Šta je novo?

Kvalitet audio poziva (Skype, Viber, WA, itd)

Broj korisnika neke app nema nikakve veze sa kvalitetom audio poziva te aplikacije.
Onaj dijagram je vec vidjen u drugoj temi i nema ama bas nikakve veze sa ovom temom.
 
Znači, na Viberu nemaš promene u boji zvuka ili da na momente ne čuješ sagovornika ili on tebe?
Ja mislim da se to dešava sa svakom aplikacijom ponekad. Meni se to dešavalo povremeno i ranije na Skypeu, desi se i ponekad na Viberu sada.
 
I mene zanima da li je to privremeno ili stalno, svakome ili ponekom. Zato me zanimaju iskustva drugih.
 
I mene zanima da li je to privremeno ili stalno, svakome ili ponekom. Zato me zanimaju iskustva drugih.

Viber svaki dan, razgovori 2-3 sata, iOS Viber gotovo uvek radi bez ikakvih deformacija (iP5), WP Viber (L930) gotovo nikada bez da zeza (kratki prekidi, eho, kasnjenje, pad kvaliteta zvuka, itd).
 
Poslednja izmena:
Sinoć sam obavio polučasnovni razgovor preko Skajpa. Ovoga puta je Skajp audio poziv seckao. Na momente nisam čuo sagovornika, kvalitet zvuka se nije menjao.
 
viber mi sluzi samo za prenosenje slika. za normalan razgovor nema sanse. zato mi sluzi skype.
pokusavao sam u zemlji i van zemlje, meni je za sada viber sr.nje.
 
Po mom iskustvu najkvalitetnije mi se pokazao hangout.
 
Ja za razgovore sa inostranstvom najviše koristim facebook messenger, potpuno sam zadovoljan...
 
Pre par dana Viber opasno bagovao sa notifikacijama. Stizale notifikacije za propuštene pozive i poruke koje sam već video. A još i nije hteo da mi zvoni ako aplikacije nije pokrenuta i nalazi se na ekranu. Prekjuče opet probam razgovor i opet secka. Isto mi seckalo i na Whatsup. Izgleda da za sada ostajem na Skajpu kada su razgovori u pitanju. Poruke uglavnom idu normalno preko FB Messenger-a i Vibera.
 
imam problem sa viberom sagovornik me ne čuje a ja njega kristalno jasno čujem...samsung j3 2016 model telefona.
 
Nazad
Vrh Dno