Šta je novo?

LG V10

Ma moze jos gore od toga.. Neku nokiu koji kosta kao kutija zvaka a radi ok. Fazon l520
 
krastavac ne baca mi se 100-150e za neko smece. A i u 2016 sta da ocekujem? Samsung ni pod razno, vavej me je smorio (M8 velika verzija P8), Sony sam precrtao jos posle Z3, Motorola nedobavljiva mi, Meizu, Xiaomi, LETV i ostalo ni pod razno. Od LG jedino sto bi uzeo je ovaj V10, jer je stvarno mnogo dobar fon. Igre ne igram, fon mi sluzi samo sa slikanje, web, viber, whats, poziv i sms.

Imam 2x vavei neki mali i Nokia 7110, al nemam na njima nista, ni cam ni 3g ni wifi
 
Poslednja izmena:
Kojih 100e.. I to nije bacanje. Za 2meseca prodas za 80e i to je to.. Izgubio si 20e i nikom nista. Onda za 600e kupis g5 i cao..
 
A otkud znas kakav ce biti G5? G1-4 ne bih uzeo ni za dz :) Imao sam igrom slucaja G2 i G3 po dva dana. Ako je G5 nasljednik, neka hvala :) Jedino zbog cega bi odlozio kupovinu V10 je mozda pad cijene. Ali obzirom da sam u citavoj BIH nasao samo kod jednog tipa, cemu se nadati....
 
Pa g5 ce biti neka polukopija v10 .. Znaci racunaj mozda i bolju kameru u odnosu na v10 i svakako izradu na nivou v10. O sirovoj snazi da ne pricamo :)
 
.....a ono za par mjeseci pojavi se G5 u full recikliranoj plastici i skripi u ruci gore nego G2 :)
Dok je V10 savrsenstvo (po meni). Drzao sam ga i fon djeluje neunistivo. Jeste da je proc malo slabiji, ali igre ne igram, tako da mi to ne predstavlja nesto bitno. Cak sam i sam P8 bio zadovoljan brzinom.
 
Isti soc kao g4 i ista baterija na većoj dijagonali, zanči 3.5h sot maximum što je daleko od dobrog za tu cenu... I meni je jedan od najlepših i najboljih telefona ali previše je to para. Lepo te savetuju ljudi, čekaj još malo. Uzmi neku kantu i preguraj malo sa njom... Posle pitanje i koliko ćeš para moći da izvučeš za V10...
 
Isti soc kao g4 i ista baterija na većoj dijagonali, zanči 3.5h sot maximum što je daleko od dobrog za tu cenu... I meni je jedan od najlepših i najboljih telefona ali previše je to para. Lepo te savetuju ljudi, čekaj još malo. Uzmi neku kantu i preguraj malo sa njom... Posle pitanje i koliko ćeš para moći da izvučeš za V10...

Malo sam guglao i sot je od 3 do 4.5h, u zavisnosti od osvjetljenja. I sa P8 sam izvlacio maks 4h sot, stim sto se napuni za 3h 40 min. Jedino sto me odvraca od V10 je cijena, za mene mane nema :)
Jedino da se nadam da ce da mu novi telefoni oboriti cijenu. ALi obzirom koliko je dostupan, sumnjam da ce se to desiti.
 
Izlazi htc M10, G5, Z6, S7... Voliš da menjaš telefone, tako da ćeš veovatno i ako uzmeš v10 a ovi budu zanimljivi i njega da promeniš ... :D Ali pitanje koliko ćeš para moći da izvučeš... :)
 
krastavac ne baca mi se 100-150e za neko smece. A i u 2016 sta da ocekujem? Samsung ni pod razno, vavej me je smorio (M8 velika verzija P8), Sony sam precrtao jos posle Z3, Motorola nedobavljiva mi, Meizu, Xiaomi, LETV i ostalo ni pod razno. Od LG jedino sto bi uzeo je ovaj V10, jer je stvarno mnogo dobar fon. Igre ne igram, fon mi sluzi samo sa slikanje, web, viber, whats, poziv i sms.

Imam 2x vavei neki mali i Nokia 7110, al nemam na njima nista, ni cam ni 3g ni wifi

Matori, slobodni ti kupuj ovo, ako ti se telefon sviđa.
Mani se merenja procesora, to ti ničemu ne služi. 808 je dovoljno jak, čačkam moto x style često.


