Šta je novo?

[Recenzija] DOOGEE X5 Pro - Telefon od 85$

Nemam iskustva sa porudzbinama se ebay-a.
Ponuda je povucena , ali bila je aktivna prilicno dugo.... Zar nema ebay automatske filtere za takve ponude ( ili ipak ima , ali mora da se saceka da administratori odrade proveru i uklone sumnjive ) ?
 
DOOGEE X5 PRO, sada je android 5.1 . Kako mgu da odradim Update Firmware. Ćerkici je počeo za zuji kada priča i snima . Milsim da novim softverom se sve to rešilo ?
 
To znaci da zuji mikrofon...
Mozda je samo ispao, a mozda treba i novi mikrofon.

Doogee ima OTA apdejt, znaci tamo u opcijama ima da se apdejtuje, ali mislim da ti to ne resava.
 
trenutno mi stoji na 5.1 a kod vas ?
 
to sve važi za DOOGEE X5, ne Pro.
 
Zdravo svima!

Treba mi pomoć, biću malo opširniji oko objašnjenja cele situacije, ne zamerite.

Kupio sam Doogee x5 max pro pre par meseci, sve je bilo u redu, baterija je izdržavala i do dva dana.
Pre mesec dana se javio problem, kada se baterija skroz ispraznila, a prethodno sam pokušao da je napunim u kolima (medjutim nije hteo ni da započne punjenje). Došao sam kući, priključio telefon na punjač i posle nekog vremena ga uključio dok je još bio na punjaču. Nakon pola sata sam proverio i baterija je bila na istom nivou na kojem je bila u trenutku kada sam uključio telefon i primetio sam da telefon ne pokazuje da se puni (medjutim punjač je bio i dalje vruć, dakle telefon se jeste punio). Isključio sam ga i telefon je opet pokazivao punjenje. Posle nekog vremena je u roku od par minuta baterija skočila za nekih 40% i došla do 100%, dok je punjač bio hladan (ispada da se telefon sve vreme punio, samo to nije prikazivao). Nakon ovoga je telefon ponovo normalno radio i prikazivao punjenje i kada je uključen.

Nekih mesec dana posle toga, baterija je opet pala na nizak nivo, došao sam kući, priključio telefon na punjač i opet isti problem. S tim što ovaj put telefon nikako ne može da se puni ako je uključen (punjač je hladan, a nivo napunjenosti baterije opada). Jedino što mi je preostalo je da isključim telefon dok se puni, što sam i radio. Baterija je počela sve brže da se prazni, tako da danas nije izdržala ni 15h...

Vratio sam telefon na fabrička podešavanja, medjutim nije pomoglo. Nadam se da neko ima neku ideju... :(
 
Promeni bateriju

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Pozdrav svima!! Imam Doogee Y6 nov, nije radio ni jedan dan, samo se ugasio. gledali su ga nekoliko majstora po Bg, ali ništa nisu uradili jer nemaju delove. (u pitanju je napajanje telefona.) Da li neko u Srbiji popravlja ove telefone.
 
Nazad
Vrh Dno