Šta je novo?

BitFenix PodriGy :) Black/Red

NeX87

Cenjen
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruke
27
Poena
154
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600X + NZXT Kraken x52
Matična ploča
MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI
RAM
GSkill Trindent Z RGB 3200 4x8GB
GPU
Asus Strix RTX 3070 Ti OC
PSU
EVGA Supernova 750+ Gold
Kućište
LianLi O11 Dynamic XL
Monitor
Asus ROG Swift PG348Q
Miš & tastatura
Logitech G502 Lightspeed + Corsair K70 Lux RGB
Pristup internetu
  1. Optički internet
Mnogo sam zapitkivao i svasta, pa reko red je da i ja postavim neku slicicu.

Ne zamerite na kvalitetu slika, S2 je u pitanju :D, takodje ni na prasini, bilo je nezgodnih trenutaka...

Nadam se da cu uskoro zavrsiti oba "prozorceta" i zaokruziti sve, pa ce onda i zavrsne slicice. :)

http://imgur.com/a/E3lJr
 
a moze jedno pitanjce,zasto se komp drzi toliko blizu glavi?
 
@umart: Mislis sto stoji tako blizu na stolu? o_O
 
@nessa78

Nazalost, nisam bas nesto preterano dokumentovao... -.- Problem sa vremenom i radom za strance. :)

Ali moglo bi da se rezimira ovako nesto:

Sleev-ovanje kablova je uzelo jedno mesec dana. Zice na ovom Seasonic-u su bile super (trakasti kablovi) ali mi OCD nije dao mira pa sam mor'o da ih uklopim. :)

Fanovi koji se nalaze na prvom mestu na vrhy poklapa 5.25 slot pa sam nosac za to skratio, jer fan kontroler ne trazi mnogo mesta, nessa78 zna posto je isti takav montirao na svoj mod, jedno 4cm nosaca je dovoljno da ga fiksira.

E sada, lemljenje i postavljanje LED diodica je bilo smrt, pogotovo kada radis sa kineskom lemilicom na ovim trakama za SMD diode. Kuciste je usko pa je bilo malo nezgodno ali sam se izborio.

Takodje je secenje ove metalne mrezice napred i montaza anti vandal tastera uzela vise vremena nego sto je trebalo, ali mislim da sasvim fino izgleda.

Grafika je legla kako treba, samo me zuta boja izludjivala pa sam odradio farbanje iste i mogu reci da vrh izgleda.

Prozorcici su na mestu ali sam prilikom secenja upropastio farbu na par mesta. XD Prvi put radim za dremelom, nisam ocekivao da mi pukne kamen. -.-

Pa mi sa te strane treba mala pomoc. Peskiranje i plastifikacija, zna li neko gde ima da se uradi to u Beogradu?

Jos to je ostalo da se zaokruzi. Nadam se da cu za sledeci mod imati vise vremena pa da ce worklog stvarno biti worklog... :D
 
Nazad
Vrh Dno