Ovde na forumu ljudi kao da nikad nisu čuli za osbourn efekat. :D
 
Pa meni licno treba fon sa jako dobrom kamerom. Sa S6 i P8 sam bio prezadovoljan, a kazu da V10 ima jos bolju kameru. Druga stavka mi je fizicka izrada (kvalitet izrade) fona, a V10 je sam vrh. Sam proc 808 mi nista ne znaci, jer sam i sa P8 bio prezodovoljan sto se tice brzine. A daje 25-30% manji rez u sintetickim testovima. V10 me je prosto kupio svojim izgledom, ne sjecam se da me je ijedan fon toliko kupio u poslednjih 10 godina.
Kukaju na bateriju. Svaki fon cu morati puniti navece. Od Note 4, S6, P8, svi imaju oko 4h sot, manje vise, tako da vjerujem ni da V10 nije izuzetak. Jedino sam sa Z3 uspjevao da izvucem dan i po, ponekad dva dana. Testovi na gsm areni koje sam citao mnogo puta su omanuli (Note 4, S6) sto se tice baterije, tako da vjerujem da su V10 napljuvali pod patronatom samsunga. Na XDA kazu da im sot ide od 3.5 - 5h. Ima brzo punjenje, nema sta da brinem sto se toga tice. Mnogo mi znaci sto ima sd card + 64 njegove memorije.
Sve u svemu, super telefon za moje potrebe. Kazu cekaj nove modele jos pola godine. Evo izasao je Mate 8, tel nista novo, copy paste mate 7 i P8. Od S7 ne ocekujem ama bas nista, od Sonya takodje. Znaci ostaje da se nadam da ce G5 biti nesto, sa ultra *****nim sistemom vadjenja baterije u najavi, sto ce vjerovatno povuci velike bazele.
Da je V10 rasprostranjeniji fon, pa da ocekujem da cu mi cijena spasti za to vrijeme. Ali u citavoj Bih sam ga nasao na jednom mjestu. I ako spadne, spasce za maks 50e i to je to. Nisam pametan zaista....
 
Pa meni licno treba fon sa jako dobrom kamerom. Sa S6 i P8 sam bio prezadovoljan, a kazu da V10 ima jos bolju kameru. Druga stavka mi je fizicka izrada (kvalitet izrade) fona, a V10 je sam vrh. Sam proc 808 mi nista ne znaci, jer sam i sa P8 bio prezodovoljan sto se tice brzine. A daje 25-30% manji rez u sintetickim testovima. V10 me je prosto kupio svojim izgledom, ne sjecam se da me je ijedan fon toliko kupio u poslednjih 10 godina.
Kukaju na bateriju. Svaki fon cu morati puniti navece. Od Note 4, S6, P8, svi imaju oko 4h sot, manje vise, tako da vjerujem ni da V10 nije izuzetak. Jedino sam sa Z3 uspjevao da izvucem dan i po, ponekad dva dana. Testovi na gsm areni koje sam citao mnogo puta su omanuli (Note 4, S6) sto se tice baterije, tako da vjerujem da su V10 napljuvali pod patronatom samsunga. Na XDA kazu da im sot ide od 3.5 - 5h. Ima brzo punjenje, nema sta da brinem sto se toga tice. Mnogo mi znaci sto ima sd card + 64 njegove memorije.
Sve u svemu, super telefon za moje potrebe. Kazu cekaj nove modele jos pola godine. Evo izasao je Mate 8, tel nista novo, copy paste mate 7 i P8. Od S7 ne ocekujem ama bas nista, od Sonya takodje. Znaci ostaje da se nadam da ce G5 biti nesto, sa ultra *****nim sistemom vadjenja baterije u najavi, sto ce vjerovatno povuci velike bazele.
Da je V10 rasprostranjeniji fon, pa da ocekujem da cu mi cijena spasti za to vrijeme. Ali u citavoj Bih sam ga nasao na jednom mjestu. I ako spadne, spasce za maks 50e i to je to. Nisam pametan zaista....
Ili da sacekas 2017 pa da kupis g6 ili s8 ;) gluposti,kupis tel ako ti se svidja. Ja ga nosim vec mjesec,super je. Nosio note5 prije njega ne primjecujem razliku u radu u odnosu na njega. Kamera nije bolja na v10, mozda bih se smio usuditi da kazem da je cak za nijansu i bolja na note ali neznatno. Sto se baterije tice meni izgura i preko 4h sot na auto brightnes. Ne igram igrice ali zato web,mailovi,viber ,insta i ostale d*kalice po citav dan,uvijek je zakacen na 3g ili wifi. Kvalitet jzrade jw fenomenalan. Tako da ako ti tel svidja moja je preporuka da ga uzmes.
 
Slazem se. Kad nesto hoces onda to hoces sad. Ionako ako ces cekati mozes cekati i 2017 ili 2018. "Odma sada odma"
 
Jeste.. U slucaju da to nesto i vredi 600e :) mada ocito vredi koliko je neko spreman da plati,tako da uzimaj ;)
 
Jedina mana je sto LG ne drzi cenu kao polovan, pa iz ove perspektive 600 deluje mnogo. Za 6 meseci kad se pojave novi modeli, za polovan ces verovatno dobiti pola para, a to je, po meni, neisplativo.
 
