Šta je novo?

SBB UniFi

Nisam znao da je ograničeno, i to na toliko malo... Nisam koristio unifi godinama
 
Sa jednim Moj SBB nalogom dostupno ti je 5GB u toku jednog meseca. Ovu kvotu dele svi prijavljeni uređaji preko tvog naloga, do trenutka kada se svi MB ne potroše. Kada si potrošio svih 5GB mesečne kvote, UniFi mreža ti je i dalje dostupna po brzini od 64/64 kbps. Svakog prvog dana sledećeg meseca ponovo dobijaš 5GB.
 
Jedino što se u UniFi protok ne računa gledanje SBB TV kanala.
 
Preko čega gledanje tv? Jel ima neka aplikacija za windows računare, ili na telefonu?
Onih 64/64 kbps pretpostavljam da je potpuno neupotrebljivo i da ne može ni web stranicu da otvori. Videću već.
Moraću da naučim kako se hakuje wpa2 password... xD
 
Ne gledam tv skoro uopšte godinama pa zato nisam u toku... sad će mi zatrebati app ponekad. Probaću, ako radi na računaru ikako i ne troši te gigabajte to je ok, treba mi samo za tenis ponekad da pogledam, jednom u par meseci. Sportklub i eurosport ništa više.
Unifi tj moj sbb nalog imam dugo godina ali nisam koristio. Ne znam ako imaš više sbb ugovora ali na isto ime, da li možeš da napraviš i više unifi/moj sbb naloga pa da na svakom imaš tih po 5 gb... xD vrv ne
 
Nazad
Vrh Dno