Šta je novo?

Mobilni telefoni - Windows platforma

Ne gubim nadu da će admini nešto da urade po ovom pitanju, dosta nas je podržalo ovu modifikaciju tako da ostaje samo da budemo strpljivi i da čekamo admine da nam urede podforum.
 
Super bi to bili.
"Svaka" platforma da ima svoj podforum i da se ne luta, pa ko šta voli nek' izvoli.
 
+1

Mogao bi moderator koji posecuje windows teme, da kaze sta se desava po ovom pitanju...
 
Evo, koliko vidim, otvoren je novi podforum Windows platforma u okviru Mobilnih telefona.
Fala moderatorima i administratorima!!!
 
Mobilni telefoni - Android platforma
Mobilni telefoni

Ja vidim samo ovo, nema nigde Windows Phone/Mobile kategorije.
 
Nema linka :(
Zahebo sam se :d
Nije poseban pod forum već je ovde u okviru Mobilnih telefona :( još uvek...
 
Podrska jos jednom +1000000
 
Danas na sastanku. Jedan jabučar 6s, jedan andro i tri prozoraša. Zanimljivo.
 
Kos nas u kancelariji je 8:2 za Android, nema jabucara. Ali vec vidim da ce smanjim prednost na 7:3 uskoro. :D
 
Iako ja smatram da je potrebno pratiti nove tehnologije na forumu to mišljenje očigledno ne dele i neki administratori na ovom forumu koji su otvoreno protiv Windows platforme.
Na Win platformi sam još od 2005 godine sa modelom HP 6325
 
Oko čega se pravi problem? Nije mi jasno šta drugari imaju od toga da nam ne izađu u susret i da se grupišu teme u jedan pod forum, da postoji neki separator koristio mogućnost da pratim teme koje me zanimaju, a tiču se WP. Prosto smatram da je potrebno windows okruženje za korisnike smartfona i od toga ne bi trebalo praviti nikakakvu utakmicu niti senzaciju. Ako su to stvarno insajderske informacije onda ja tu nemam komentar. Ali bez obzira na to šta admini budu odlučili ne mogu da ignorišu prostu činjenicu da WP zajednica raste sve više :) i da će u jednom trenutku ipak morati da obrate pažnju na nas korisnike WP. Nije mi jasno da li je problem da se sve teme koje se tiču WP grupišu tj kopiraju - premeste u jedan pod forum koji bi se nazvao Mobilni telefoni - Windows platforma a ispod sitnim slovima da piše Forum za diskusiju o mobilnim telefonima baziranim na Windows platformi.

Još jedan srdačan pozdrav administratorima i molba da nam izađu u susret i naprave podforum
 
Poslednja izmena:
neki administratori na ovom forumu koji su otvoreno protiv Windows platforme.

Ovo se meni čini da je glavni razlog zašto još uvek nije otvoren forum za Win platformu.

EDIT: Isto mislim da je i razlog zašto tema za Win 10 mobile (Windows (phone) 10) još uvek nosi stari naziv. Više puta su ljudi pisali da se promeni naziv teme.
 
Poslednja izmena:
Na ovom forumu ima bas dosta windows korisnika. Pre par meseci je bila anketa na forumu i win phone je ima vise korisnika od ios-a . Možda da se ova tema ubaci gore gde su pitanja na forumu sa pitanjem ili da bar neki mod kaže može ili ne može.
 
Naravno da ima dosta WP korisnika u nas Srba, kada je platforma ukusna, slatka i ne goji :d
 
To sto se nekom nesto ne svidja, ne znaci da treba da bude ljomber i kulira. Dovoljno je da kaze, bilo je price medju administratorima i boli nas ona stvar. Ili jednostavno, nije moguce uraditi migraciju/promenu naziva i mi svi srecni.

Sad vidim da u pocetnom zahtevu stoji da se naziv podforuma 'Mobilna telefonija i drugi mobilni uredjaji' preimenuje. Pretpostavljam da je pravi zahtev da se preimenuje podforum 'Mobilni telefoni', obzirom da je tu 95% tema za windows phone(mobile)...
 
Mislim da moderatori ne čitaju naše poruke, bar ne sve. Previše je tema.
Hajde da im šaljemo privatne poruke sa ovim zahtevom, siguran sam da će imati više efekta :)
 
Vaš predlog je u fazi razmatranja, toliko mogu za sada da otkrijem. :)
 
Moja je greška, nije Falcon kriv ništa, aj što mi je promakla ova tema, to nije ni čudno ni strašno ali promakao mi je njegov apel, video sam ga preko telefona ali dok dođem do kompa i vidim opet.... Izvinjavam se svima.
Za ovakve stvari PM je najbolje rešenje.
 
Sve je OK, bitno da je završen posao :)
 
Pohvala za moderatore . Raspišite se sada po temama :)
 
Nazad
Vrh Dno