Šta je novo?

Mobilni telefoni - Windows platforma

TosaNS

Slavan
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruke
3,031
Poena
305
Ovaj topik posvećujem poštovanim i dragim administratorima Benchmark foruma, sa željom da obrate pažnju na moju ideju u vezi sa malim preuređenjem foruma Mobilna telefonija i drugi mobilni uređaji.

Zamolio bih vas administratore da ukoliko je moguće napravite novi pod forum koji bi se odnosio na Mobilne telefone sa Windows platformom, slično kao što imamo forum za telefone sa Android plaformom. Da sve teme koje se tiču telefona sa windows platformom budu grupisane u jedn pod forum koji se tiče isključivo tlefona sa win. platformom iz razloga što sve više i više imamo novih modela koja imaju win OS, naravno tu će biti i druge stvarčice koje su vezane za win platformu poput narukvice itd.

Ovo je ideja naranno na vama administratorima je da odlučite o tome da li je ovo dobra ideja koju je lako moguće i realizovati ili da ipak sve ostane po starom kao što je i bilo. Ako je problem u razdvajanju velikog broja postova na forumu, onda predlažem da postojeći forum Mobilni telefoni preimenujete u (Mobilni telefoni - Windows platforma) jer to u suštini i jeste po broju novootvorenih postova.

Hvala unapred na razumevanju

Srdačan pozdrav
 
Dobar predlog. Može jedan podforum Microsoft pa onda dalje windows 10 I windows 10 mobile . Mislim kada već može Apple podforum zašto ne I Microsoft .
 
Podrzavam.
 
+1
 
Takođe podržavam, po čemu je Apple bolji od Microsofta :D
 
Ma +1000, nadam se da ce administratori primetiti I poslusati ovu sugestiju
 
Podrzavam. Takodje i onaj sa slikama sa tel. da se podeli po kategorijama u zavisnosti od modela sa koga je slikano :)
 
Mjere, i ja kazem.
 
Svakako da da
 
Ovo bi stvarno bilo logično za uraditi tako da podržavam sugestiju +1 i od mene
 
Poslednja izmena:
Pisao sam adminu zaduženom za segment foruma koji se tiče mobilnih telefona pa se sve nešto nadam da ćemo uspeti u nameri da konačno telefoni sa win platformom posebno izdvojeni i dobiju svoje zasluženo mesto da ne budu zajedno sa svim ostalim običnim telefonima i platformama :D
 
Poslednja izmena:
Pisao sam adminu zaduženom za segment foruma koji se tiče mobilnih telefona pa se sve nešto nadam da ćemo uspeti u nameri da konačno telefoni sa win platformom posebno izdvojeni i dobiju svoje zasluženo mesto da ne budu zajedno sa svim ostalim običnim telefonima i platformama :D

Valjda će poslušati sugestiju.
 
Da se i ja upisem. +1

Ali, sve mi se cini da nece zaziveti predlog.
 
+1
 
Nazad
Vrh Dno