Šta je novo?

Ezoterija - Registracija Medion Oyo Thalia e-book reader-a (e-ink ekran)

takinada

Čuven
Učlanjen(a)
12.04.2004
Poruke
264
Poena
745
Skoro sam pazario predmetni e-book reader na web aukciji. Pri preuzimanju mi prodavac reče da ga je isto pazario na web aukciji, te da ga prodaje iz razloga što ga nije uspeo registrovati, a što je uslov za bilo kakvo čitanje e-knjiga. Na prvi pogled se vidi da je tehnički ispravan i pri uključenju traži net za obaveznu registraciju. Sve je nažalost na nemačkom, a kad ga nekako prebacim na engleski, samo osnovni termini budu prevedeni a ostalo ne. Prvo sam kreirao na Thalia e-book prodavnici nalog i odgovarajuće podatke uneo u prvom koraku registracije. Pri drugom koraku sam se zakucao na unosu nekakvog Adobe ID i njegove odgovarajuće lozinke. Na Adobe portalu sam kreirao besplatni Adobe nalog. Ukucao taj Adobe ID i lozinku u registraciju i dobio poruku da ID ili lozinka nisu u redu.
Pitanje glasi: Da li neko zna o kakvom se Adobe ID-u i lozinki radi ? Navedeni korak pri registraciji je neophodan da bi se mogle čitati e-knjige zaštićene Adobe DRM-om.

Pozdrav ... :wave::wave::wave:
 
Ja kako znam na mom kindlu, napravis account na amazon.com i upises ga i koristis. A nisam siguran i da je to obavezno.

Da li je to ovaj ebook : https://www.youtube.com/watch?v=qR4x2kasj8o

Ako se neces ljutiti, da pitam, zasto si bas njega pazario? Koliko je bio jeftin? :)

Mislim imas kindl 4 za 40 dolara... sto je poprilicno jeftino...
 
Poslednja izmena:
Da, to je taj ebook reader sa linka. Cena mu je bila oko 12-13 evrića, što me i privuklo. Googlajući izgleda da nisam jedini što ima problem sa Adobe ID.
 
Rešeno...

Uzimajući u obzir da sam veteran u IT svetu i da me sve manje i manje ta oblast interesuje, drugar se dohvati reader-a i reši problem. Jurio moguća rešenja po evropskim forumima i nađe na poljskom forumu costume firmware koji ne traži nikakvu registraciju po uključivanju.
Ako neko natrči na isti uređaj i sličan problem, neka me kontaktira za firmware.
 
Uzimajući u obzir da sam veteran u IT svetu i da me sve manje i manje ta oblast interesuje, drugar se dohvati reader-a i reši problem. Jurio moguća rešenja po evropskim forumima i nađe na poljskom forumu costume firmware koji ne traži nikakvu registraciju po uključivanju.
Ako neko natrči na isti uređaj i sličan problem, neka me kontaktira za firmware.


haha eto ekstra :D firmware resenej za sve
 
Pozdravljam vas, imam isti problem sa e book riderom OYO SII, kupljen je u Beču, ali ga nisam odma registrovao. Tako da se pali, ali stalno traži da se registruje. Pročitao sam da imate neko rešenje, tako da bi Vam bio zahvalan kada bi mi pomogli oko rešenja mog problema. Unapred zahvalan.
Darko
 
Pozdravljam vas, imam isti problem sa e book riderom. Isti model, bio bi vam zahvalan ako bi mi pomogli oko resenja. Unapred zahvalan
 
Ako moze i meni pomoc oko registracije Oyo thalia S2.
Hvala unapred.
 
Sta znaci rec ezoterija u naslovu teme?
 
Jel moze " pomoc "ako jos ima zivih na ovoj temi :( ,nabavio sam OYO ,radio je,i kako je bilo nekih stvari bzvze,ja uradim na fabricko stanje reset i sad kad upalim,samo mi izbaci wifi mreze,nakacim se na mrezu i to je to,gore u vrhu samo stoji wifi,baterija ,i ceo ekran prazan,kada sam povezao s kompom,izbaci neke foldere,izmedju ostalog i firmware,al nema nista u njemu,..ne znam kako ovo funckionise,a jos na nemackom,jel moze pomoc drugari ?
 
Evo novog linka koji je ispravan:

 
Nazad
Vrh Dno