Šta je novo?

GearBest, Banggood, LightInTheBox, DealExtreme, Geekbuying (Readme u prvom postu!)

Pitam jer sam jos juce potvrdio dostavu,okacio fotku i klip ali i dalje nisam dobio te poene.
Kako slabu vrednost,pa dobijam i one dolare,nakupio sam vec 15-16 $ (bese valjda 50 tih poena 1$),mogu ih iskoristiti za trecinu nize cene...valjda,bar tako je bilo?

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Pa taman je vecina stvari koja nisu na snizenjima oko 50% skuplja na GB nego na AE, pa mu dodje na isto sa tom trecinom popusta. Odavno vise ne mogu da se koriste poeni na Flash sale predmete...
 
dobro jutro imam pitanje platio sam preko paypala povezan sa telenor bankom mastercard.pitanje hoce li mi bangood refundirati novac na paypal balance ili na mastercard karticu povezan sa paypalom.jer rekli su mi na mail ovo.
Primit ćete povrat na isti način plaćanja koji ste upotrebili za postavljanje ove narudžbe.
 
Poslednja izmena:
Refund ide nazad na karticu koliko ja znam.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ljudi jel ono bese kad se kupuje preko GearBest-a ne mozes im pisati da stave manju cenu kao sto moze na AE?


Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Mozes ti da pises sta hoces oni ce svakako da stave cenu koju oni hoce isto kao i na aliju :)
 
Mozes ti da pises sta hoces oni ce svakako da stave cenu koju oni hoce isto kao i na aliju :)
Vecu nego sto jeste sigurno nece staviti,a bilo koja manja cena od realne se prihvata ;)
Znaci isti princip kao na AE,mislio sam da GB to ne prihvata

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Nisi ti mene razumeo ništa :)

Neće te oni poslušati staviće cenu koju oni hoće ma šta ti da tražiš

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
stiglo mi je na paypal refund.koliko dana treba da prodje da stigne novac na karticu povezana sa paypalom.bangood kaze 7-14 dana.jel zna neko koliko dana treba da stigne novac.neko od vas koji je dobio novac nazad sto mu nije stigao paket hvala.
 
Stojaće ti na Paypal-u, neće same da "legnu" na karticu. Moraš da ih povučeš, što nije baš isplativo ako je neki manji iznos jer moraš da platiš 5$.
 
Pa nije to uplata pa da stoji na balansu vec refund
 
Ne znam zašto bi paypal uopšte zadržavao te pare i, još gore, naplaćivao. Javi šta je ispalo na kraju. Stvarno su mufljuzi ako tako rade.
 
dobio sam mail da ide na karticu.jel neko ima refund na karticu i koliko je cekao.
google translate.
Iznos je vraćen na vaš MASTER_CARD.
Može potrajati nekoliko dana da se pojavi na vašoj izjavi. Ako to traje dulje, obratite se izravno izdavatelju kartice.
paypal je samo javio da je stigao iznos ce stici na karticu.
 
icice na karticu ipak nadam se da ce stici do kraja nedelje.hteo sam preko bangooda naruciti sportski sat nazalost nije bilo na stanju.
 
Pozdrav, treba mi savet. Do sada sam dosta stvari narucivao sa gb i sve je bilo ok. Sada sam naručio neki digitalni mikroskop koji je stigao danas. Isprobao sam ga na laptopu I lepo je radio, kada sam hteo ponovo da ga uključim bukvalno izbacuje samo crnu sliku. Instalira driver, radi led lampa ali ne daje sliku.

Jel imao neko sličnih problema, kako da rešim, da tražim refund? Nije moglo da se prati pa još uvek "valjda" nemaju informaciju da sam dobio.

Hvala

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Možeš, tražiće ti da ga vratiš nazad ili ponuditi parcijalni refund. Tu ide cenkanje pa koliko izvučeš

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Koliko košta da se pošalje nazad?
Kako im dokazujem da ne radi? Neki video, review?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zavisi od veličine paketa, od 800 pa naviše dinara. To je komplikacija iz više razloga.
Prvo- natezanje sa njima ide poprilično sporo, potrebno im je nekoliko dana da odgovore na poruku a da bi došli do dogovora, potrebno ih je razmeniti nekoliko.
Drugo- proces slanja je smaranje za sebe, za predmet veće vrednosti moraš da popunjavaš carinsku deklaraciju.
Treće- i pored toga što pristaješ na slanje predmeta to ti ne garantuje povraćaj novca, kinezi će insistirati da ti vrate popravljen ili zamene uređaj a za više ćeš morati da se natežeš do iznemoglosti.
Nov ili popravljen uređaj ide na na carinjenje ponovo, dupli trošak na kraju.
Kako god okreneš, ne valja.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
A cekajte,ako placate preko PP,zar ta rekalamacija nije mnogo jednostavnija u nasu korist?
 
Ja uvek PP al nije bilo potrebe da ih cimam jer su reklamacije bile završene na obostrano zadovoljstvo na kraju.
Svakako je to prva opcija koju treba forsirati u ekstremnim slučajevima

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ljudi sta mislite kakve su mi sanse da mi je paket vec stigao u nasu postu-carinu i da me nije zatekao ovaj nesrecni strajk pa da mi paket vrate nazad,vec da je prosao sve,samo se ceka isporuka posto se nagomilalo zbog strajka?
Evo zadnje info od 16.03. sto imam o dostavi,znaci nema kod za celo pracenje.
Jel ovo znaci da je zadnja info da je 16.06 napustilo Kinu ili?

IMG_20190401_214316.jpg
 
I jos nesto,kako mogu da vidim koliko ima jos vremena da mi dostave paket tj.kad mozes otvarati spor na Gb ako ne stigne?
 
Da li je neko narucivao skoro 18650 baterije? Trazim Samsung ili LG za busilice. Gde ih uzeti (vidim Gearbest ne salje za Srbiju) i kako stoje stvari sa carinom?
 
Kad sam posljednji put gledao bilo ih je lokalno na oglasima.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Uzeh nesto preko GB prvi put, dobio sam u My orders tracking number i ide preko Netherlands Post Registered, ali kada ukucam na njihovom sajtu taj number ne pronalazi ga, jel moguce da ga jos nisu ubacili?
 
Porucio sam Mi Band 3 sa Banggood 27.05. i porudzbina mi je otkazana, rekose da probam opet preko PayPala ili da im slikam licnu kartu ili nesto. Porucio sam sledeci dan i platio preko PayPala, u medjuvremenu paket je i stigao i ok je sve, ali meni su pare od otkazane porudzbine i dalje "zarobljene" prikazuje mi ih kao nedospele obaveze. Kada sam im pisao nakon sto su mi otkazali porudzbinu rekli su da ce novac biti vracen 7-14 dana, ali evo posle 20+ i dalje nista.

Da li je neko imao slican problem, cekati jos ili otici do banke i videti sta se desava?
 
Nazad
Vrh Dno