Šta je novo?

[Recenzija] DOOGEE X5 Pro - Telefon od 85$

Ovo je nešto baš profi. Ja sa cimam za monitor od 200-250 € :D 24

Haha razmisljam o jacem modelu WASABI MANGO UHD490 REAL 4K 49" AH-IPS UHD 3840x2160 i WASABI MANGO UHD550 REAL 4K nego mi preskup transport a i nije 144Hz..
http://www.ebay.de/itm/131582190484?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK:MEBIDX:IT

http://www.ebay.de/itm/WASABI-MANGO...31fe88b&pid=100005&rk=3&rkt=3&sd=131582190484

Nema veze,nije cimanje na 24" 144Hz.. Benq XL2441Z V2 je vrhh monitor u svakom kontekstu za 260e/270e..ili Asus VG248Q :) Ja sam ih koristio do prosle godine.
 
Poslednja izmena:
Ne, nema toga. Digitajzer je blago odvojen od ekrana, nije OGS.
 
Inace kako se u opste zove taj efekat na engleskom, da bih znao. Inaace hvala na recenziji odlicna je. Video sam da si postavio i na xda. Jedino sto me malo koci je kamera. Za surf mi treba tel, ali volim ponekada da snimim danju neku lepu fotku. (nocu su sve katastrofa). Po nekoj tvojoj oceni kakva je kamera?
 
Kamera je stvarno loša.
Ja ću se ovih dana igrati malo više da telefonom, pa ću probati i druge aplikacije za kameru...
 
To si mogao da vidiš i iz moje recenzije i primera fotografija. Neće tu druge aplikacije za kameru pomoći. :)
 
Budite realni, za te pare ni nema bolje kamere.
Inace u svakom drugom pogledu taj telefon je odlican.
 
Sa boljom kamerom i ovim hardverom a za ovu cenu?
Koji na primer?
 
^Doogee X6 Pro [emoji14]
 
I verovatno iste kamere...
mada meni je lepsi X5
 
X5 je retko ruzan fon.
X6 ne moze biti ruzniji nikako.
 
Dogge F3 PRo isto kuciste kao S6, ali ocajno mala baterija pa sam odustao
sku_400543_1.jpg
 
Uopste ne mogu da se slozim da je ruzan toliko, cak je meni skroz ok
 
Ukusi su različiti i glupo je o tome raspravljati osim ako jedan drugome ne želite da namećete svoje mišljenje.
 
Nema vise nigde da se kupi x5 po onim cenam sve se rasprodalo, kome je ostalo sada su cene mnogo vece.
X6 je takodje startovao sa vecom cenom, koji slicam telefon ima za te pare?
 
Thl T6c, nesto cak i jeftiniji od x5 i lepsi
 
Taj THL ima losiji ekran a nema ni prednju kameru.
Ovaj VK World VK700X je najslicniji, al za njega nema ni futrole ni delova koliko vidim, a nema ni za taj THL tako da ne bi smeo tako nesto da kupim.
 
Poslednja izmena:
Drugari meni je stigao mobilni. Želim da se zahvalim članu @Corvus Corax na odličnoj recenziji i na pomoći kada je mobilni stigao. U stvari, @Corvus Corax je i zaslužan što sam se uopšte odlučio za ovaj mobilni. Prvi utisci su odlični. Telefon je došao na našem jeziku, što je odmah promenjeno. Instalirana je hrpa nekih stvari i sve radi super. Evo i par slika

IMG_4497.jpgIMG_4498.jpgIMG_4499.jpgIMG_4500.jpgIMG_4501.JPG

Moja ćerkica, za koju je i kupljen, kaže da je odličan. Maska još uvek niej stigla.
 
IMG_4502.jpg
 
@ vladat1 - kako si prošao sa našom carinom? Vidim na kutiji je kinez napisao da je vrednost 15$, to si mu ti tražio ili je on samoinicijativno? Inače i meni se telefon baš svidja i uzeo bih ga samo da je kamera bar malo bolja.
 
@ vladat1 - kako si prošao sa našom carinom? Vidim na kutiji je kinez napisao da je vrednost 15$, to si mu ti tražio ili je on samoinicijativno? Inače i meni se telefon baš svidja i uzeo bih ga samo da je kamera bar malo bolja.

Ja sam imao baš sreće. Nisam platio ni carinu ni PDV. Ni Kinezu nisam tražio, da mi napiše ništa. krastavac. desilo se :D nisam platio ništa, a bio sam spreman da platim 30$. Što se mobilnog tiče, baš je ubica. Radi lepo, brzo. Jednom detetu bolje i ne treba. Nije ni kamera toliko loša kao što pišete. Moja žena loži dete da se menjaju - Sony Xperia M2 :)
 
Ako moze par slicica da vidimo kakve su slike :D Zato sto sam i ja mislio uzeti samo obican x5 pa me zanima kakve su slike :D
 
Nazad
Vrh Dno