Šta je novo?

[Recenzija] DOOGEE X5 Pro - Telefon od 85$

Poslednja izmena:
Od kog modela silikonska maska može da se napasuje na DOOGEE X5 Pro.

ne mora savršeno :D
 
U tome i jeste kvaka. Od x5 i pro, ima samo kožne. Ja sam naručio jednu ali mi još uvek nije stigla, a mobilni jeste. To je donekle i rauzmljivo jer nije kupljeno u istoj prodavnici. Dakle, ima li neko ideju za silikonsku ?
 
Vladat, sa kog sajta si poručio? Razmišljam da poručim za moju ćerku ali na gearbestu nema srpskog u listi podržanih jezika.
Prvi utisak je čini mi se bio odličan, da li se nešto promenilo u međuvremenu?
Hvala.
 
Vladat, sa kog sajta si poručio? Razmišljam da poručim za moju ćerku ali na gearbestu nema srpskog u listi podržanih jezika.
Prvi utisak je čini mi se bio odličan, da li se nešto promenilo u međuvremenu?
Hvala.

Nije se promenilo ništa, osim cene

ima ga na

http://www.pandawill.com/doogee-x5-pro-smartphone-4g-64bit-mtk6735-quad-core-2gb-16gb-50-inch-hd-screen-white-p105279.html

Mozda moze da @Corvus Corax da ti nađe po malo boljoj ceni.

Moja ćerkica je više nego zadovoljna
 
Tesko, suvise se brzo menjaju modeli.
Jedino na oglasima.
 
Futrole od kog mobilnog bi mogle pasovati na ovaj naš Doogee? :D
 
Nemoj sa takvim linkovima ovde, bakara. :)

Na Ali-ju postoji solidan izbor futrola za Doogee X5. Takva silikonska zaštita je manje od 2$. Originalna futrola na preklop zajedno sa zaštitnim staklom je nešto manje od 5$.
 
To sam dobio uz telefon.
Mislio sam na neku futrolu tipa kao novčanik (ono za kartice) + telefon.
Za to i nije neki izbor (bio) na Aliju pa reki bio je neko dovoljno zaludan da traži koji telefon ima slične dimenzije i kameru na istom mestu kao naš Doogee. :D
:wave:
 
Te kao novcanik su i onako univerzalne, samo se zalepe za ledja telefona...meni se ne svidjaju a i obicno su od nekog jeftinog materijala.
 
Nemoj sa takvim linkovima ovde, bakara. :)

Na Ali-ju postoji solidan izbor futrola za Doogee X5. Takva silikonska zaštita je manje od 2$. Originalna futrola na preklop zajedno sa zaštitnim staklom je nešto manje od 5$.

Ja sam naručo dve silikonske, sa tvog predhodnog linka. Mislim da su bile 1.24€ komad. Pre njih sam naručio onu na preklop, što se lepi sa Britanskom zastavom. Nije loša, ali posle par dana je počela da puca. Piše da su kožne, ali su od neke jeftine plastike. U ovoj temi si napisao, da negde može da se naruči zadnja maska telefona. To bi bilo interesantno zbog moguće štampe sa zadnje strane. Ako ima, da postaviš link.
 
Da se upisem na listu,juce stigao fon za klinca,za praznike ih nije bilo na ebay.de ali sada stigao novi lager i prodaju se po ceni od 85e...
Telefon definitivno vredi svaki cent... iako se na zavrsnoj obradi kada se bas bolje zagleda vidi da nije naj kvalitet,ispod haube izuva za te pare... odlicna kupovina
 
Posto sam u Svabiji i uzeo sa ebay.de - nista...

A namerno sam cekao da se pojavi po nemackim online radnjama zbog: Herstellergarantie: 2 Jahre iliti 2 god garancije.
Na ostalim online sajtvimia (mozda sam prevideo) nisam video da daju garancije od 2 god,mislim da samo na jednom sam video da daju 1 god...
 
Drugari, bez meni (ćerkici) nekog posebnog razloga, ovoj telefon je prestao da instalira igrice i programe. Ima mesta na HDD još oko 6.5 GB a na SD kartici 1,5GB. Da li neko zna uzrok ovome i šta da se radi ? Ugasio sam ga i upalio, i opet isto. Sve što je skidano, skidano je sa Google Play Store

Da li je mogla da pokupi neki virus preko vibera ili skajpa ?
 
Poslednja izmena:
Rešio sam problem brisanjem zadnjeg apdejta na Google Play Storu.

Kako se briše keš ?
 
Nazad
Vrh Dno