Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Da li postoji mogucnost da vidim koja mi je sifra za wifi?
Ne mislim da nadjem/vidim neciju sifru vec moju iz mog telefona?
 
Ja sve gledam da ga promenim i ništa... svi su mi ostali telefoni nekako preveliki za moj ukus... S7 edge
 
+1. Furam S7, evo petu godinu, i sve radi kako treba. Mit je da su samo Ajfoni dugovečni, i Samsungova S serija može da šljaka godinama bez problema.
 
Sto je dobro, extra se nosi sa aplikacijama i dalje mocna kamera. Meni i bateriju dobro drzi
 
Neuništivi telefoni, stara dobra S serija, imam S5 još uvek ubacio mu nedavno LineageOS 17 leti sve, jedino što mu je loša baterija, dobra stvar je što postoji dosta customromova za ove telefone koji dosta ubrzaju iste, ali ipak i samsungov os je odličan
 
I dalje masina...

Ja sve gledam da ga promenim i ništa... svi su mi ostali telefoni nekako preveliki za moj ukus... S7 edge

+1. Furam S7, evo petu godinu, i sve radi kako treba. Mit je da su samo Ajfoni dugovečni, i Samsungova S serija može da šljaka godinama bez problema.

Sto je dobro, extra se nosi sa aplikacijama i dalje mocna kamera. Meni i bateriju dobro drzi
Sve stoji, dok ne probate neki noviji telefon više klase na 3 dana.
 
Ja trenutno imam u kuci, S7, S10, S21, Iphone 13 mini. I stvarno S7 ne moze da pridje nijednom od ovih. Jeste radi, al kad uzmes bilo koji od ovih, razlika je vise nego ocigledna.
Ono sto se slazem jeste da S7 ima super dimenzije, zato sam i presao na iPhone mini.
 
Nazad
Vrh Dno