Sta mi radite ljudi :) Lomim se danima :) I nista mi pomogli niste :D
To da ce izgubiti cijenu stoji, nije na glasu poput iphone i samsunga. Ali ne mogu da ga poredim sa predhodnim LG flagship telefonima, jer je po meni za klasu iznad njih. Prvi put su napravili fon koji ne krcka i ima super izradu. A i rijedak je mnogo. U uzi izbor sam bio uzeo Note 5, 6P i V10. Od ta tri, nekako mi je V10 najbolji. Note 5 imam za 500e, 6p 64gb za 603e, V10 za 613e. Ima i Mate 8 ali je gotov 700e.
 
Kupi bre, mora i LG od nečeg da živi :D
 
hahahahha. Ne rade brze poste vikendom, tako nek odluka "odleži" jos preko vikenda :)
 
6p po meni najbolji od tih, svakako V10 je dobar znak za G5.
 
Hrvati ga dobili kod operatera. Nasao i par na kp. Skupo :) ali bar je postao dostupan pa ce pasti cena posle izlaska flagship 2016 modela.
 
Poslednja izmena:
Evo jedan dobar RU test, mozda pomogne whiplasheru da prelomi i potrosi 600e na V10 :D https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=sr&js=y&prev=_t&hl=sr&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fmobile-review.com%2Freview%2Flg-v10.shtml&edit-text=&act=url

pic03.jpg

pic04.jpg


Nijedan LG u istoriji mi nije delovao ovako kvalitetno izradjeno, kamera je odlicna kao i displej, ima najbolji DAC na trzistu, vlasnici kazu da radi brzo i fluidno.. samo veca baterija fali ali opet bih kupio ovaj fon za oko 400e :) Steta sto ce toliko kostati tek za 12+ meseci :d

U odnosu na robusnu izradu i dizajn ovom telefonu bi lepo legla i neka IP6x zastita od vode i prasine, nekako mi ide uz sve to.
 
Poslednja izmena:
Pao mi One M8 u reku :)D) i dao svoje pa sad imam samo P8 i G2 i mislim se koji treći fon da uzmem. Isplati li se za ovo čudo dati 350€ više nego za G Flex2? Bolja kamera, 2 GB više RAMa i više mesta vrede te pare?
 
Sta mi radite ljudi :) Lomim se danima :) I nista mi pomogli niste :D
To da ce izgubiti cijenu stoji, nije na glasu poput iphone i samsunga. Ali ne mogu da ga poredim sa predhodnim LG flagship telefonima, jer je po meni za klasu iznad njih. Prvi put su napravili fon koji ne krcka i ima super izradu. A i rijedak je mnogo. U uzi izbor sam bio uzeo Note 5, 6P i V10. Od ta tri, nekako mi je V10 najbolji. Note 5 imam za 500e, 6p 64gb za 603e, V10 za 613e. Ima i Mate 8 ali je gotov 700e.


Mnogo je to para, V10 je vrhunski telefon, ali mislim da ne vredi toliko ...
Više ga gledam kao neku najavu za G5 koji izlazi 22. februara :)
 
Poslednja izmena:
Ako su glasine i oni mockupi tacni, onda G5 nece uopste biti slican ovom telefonu. Samo jos jedna konzerva kao HTC One, iPhone i gomila kineskih alu modela.
 
@ hsv.stoned
Ovo ti nije trebalo :)
Cim cu djete hranit ako pljunem na ovo 600 ajvara :D
Fon je vrh, nema sta. Baterija manje vise, ima brzo punjenje pa se to lako rijesi za 15tak minuta. Sto je najgore, ja sam ovaj fon, igrom slucaja, drzao u ruci i nikad nisam osjetio takav osjecaj (imao sam i Note 4, i P8 i S6). Od tad sam zaljubljen u njega :)
 
Ako G5, koji cekam, bude kostao približno kao V10 (a mislim da hoce) , a pri tome testovi ne pokažu duze trajanje baterije od V10 (mislim da ce biti tu negde) , zazmuricu zbog procesora na G5. Mnogo mi se svidja telefon i ne sumnjam u osecaj u ruci. Evo ga po oglasima za manje od 600,a kontam da ce mu cena jos malo pasti posle izlaska G5.
 
Ako si prodao s6 pretpostavljam da ti nece trebati neka velika doplata[emoji3] Telefon je mrak,sigurno najkompletniji uredjaj koji se do sada pojavio na trzistu. A drugo u moru galaksija i jabuka imaces jedinstvenu masinu [emoji3]
 
I ja mislim da je ovo najkompletniji android telefon van Nexus linije koja je specificna (ko ceni vanilla softver za njega je 6P broj 1 bez konkurencije).

Ali od ovih ostalih LG, htc, samsung, sony, raznih kineza.. ovaj V10 stvarno deluje kao najbolji fon i bukvalno je jedini LG koji bih kupio a da nije Nexus.

Cim cu djete hranit ako pljunem na ovo 600 ajvara

Blaza dijeta od mesec dana mu nista nece smetati.. ionako je kraj zime, valja smanjiti malo unos kalorija :d
 
Poslednja izmena:
Da moze SoC da se zameni, telefon bi bio gotovo idealan.

Edit: Naravno, veca baterija je uvek plus.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno