Šta je novo?

Samsung galaxy j5

Ja ću samo još ovoga puta da spomenem bateriju u ovom telefonu, jer je ovo jedna "luda" baterija :guitar::


Screenshot_2015-12-06-20-25-14.png Screenshot_2015-12-06-20-25-23.png


Sa istim korišćenjem moba, S4 mi je izvlačio 4-5h, a Note 4 6-8h sot-a.
 
Ima ga u mtsu. Upravo porucio preko neta. Naravno ogranicene kolicine pa pozurite.
 
Uglavnom držim na 30-35%, sem kada sam napolju, onda ide na max. 90% sot-a je ostvareno pri uključenom wi-fiju i surfovanju.
 
Mislim da je ovo sledeci best buy sto se jeftinijih Samsunga tice, ako se odluce da ga prodaju van Kine, a bila bi im greska da to ne urade:

m2yJIb4.jpg


http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j3-7760.php

Mogu cak i da kazem da izgleda dosta dobro.
Samo sto ne mogu da nadjem nista vezano za SoC, nije mi jasno zasto ne objavljuju detaljne specifikacije.
 
S410 u najavi.. Jos uvek nisu krenuli da guraju one slabije exynose u j seriju. Zato mnogo stvari ocekujem od nove a5 :)
 
I ja sam to pomilsio cim je QC 1.2, mora da je S410.
Mada moguce je i da bude S415.
 
Poslednja izmena:
Da li mogu aplikacije da se prebace na sd karticu?
 
Može dosta toga da se mrdne na sd. Ja imam instalirano oko 120 aplikacija i slobodno oko 1.75GB na internoj memoriji.
 
Ma da li je ovo realno :zgran:

image-507f14bc23012230edb34eabe4f61a5fedc0171571b47ae3f0d788fe8ec96bef-V.jpg
image-a19a21e2083dad428e51be194880627775abd80322cdb8d75891dfef42db93ec-V.jpg

Ovo je prosečno korišćenje...wa,viber,surf,yt i sl
 
Nemam komentara. Pa ovaj tel ima 2600mah i bolju bateriju i od mate7 koji ima 4000mah. Prosto sam sokiran. Moze li neko da okaci slike, kako je zadovoljan kamerom, jer se kopkam da kupim ovaj tel a rekao sam nikad vise samsung?
Kakve li ce tek biti nove serije a5 i a7 kad je ovaj tel ovakav.
 
Mashoni,prva strana,imas okacene fotografije.
Imas tu na nalogu jos slika koje sam napravio sa J5.
Mogu da kazem da je kamera i vise nego odlicna
 
Jbt pratim ovu temu, i sad ste i mene izlozili da pojurim ovaj telefon, a uopste ne volim samsung niti sam ikad posedovao isti
Kakav je sa custom romovima, i dal mu je uopste potreban jedan?
 
Od custom romova nema ništa, a i ne vidim ikakve potrebe za tim! Imaš root, twrp recovery, xposed... Očistiš ono malo bloata i još više rasteretiš mob i internu memoriju.
 
Razmislicu do kraja decembra, ako budem uzimao nov tel, il cu njega ili se vracam na windows sa 640
 
Evo i mog iskustva sa baterijom...
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-11-23-16-34-21.png
    Screenshot_2015-11-23-16-34-21.png
    94.2 KB · Pregleda: 308
Kad ovo gledam kakvu bateriju ima, i kako je brz i kakvu kameru ima dodje mi da prodam z2 (samo zbog kamere) i kupim za iste pare ovaj tel (samo se nadam da samsung nece nesto zeznuti sa nekim updateom). Kako mu radi multitasking, kako ste stv zadovoljni kamerom, i je li slicna kamera kao u s6 1.9 otvor blende, jer mislim da sam odje procitao da su male razlike? I kao ste zadovoljni video snimanjem kao i prednjom kamericom?
Presao bi sa konja na magarca.
 
Dobio bi amoled ali je svakako Z2 bolji telefon dosta. Ja bih pre uzeo J5 jer mi Z2 lose lezi u ruci i ciglast mi je i glomazan ali ko nema te probleme onda definitivno Z2.
 
Kakvo je stanje sa RAM-om? Pošto ima 1.5gb.

Multitasking?
 
To je zbog indusa.. Cim se tamo predstavi neki mob odmah dolazi na prvo mesto ove liste
 
^ J7 je prvi na toj listi evo 10 nedelja! :d
Ali ove nedelje 4 telefona iz J serije na listi. :type:
 
Po mom mišljenju kada je u potanju "J" serija, ovo se i moglo očekivati. Za korektnu i pristojnu cenu dobijate ekstara brz i odlično optimizovan telefon sa fenomenalnom baterijom. Imam J5 dual sim, evo već nedelju dana i oduševljen sam istim. Koliko god da ga maltretiraš on izvlači 6-8h sota. Umerenijim korišćenjem ide 10-11h.
 
Danas sam postao vlasnik ovog telefona i za ovih par sati mogu reci da je super.Mozda sam malo vise ocekivao od kamere al moze da prodje.:)
 
Nazad
Vrh Dno