Šta je novo?

R9 290x saphhire refrentna

darkbaron

Poštovan
Učlanjen(a)
29.12.2014
Poruke
553
Poena
70
Moja oprema  
CPU & Cooler
i9 13900kf Arctic Liquid Freezer II 360
Matična ploča
gigabyte aorus elite ddr4 z790
RAM
g.skill 32gb
GPU
rtx 3090ti zotac
Storage
2x ssd 2x hard drive
PSU
cobra power 1000w
Kućište
Cooler Master MasterBox
Miš & tastatura
red dragon wireless
Mobilni telefon
samsung s22 ultra
drugar je uzeo ovu karticu sa obzirom da ima jedan kuler radi kao traktor :) pa me zanima koje hladjenje bi on mogao da postavi na nju I gde ima da se kupi u srbiji
 
Accelero III/IV ili hybrid su najbolji izbori ali retko kad ima kod nas. Eventualno ako napecas na oglasima.

Pogledaj KP, imas IV-ku na oglasima iz BG za pristojnu cifru.
 
Poslednja izmena:
jel mora da se kupujuju dodatni hladnjaci za VRAM ili sa ovim hladjem ne treba
 
ako ne smeta buka dosta problema se resava skidanjem grozomora koji prolazi kao thermal pad-ovi koje koriste,i stavljanjem najobicnije nekonduktivne paste.bilo koja,noctua,CM...nema trotlovanja,buka je manja i temperature.ne pricam da je onda karta tiha,ali ko npr igra sa sluskama ne bi trebalo da ima probleme,sem ako im je karta na 10cm od glave (a ako jeste,koliko god zaljubljeni bili u vas racunar,spustite zaboga to kuciste na pod gde mu je i mesto).
 
to mi je od drugara predlozicu mu obe opcije pa neka on odluci sta mu je ciniti hvala na info u svakom slucaju
 
u svakom slucaju se ne gubi nista,treba pola sata posla i to samo zbog opreza,i prelako je.pa ako ne bude radilo pos'o po pitanju akustike ima se kad kontemplatirati aftermarket resenje.
 
uzeo je drugar Accelero Xtreme IV posto ovo hladjenje nema heatsinkove za VRAM dali da naruci neke after market heatsinkove ili ovako da ga montira?
 
ako je dobro provetreno kuciste onda nece biti problema.
 
Nazad
Vrh Dno