Šta je novo?

GearBest, Banggood, LightInTheBox, DealExtreme, Geekbuying (Readme u prvom postu!)

@Darkko

Je l' tebi stigo miš? Moj još uvek stoji. Ne znam da li da šaljemo screenshot i izvod koliko smo platili, da izbegnemo 1000 din dažbina za ništa.
 
Nije. Nema promena još. Ako je tolika gužva kao što se priča, čisto sumnjam da uopšte otvaraju mejlove. :D Ne znam šta da ti kažem. Ja sam dosad samo jednom slao i to kad su mi tražili. Slanje bez da traže mi se čini kao čačkanje mečke. Čekam pa šta bude.
 
Ja sam s GearBest naručio dosad četiri stvari (KZ ZS6 slušalice, bluetooth adapter za njih, aux kabl i plišanu lutku :D) i sve je stiglo kako treba tokom decembra i januara. Sad sam naručio telefon na CG, vidjećemo. Sve preko PP.

Interesantno sa su mi oba puta stizale stvari u parovima iako nisu istovremeno naručene.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kolega razbio telefon pa smo našli neki na geekbuying, DE stock. Problem je što nema karticu koju bi registrovao na PP nalog, a treba mu telefon, dugo mu da čeka karticu, pa posle našu carinu... Ja bih mu to platio, ali me zanima da li bi imao problema prilikom eventualnog dispute -a, s obzirom da se PP vodi na mene a geekbuying nalog na njega, i da li bi ta uplata uopšte prošla? Jel imao neko sličnih iskustava?
 
Postoje gift kartice, mislim da je u komercijalnoj banci, ali proveri u odgovarajućoj temi.

Mislim da ne bi bilo problema, ali bolje da ne rizikuješ.
 
Kolega razbio telefon pa smo našli neki na geekbuying, DE stock. Problem je što nema karticu koju bi registrovao na PP nalog, a treba mu telefon, dugo mu da čeka karticu, pa posle našu carinu... Ja bih mu to platio, ali me zanima da li bi imao problema prilikom eventualnog dispute -a, s obzirom da se PP vodi na mene a geekbuying nalog na njega, i da li bi ta uplata uopšte prošla? Jel imao neko sličnih iskustava?
Pa poruci na svoj GB nalog ;)
Ne treba biti nikakvih problema! Ako uopste GB daje da saljes na adresu koja nije na PPu, to je to sto se tebe tice.
 
Pa naruči kod sebe ....
jel ti prijatelj ili nije?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nije mi prijatelj nego kolega :D Šalim se, problem je što sam naručio u januaru jedan x626, ko je ispratio zna koji sam problem imao, odmah naručio drugi koji treba baš ovih dana da stigne. Kad bih sad naručio ovaj iz DE, imao bih na moje ime 2 na carini i još taj jedan koji je skoro stigao, a postoji mogućnost i da stignu isti dan. Ne znam kako carinici gledaju na takve situacije, gde jedna osoba naručuje 3 ista uređaja u jednom mesecu, i ne bih da proveravam. Videćemo da uzme neku pripejd karticu i da otvori PP, ili da ispazarimo na AE.
 
jel narucivao neko nekad sa geekbuying i kakva su iskustva ?
 
Evo baš sam hteo o njima.
Stigao mi je telefon od njih, relativno brzo, ali je punjač neispravan.
Da li da im pišem, ili pokušam preko paypala ?
 
Poslednja izmena:
Čim tako piše, znači da je realno. Da li je greška - ne znam. Da li se isplati da naručiš - svakako ne. Možda Kinez stavi bateriju u kola, pa krene za Srbiju :)
 
To znači da on ne šalje za Srbiju, osim ako insistiras i uplatis 1050$...onda sve može :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hvala ljudi.
 
Ovi sa GB ubrzali, Mi Band 2 naručen 10. januara, poslali 11. januara, danas primljeno 29. januara :wave: Takođe i lampa zanflare F1 na punjenje od 1240Lm, lampa je ludilo, za 23$ sa praćenjem nisam video bolju stvar.
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    47.4 KB · Pregleda: 113
Eagle Eye X2R Rechargeable Torch - 3C BLACK 188451702
USB Rechargeable Cree XM - L2 U2 3C 550Lm
http://bit.ly/2EmTrkT
Coupon: BILAKOSJ186

€15.41 sa kupon popustom €9.99
 
Kakvu bateriju stavljate u te lampe? Stoji svuda 18650 baterija, jel to AA ili neka druga vrsta?
 
Druga, vece su od AA,ima dobrih na eBay-u, potrazi tamo, nisu mnogo ni SKUPE.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
To je 18650 baterija :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam skoro uzeo ovu, odlican deal bio
fb7bea5af019756b6bcf06c84bec6f4b.jpg
 
Jel imate neku preporuku za wireless sluške do 30€? Na aliju sam video da mogu da se nađu Meizu EP51-2 za nekih 25$, takođe i neke Huawei Honor...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel trebaju u ove lampe da idu baterije sa zastitom ili mogu i bez zastite? Razmisljam se da narucim Ultrafire sa GB na popustu je sad oko 7$, ali mi sad zapao za oko ovaj Nitecore sto je @Ivan I. predlozio sa kuponom. I odakle mogu baterije za njih da se naruce 18650 jer vidim da GB ne salje i dalje za Srbiju?
 
Naričio sam i Nitecore P15, mogu uporediti sa zenflare F1 kada stigne, ali ne očekujem ovakvo oduševljenje kao sa zenflare F1, mala i z@jebana, iskreno nisam očekivao ovakav kvalitet za te pare. Što se mene tiče, kupuj zenflare F1, brutalna je. Poslaću ti snimak na PP.
Baterije ne šalju sa GB, kao ni drugih sajtova, tražim alternativu. Navodno šalju sa nkon. Imaju Samsung 18650 za 800din kod nas, TC Enjub. Kopije 300 din.


PS.
@frostysrb, imaš temu za bubice, bolje tamo da si pitao. Imam lično te više od godinu dana, odlilno su se pokazale.
 
Poslednja izmena:
Jel imate neku preporuku za wireless sluške do 30€? Na aliju sam video da mogu da se nađu Meizu EP51-2 za nekih 25$, takođe i neke Huawei Honor...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Ja imam EP51 i odlične su mi. Pune se 1:20-1:25 a traju 4-5 sati. Dobar zvuk i kvalitet samih slušalica.
 
Hvala vam na odgovorima, pogledaću i tu temu za bubice [emoji16] mada posle ovih odgovora skoro da je rešeno [emoji123]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Reklamirao sam neispravni punjač, još uvek bez odgovora od Geakbuying.
Ako aktiviram PP, da li treba da priložim i dokaz, da smimam punjač i mob tokom punjenja?

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Zar sa eBay-a ne salju baterije?
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https://www.ebay.com/ulk/itm/162643762795
Ima da se nadje i 1 kom, ja imam te odlicne su,narucio odatle, doduse prošle godine.
Inace sto se tice lampi, cesto je na akciji za po 8 dolara Convoy S2+, kazu odlicna, ja sam uzeo i prezadovoljan sam i njom.
https://gearbest.app.link/vhj8yA0Y9J
Jako dobrih akcija sa lampama ima na Coupons from China stranici, preporucujem da se prati na fejsu.


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno