Šta je novo?

Nvidia Geforce 650 1gb ddr5 128 bita

DonZbiki

Poštovan
Učlanjen(a)
03.10.2015
Poruke
240
Poena
69
Sa ovom grafickom koje je izasla pre 2-3 godine, rade mi sve igrice ove godine. Prosto neverovatno, recimo Metal Gear zahteva 2gb ddr5 graficku kao i Mad Max a meni sljaka na high. Witcher 3 isto ekstra. U cemu je tu stos, jel oni lazu u tim specifikacijama? Imam amd fx 4300 quad core vishera jezgro 4.8 i 12gb ddr3 1333mhz kingston. Da li me procesor i memorija izvlace pa mogu da igram sve?
 
verujem da igras na high... ali na ko zna kakvoj rezoluciji i na 20fps :D
 
Druze znam sta je fps i da li igra radi kako treba. Ne koci uopste, zato i pisem ovo. Metal gear na very high, glatko, tecno sve u fulu na rezoluciji od 1600×900. Mad max isto, Gta v mi sljaka super, Battlefiled 4 i ovaj novi Hardline high, Far Cry 4 high. Zato me zanima sta je fora verovatno ove druge komponente zajedno sa grafickom daju dobar spoj.
 
Ma verujemo mi tebi ali bitna je rezolucija tvoja je 1600x900 ( sto i nije nista posebno za danasnje standarde full hd 2k 4k rezolucija ), ja sam imao gtx 650 ti oc 2 gddr5 i sve mi radilo u full hd na oko 30 -60 fps ( witcher 3 , gta v i sl ) ali pak lepo je da grafa i dalje radi svoj posao .
 
Bitno da si ti zadovoljan i da uzivas u gamingu, :guitar:
kad budes uzeo nesto malo bolje i onda ces da uzivas...:,,:
 
Nazad
Vrh Dno