Šta je novo?

Samsung galaxy j5

Ispade baterija bolja i od z2 i g2 :D. Cudi me da tako dobrom telefonu nisu nabili cenu kao na A5 iz prosle godine (a skoro imaju iste specifikacije)
 
Specifikacije su slicne ali su J5/7 plasticni, A serija je kvalitetnija sto se materijala i izrade tice.
 
Ali po prici vlasnika bolji je izbor J5 od A5. A5 je skuplji bar 100 evra, a toliko da se da zbog izrade je mnogo, a pritom je ovaj j5 kompletniji telefon
 
Da nema mozda neko info da li ce ga biti opet u mts-u? Istekao box ugovor pa da se ponovim.
 
Ispade baterija bolja i od z2 i g2 :D. Cudi me da tako dobrom telefonu nisu nabili cenu kao na A5 iz prosle godine (a skoro imaju iste specifikacije)
Definitivno mogu da potvrdim da je ova batetija bolja od baterije na G2
Neverovatna batetija na J5. Tek kako su sistem optimizovali je prica za sebe :)
 
720p ekran...stedljivi procesor...olaksan TW...
2540mah ima S6,a ekran qhd...dalja prica je suvisna
 
Bice sigurno dosta popularan model kod nas [emoji5]
 
Bice popularna cela A i J serija, sto kaze fkl posle 100 god doslo vreme da nekome mozes da preporucis neki samsung android :d a da nije GS ili Note.
 

Jel ova aplikacija treba da koristi prednji blic za notifikacije ili sam ja nešto pobrkao?

Neko je pominjao da može blic prednji da se namesti za notifikacije ali kod ove se samo postave kockice na ekran kada ima propušten/poziv poruka i sl...

I mogli su neke in ear da ubace u pakovanje uz telefon...makar bile i neke najjeftinije...ove su užas...
 
Poslednja izmena:
Da nema mozda neko info da li ce ga biti opet u mts-u? Istekao box ugovor pa da se ponovim.
Ja sam danas isao da obnovim ugovor i uzmem J5 ali nemaju iako su pre ga pre par dana uvrstili u ponudu tako da sam pitao devojku sto radi u mts-u da li su nabavili 2,3,4, ili 5 komada posto se rasprodao kao hleb u pekari.Znaci ovaj mts ubedljivo najgoru punudu ima, i to sto ima nemaju na lageru.
 
Poslednja izmena:
Rasproda se J5 vrlo brzo,zato sto je bas trazen. Licno se uverio u to
 
Nema ga ni u telenoru. Ali kazu da treba stignu nove zalihe. Brzo se prodaje izgleda :)
 
Jel uzeo još neko u zlatnoj boji?

Kaže lik koji mi je doneo telefon da sam ja jedini uzeo zlatni (uzeo ga za majku,ona birala boju :) ) i da je moj primerak navodno jedini bio zlatni na lageru...

Verovatno me lik malo farbao ali ajde...

Ovo važi za mts,ne znam kod drugih operatera da li su imali zlatne...
 
Ma baterija u ovom telefonu je ludilo... :Klanjanje
Baterija na 50% a sot na 5h 30min...

Screenshot_2015-12-06-02-03-49.png Screenshot_2015-12-06-02-03-58.png
 
Auu predobro :D neka okaci jos neko ko ima ovaj telefon. Kao da ima 4000 mah
 
Kada iscuri ovo cudo,ide ss
U zivotu nisam video ovakvu bateriju
Vise 3g nego wifi (vidi sliku fb lite)

b8461698eea5bab77528594eb245aaca.jpg


accbbf54e2f6fb52a89493f42844ecd8.jpg


0335377820b2f726bfe229e07d7f4dc4.jpg
 
Šta reći. Odlična baterija. Kutija konačno zadovoljan samsungom :d
 
Znaci ispade bolji od S3 Neo? :)
 
Koliko ga nahvalise ovde i od s5 a mozda i od ip6 :)
 
Šta mu tačno dođe ovaj KNOX? Neko sandbox okruženje,sistem unutar sistema?
Da ga uključim ili ne?
 
Cimerka hoce da menja G2 mini, i pita me sta da uzme, G3 ili S5, a nije previse zahtevan korisnik. Ubedjujem je vec 5 dana da uzme J5. Kakav G3 i S5 :D
 
Kad ovo gledam kakvu bateriju ima, i kako je brz i kakvu kameru ima dodje mi da prodam z2 (samo zbog kamere) i kupim za iste pare ovaj tel (samo se nadam da samsung nece nesto zeznuti sa nekim updateom). Kako mu radi multitasking, kako ste stv zadovoljni kamerom, i je li slicna kamera kao u s6 1.9 otvor blende, jer mislim da sam odje procitao da su male razlike? I kao ste zadovoljni video snimanjem kao i prednjom kamericom?
 
Bice i u VIPu J5 sredinom Januara...
 
Nazad
Vrh Dno