Šta je novo?

LG V10

Moj g4 je komsija već kaparisao - dobijam vise nego sto košta v10 sa nova 5
 
Šta znam, odličan je ovo telefon - posebno mi se sviđa kvalitetna izrada.
Ali ga ipak ne bih kupio :)
 
Neću da razmišljam o telefonu do novembra, decembra dok se ne unormale cene. Nešto mi se ne daje 600+e za telefon. Bacanje para...
 
Neću da razmišljam o telefonu do novembra, decembra dok se ne unormale cene. Nešto mi se ne daje 600+e za telefon. Bacanje para...
Pa ovo ti je dobra kupovina u vipu
Prodas tvoj i u zavisnosti koji paket uzmeš može čak i da ti ostane neki dinar
 
Poslednja izmena:
Nosio ga skoro 2 mjeseca, odlican telefon definitivno najbolji lg do sada. Ali ubijte me, note 5 je bolji..
 
Tebi još nije dobro od one teme o emigraciji :D

Kad se seliš iz Beograda i pokrećeš Srbiju ?
 
Sva ce Srbija u Beograd meni se cini, kada on zavrsi sa optimizacijom radnih mesta ;)

Aj neko da testira potrosnju malog ekranceta, koliko on vuce?
 
Note 5 odlična baterija, v10 oko 4h sot, znači sa 4g/3g još kraće... Na note 5 bolja baterija i od 6p u ovom testu... Osvetljenje je podesio 83% na v10 dok na note 5 50% zbog istog brightness-a...

 
Dvojica na note 5 hvale bateriju na drugogom forumu, postavljali su SS, kako sam video odlična, bolja od S6.
 
4h sota dnevno na v10 je sasvim solidno - još kad dodje MM biće to i malo bolje
Nego ne mogu da nađem ništa vezano za MM i v10 - jel se zna kad će za njega?
 
Mene zanina hoce tel biti simfree ili zakljucan na vip...ako je ovo prvo, ocekujem lep pad cena uskoro i da se pojave na ms (kao htc evo sto je bio svojevremeno dzabana).
 
Mene zanina hoce tel biti simfree ili zakljucan na vip...ako je ovo prvo, ocekujem lep pad cena uskoro i da se pojave na ms (kao htc evo sto je bio svojevremeno dzabana).
Pitao sam rekli su da je sim free-nece da zakljucavaju skuplje telefone zbog velikog troška
 
Sad me zvali iz vipa da me obaveste da mi sutra stiže aparat
Sad ne mogu da docekam
I da dodam neko me pitao - ima 10 posto popust i 10 posto popust za plaćanje u kešu
 
Poslednja izmena:
Ja sam pitao... :D Znači lepo sam skontao cenu, na ovu kao promotivnu cenu ide još 10% ako se uzme za keš?
 
Ma dobro, to se podrazumeva... :D Ako oni dobijaju odmah pare.. To je njima najbitnije... Definitivno najbolja kupovina trenutno... Za 360e uz 1700din pretplate dobijaš jedan od najboljih uređaja 2015, kakva god ona bila što se tiče mobilnih telefona... :)
 
Ma dobro, to se podrazumeva... :D Ako oni dobijaju odmah pare.. To je njima najbitnije... Definitivno najbolja kupovina trenutno... Za 360e uz 1700din pretplate dobijaš jedan od najboljih uređaja 2015, kakva god ona bila što se tiče mobilnih telefona... :)
Ja sam dobio 10 popusta neke njihove promocije i 10 popusta za keš - znači 20
 
Nisi uzeo na rate? Koju si pretplatu uzeo i koliko te je na kraju izašlo?
 
Nisi uzeo na rate? Koju si pretplatu uzeo i koliko te je na kraju izašlo?
Evo ovako uzeo sam na rate uz nova 3 - razmišljao sam o 5 ali kontam biće ženi dosta i nova 3 - rate su inače oko 500 din na 12 meseci ukupno oko 6.000 a telefon sam trebao da platim 48000.
Danas me zove čovek iz vipa i kaže da će mi sutra stići aparat i da prilikom kupovine nisam uzeo 10 posto popust i pri tom mi kaze da ako plaćam u kešu imam jos 10 znači treba da platim 44000 i bez onih rata od 500 din na 12 meseci i ostaje mi samo pretplata
Uz nova 5 je povoljniji aparat ali je skuplja pretplata pa te na kraju isto izađe a nema potrebe za tolikom pretplatom
Ako bude potrebe mogu i da joj prebacim na nova 4 posle mesec dana
 
Poslednja izmena:
Pa da, to je ta moja računica od 360e = 44000 din... Nije preskupa pretplata a ok je i cena telefona.
Pametan si ti, ženi si uzeo g3 a sebi v10... Nema smisla... ;)
 
Poslednja izmena:
Pa da, to je ta moja računica od 360e = 44000 din... Nije preskupa pretplata a ok je i cena telefona.
Pa sad bukvalno možeš i da zaradis ako prodas g4 i uzmeš npr nova 5 - uz uslov da ti treba takav paket

Ja imam na mom broju smart 3000 pa nekad zafali [emoji1]
Kod drugara sam mogao da uzmem za 530 ali nisam zato što ću ga verovatno brzo prodati pa da imam garanciju
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno