Šta je novo?

Street Fighter V

Ako bude i blizu kao 3rd Strike uz sve kvalitetne atribute USF4 bice ovo odlicna prica.
 
Za sada deluje obecavajuce, bash se trude oko online-a.
 
Manjak single playera (arcade?) odlaze kupovinu ovoga do sledeceg release-a, ili kog god koji ce imati taj content.
Izgleda postaje trend pustanja polu zavrsenih igara u prodaju. :/
 
Da to je definitivno trend :( Problem sa odlaganjem kupovine je sto ces biti u zaostatku u odnosu na ostale igrace po pitanju skila.
Meni najvise smeta to sto nema podrske za sve kontrolere vec mora da se ide preko joy2key i sl programa.
Ali i pored svega toga igra je odlicna :)
 
offtopic: ne hranite trola

ontopic: slazem se, tipa na stranu starije verzije, 4ku sam igrao od vanille (2009 valjda bese?), arcade sam preskocio, ultra mi je vrh!, i dalje je imam instaliranu a ovoj 5ci sam se radovao poprilicno, ponajvise jer mi nekako ima harizmu 3rd strike-a ali ovo me bas razocaralo :/

Necu crci da imam online iskustva mesec ili dva vise nego drugi ali nemogucnost da igram protiv AI-a ili da odradim arkadu da se uhodam ili pak sa ortakom da sednem i odigram mi je no-brainer.
Smrdi na Diablo 3 vanillu po prirodi. Fak no.
 
U pravu si, igra nije kompletna i sigurno ne vredi toliko koliko traze.
Sa druge strane, ako planiras ovo da igras godinama, nema razloga da ne uzmem igru odmah.
 
U pravu si, igra nije kompletna i sigurno ne vredi toliko koliko traze.
Sa druge strane, ako planiras ovo da igras godinama, nema razloga da ne uzmem igru odmah.
Planiram ali nemam nameru da dam 40-50evra za poluproizvod. krastavac.:smash:
 
Meni je IV bio nekako fluidniji. Bas sam malcice pikao sa Djoxyy-em i slozismo se da je to verovatno zbog FADC.
Ovo mi deluje nekako isprekidano, ne znam. Mozda je samo stvar visegodisnje navike :)
 
Meni je delovalo isprekidano samo kada sam gledao ali kada sam krenuo da igram bila je totalno druga prica. Nadam se da ce biti vise turnira da se okupimo malo nego za sf4.
 
Najnize sto sam nasao je za 3600din, kakve ste cene vi videli okolo?
U game-s je oko 5k kao i u computerland-u.
Online nisam ni gledao.
 
Što se tiče samog fighta,igra je odlična....možda čak bolje nego SF4..:)

E sad,bedak je što nema puno sadržaja za single player,pa čak i samo 16 likova deluje nekako siromašno u poredjenju sa gomilom likova iz Ultra SF4......ali i ovo će u narednim godinama da nadogradjuju,pa ćemo sigurno dobiti Arcade SF5,pa Ultra SF5 :)

Inače,ovog marta bi trebalo da izadje patch 1.02 koji ubacuje dodatni single player sadržaj (Chalenge) i valjda još jednog lika....
 
Koliko sam ja citao ovde ne planiraju neke edicije tipa Arcade/Super/Ultra - sve ce da se "nadogradjuje" ili kako vec na postojecu igru.. Nisu se mada bas proslavili ovaj put kako mi se cini...
 
Jel se razvilo kuda ovo čudo? Peglam sa ortacima pa me online uopšte ne interesuje. Snimili Ultru i XTekken pa cepamo. Ako se ovo razvilo za SP to jest playerVSplayer možda bi i probao.
 
Igra je u dosta boljem stanju nego ranije, a prodaje se za smesne pare na rasprodajama.
 
Nazad
Vrh Dno