Šta je novo?

LG V10

 
LG has certainly proven that it has the ability to think outside the box once again here, but the ultimate question is just how many consumers will purchase the V10 in a very crowded, price-sensitive market? Especially among the tech-savvy, the promises of the Snapdragon 820 as well as whatever offerings next year brings with it means that dropping a cache of cash this last in 2015 may ultimately be money spent prematurely. Only time will tell, though; even if the Lost Odyssey is re-discovered, it may be as easily overlooked as another was.


http://www.androidauthority.com/lg-v10-success-646577/
 
pa znaju svi da će zbog onog drugog ekrana lg da ga zaboravi za 6 meseci i sledeći android neće dobiti. :D
 
Ovo je samo pokazatelj da ce G5 da bude bombica, samo da zadrže kvalitet izrade sa V10, i da ga ima kod nas iako je odlican uredjaj ne bih ga pazario, cekao bih G5
 
@dejan1001
Za cijenu se jos nista ne zna ali sig bice paprena. Racunam pocetnu oko 700e sig
 
Pa po meni jedini sa ovim i imaju opravdanu cenu. Kad moze stakleni Samsung da toliko kosta moze i ovo.
Opet je skupo ali kad vidim druge...
 
[YOUTUBE]w3AdsiBuECw[/YOUTUBE]

Sviđa mi kako izgleda...
 
[YOUTUBE]sKwnBNCRFfs[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]mFCbBnwan3I[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]8297EFjZOfw[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]L-s479VLZzs[/YOUTUBE]
 
Sta fali multitaskingu na Note 5 u poredjenju sa V10? Ne vidim neke razlike sem sto je N5 malo brzi.
 
Poslednja izmena:
V10-vs-Note-5-Header.jpg




http://www.phonearena.com/news/LG-V10-vs-Samsung-Galaxy-Note-5-the-user-experience_id76292
 
Gledam sad nba i vidim bas udarne reklame za V10. Sigurno da nece u Evropi da ga guraju kao u Americi
 
Zato sam preskocio G4(koji je isto odlican) ove godine, G5 mora da razvali, druge nema. Kada bi V10 dosao kod nas po nekoj razumnoj ceni uzeo bih bez razmišljanja, retko je danas da telefoni nemaju neke mame.
 
Uzeo ga prije par dana. Da ga istestiram pa pisem utiske..
 
Izbaci neku sliku,bas me interesuje kako izgleda na "zivo" [emoji3]
 
Jedini LG koji bih kupio za sada :) Deluje da ''ledja'' imaju odlican grip u ruci i da se telefon ne kliza a uz to deluje i dosta kvalitetnije od G2/3/4.
 
Poslednja izmena:
Ne kliza ima dobar grip. I nema otisaka od kojih sam ludio sa noteom
 
10000 prodaju dnevno u Americi, a telefon ima minimalan marketing :)

gsmarena_005.jpg


http://www.androidauthority.com/lg-v10-sales-figures-since-launch-664420/


Meni su leđa vrhunska (MIL-STD-810G certified - shock resistant), ako već nije aluminijum onda je to uz ove ivice od nerđajućeg čelika dobitna kombinacija.
64 GB interno i ubaci se još tolika kartica ili još bolje 128 GB i puna kapa :cigar:
 
Poslednja izmena:
Slab rez. Ne znam zasto se sire ovim ciframa.. Mada ovi na poketnow kazu da je u ta 2 meseca bolje isao nego g4 u svoja prva 2 meseca,sto je cudno.

Odakle ti info da ima min reklamu u usa ? Koliko sam pratio flossia sa V10 su upoznati i ljudi koji ne prate mob telefone u usa.

Edit:
I to pored ove promocije.

Especially awesome with the 200gig card and extra battery.
 
Poslednja izmena:
Cena i dostunost zezaju, ali i to što je prvi u V seriji nije mu + ...
Mada cena kada se vidi konkurencija i ova ponuda i nije velika :

LG-V10-promo-840x548.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno