stari je sa 15p,ako nije,ima li neko resenje za ovo,evo slike:

IMG_1578.JPGIMG_1579.JPG
 
Kod mene ista stvar na mom starom monitoru, s' vremena na vreme poblesavi. Probaj da okreneš utikač od monitora u utičnici za 180 stepeni.
 
Kod mene ista stvar na mom starom monitoru, s' vremena na vreme poblesavi. Probaj da okreneš utikač od monitora u utičnici za 180 stepeni.
Nece brt probao sam,nosio sam i kod drugara kablove,nece ni kod njega ne nekom Samsung monitoru,samo oni kratki od 1.8m,do sad sam 10 kupio i ne radi ni jedan isti problem uvek,negde vise negde manje izrazen.
 
Da li kabl prolazi pored nekih drugih kablova? Ako da, probaj da odmakneš koliko možeš. Kablovi su krš kvaliteta i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno