Šta je novo?

Apple Računari - iStyle Servisne procedure, Srbija

@mikenziyu Pozdrav, na MacBook Pro 2019 2TB, ne radi jedan TB port za punjenje (originalni punjac) ili druge stvari, kao HDMI preko adaptera. Laptop je jos uvek u jedno godisnjoj garanciji - moze li poslati postom do vaseg serrvisa?
 
Može naravno.
 
Imas li neki kurirsku sluzbu za preporuku? Treba li poslati racun uz laptop?
 
Stiže nam svim kurirskim službama bez izuzetaka. Kao i sve kurirske službe ima ispada, ali ne i oštećenja za sada.
 
Hvala na brzim odgovorima i preporukama. Port je u medjuvremenu proradio, sada sam instalirao i BigSur i radi i dalje.v:smash:

Ne bih sada slao laptop, ali bih jedan dan ugovorio da ga donesem na dijagnozu.
 
Odneo sam iPhone 12 na servis u Istyle, zalio se na kameru koja nije radila kako treba, servis utvrdio isto i "zamenio" kameru.

Dodjem kuci, kamera opet ne radi, upalim 3u tools, pise isti serijski broj kamere kao i fabricki a u servisu tvrdili da je zamenjena.

Neki savet?
 
3utools hoce da zeza u poslednje vreme.

Meni na SE2020 ne pokazuje pola fabrickih serijskih brojeva, a pokazivao ih je na starijim verzijama iOS-a.

Ali ako kamera ne radi, svakako moraju da ti zamene ponovo.
 
Ne znam gde da postavim pitanje pa rekoh da ovde nekako najbolje odgovara. Kupio sam Macbook Air M1 koji je pak kupljen u Nemačkoj. Kako bih mogao da dokupim Apple care+? Iščitao sam milion sajtova i nista mi vise nije jasno. Vidim da regularno kod nas ne može. Meni je Apple ID podesen na Srbiju, ali cenim da može da se ponovo poveze na drugi ID ako je potrebno. Vidim da menjaju region na USA, pa stavljaju fiktivnu adresu u Americi, pa onda mora neko iz Amerike da ti uplati jer ne prihvata našu karticu za placanje... Je l' bi mogao neko da mi objasni šta i kako i ako neko može da mi završi ovo za neku nadoknadu, nek piše preko pm-a.
 
Tehničko pitanje - da li može MBP16 Intel 2019/2020 model da se puni preko dva USB-C monitora sa PD do 65W?
 
Ne znam gde da postavim pitanje pa rekoh da ovde nekako najbolje odgovara. Kupio sam Macbook Air M1 koji je pak kupljen u Nemačkoj. Kako bih mogao da dokupim Apple care+? Iščitao sam milion sajtova i nista mi vise nije jasno. Vidim da regularno kod nas ne može. Meni je Apple ID podesen na Srbiju, ali cenim da može da se ponovo poveze na drugi ID ako je potrebno. Vidim da menjaju region na USA, pa stavljaju fiktivnu adresu u Americi, pa onda mora neko iz Amerike da ti uplati jer ne prihvata našu karticu za placanje... Je l' bi mogao neko da mi objasni šta i kako i ako neko može da mi završi ovo za neku nadoknadu, nek piše preko pm-a.
Verovatno je lakše ako imaš USA Apple ID nalog. Ne znam da li ima ovde ali na iSrbija forumu imaš celu temu sa raznim savetima i iskustvima drugih.
Tehničko pitanje - da li može MBP16 Intel 2019/2020 model da se puni preko dva USB-C monitora sa PD do 65W?
Mislim da je odgovor 'probaj, saznaj i javi nama ostalima'. I 65w će puniti, ali sporije, a ako se računar skroz ugasi na 65w pujnaču treba mnogo vremena da se uključi ili neće uopšte da se uključi.
 
Hvala Miki u svakom slučaju. Informacija mi je potrebna radi nabavke monitora, jer je malo monitora koji imaju PD od 90 ili više W.
Da nabavka USB-C monitora ne bi bila uzaludna, moram da nađem nekoga ko ima dva takva monitora, pa da probam.
 
Nazad
Vrh Dno