Šta je novo?

GearBest, Banggood, LightInTheBox, DealExtreme, Geekbuying (Readme u prvom postu!)

Gearbest poruceno 04.02.2020, jos uvek stoji Paid status i vec su me iznervirali, da li je validno da trazim paypal-u povrat sredstava?

pozdrav.
 
Gearbest poruceno 04.02.2020, jos uvek stoji Paid status i vec su me iznervirali, da li je validno da trazim paypal-u povrat sredstava?

pozdrav.

Isti slučaj, doduše poručeno 26/02 ali mi je prilikom poručivanja pisalo: Ship between: Mar 16 - Mar 18, Estimated Shipping Time: 15-30 business days

Zašto ih prvo ne priupitaš šta se dešava i koja je procedura za povrat novca?
 
Pitao sam ih, kazu nemaju na stanju, a to sam tek danas saznao. Zasto im je roba bila u ponudi ako je nemaju na stanju? 2-3 meseca nema sanse da cekam.

Pisao sam supportu koja je procedura za refund, ako se naprave mutavi idem kroz PP.
 
nema trenutno nikakvog smisla narucivati bilo sta sa GB posto nista ne salju...
ja sam vec dva puta vracao novac nazad posto ni posle mesec dana nece poslati, samo gubite vreme.

nema potrebe ni za paypalom samo kliknite na ono dugme u listi ordera da trazite refund i odmah ce vam vratiti novac i ponistiti order bez ikakve razmene poruka i sl.
 
nema trenutno nikakvog smisla narucivati bilo sta sa GB posto nista ne salju...
ja sam vec dva puta vracao novac nazad posto ni posle mesec dana nece poslati, samo gubite vreme.

nema potrebe ni za paypalom samo kliknite na ono dugme u listi ordera da trazite refund i odmah ce vam vratiti novac i ponistiti order bez ikakve razmene poruka i sl.

Gde je to dugme?
 
Kupio na Banggood, poslali 12.02., menjalo par statusa a poslednji status je 19.02>>>2020-02-19 Beijing, delivered to air transport, 3 nedelje prodje od tad i nista, samo tako stoji....ko zna da li ce stici...
 
Gde gledate te statuse na bangodu, u orders imam samo neki broj narudžbine i ništa više? Hoće li se tu menjati statusi? Taj broj mi za 17track ništa ne znači koliko vidim?
 
Jok nemam ja to dugme za refund. Nema veze cekam njim, ako nista onda PP :)
 
Onda otvori tiket

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Da li to Joybuy više ne isporučuje do nas? Uzeo sam par onih huawei kablova ranije i stigli su bez problema a sad šta god pogledam nema mogućnosti kupovine?
 
Mrtva tema a!
Pogledah, posle par mesece "ne-gledanja" banggood sajt, za sve živo šiping je 29.xx$+
Tipa stvar košta 4.xx$ a šiping 35.xx$ !!!
Doviđenja bengud.
 
Da li je neko porucivao nesto sa Banggood u poslednjih nedelju dana? Nasao sam dobru poudu za tastaturu koju gledam neko vreme pa ne znam da li je pametno porucivati sada ili cekati da situacija prodje, ali onda je pitanje da li ce ponuda biti jos aktuelna
 
Ja sam hteo da poručim nešto ali nisam.
Do pre par dana je šiping za sve bio preko 29$, napisah im mail, sigurno nisam bio jedini, pa su sad cene šipinga normalnije ali kod svakog proizvoda koji sam gledao i dalje piše ovo:

"Due to logistics restrictions which caused by lockdown, we will ship your order after the lockdown ends."

Nije mi se poručivalo nešto bezveze samo da bi video da li će i kad poslati a nisam baš ni raspoložen da im platim sada i onda čekam možda mesec dana a možda i tri ili više meseci da bi oni poslali proizvod.
Tako da sa benguda naručujem tek kada lockdown ends.
 
Al' ti je poslednja rečenica..

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Ipak sam porucio, RK61 RGB tastatura za 40$ sa uracunatim shippingom, sad je samo pitanje kada ce stici
 
Da li je JOYbuy trenutno izbacio zemlje kao Srbija ,Slo,Hr posto sam imao account i vidim da ne moze da se izabere nas region za slanje
 
Aplikacija za android ne radi dobro, tamo je sve out of stock...sad ne znam jel to u pitanju ili su zaista izbacili pomenute zemlje...jel na kompu isto?
 
Na kompu je Add to cart i Buy it now dugme nedostupno, tako da ne možeš ništa da kupiš, takođe ako odem na Login izbaci da stranica ne postoji.
Joybuy je uvek bio bagovit a sad su pukli baš baš.
 
Jel tražio neko nekad refund od njih?
Ja jesam i rekli uredu, međutim novac nikako da legne.
 
Usao sam u mail prepisku sa Bangood za refund . Svaki novi bot krene iz pocetka . Proslo je 8 dana od obecanja da ce biti uplaceno za 3 .
 
Ukupno 12 dana dok su realizovali refund na Paypal , jos banka da proknjizi ...
 
Koliko vidim Bangood opet salje za Srbiju,kakva je situacija sa ostalima,sa alijem mrka kapa.
 
Možda će probati da pošalju ali mislim da su malo prerano krenuli jer svi oni koriste iste tokove i puteve tako da ako prodavci sa alija ne mogu da pošalju pouzdano teško da će bengud ili girbest naći neke "100% stiže" puteve.
 
Bangood je podigao postarinu ali ima obicne registrovane ne samo expres ko Ali . Telefone ne salju bar onih par modela sto sam pogledao
 
Nazad
Vrh Dno