Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

S7 - Full alu, Snapdragon 820 i stock Android :)

To bi bio savršen telefon!
 
Kako znate da ce Snap 820 biti tako pun pogodak?
 
It may feel early to settle on a global invasion plan, but numerous credible sources have told us the Snapdragon 820 looks great in pre-release examinations, from raw speed andenergy efficiency standpoints, which is why it should be tasked with tackling the most competitive, onerous markets.

Yes, our China and US-based readers and friends, this one goes out to you. You and only you, apparently, with European and Southeast Asian territories headlining the Exynos variant’s roster.
 
^ Nadam se da je ovo tacno i da ce Exynos biti za Evropsko trziste.
 
Pa kako se prica valjda je samsung dosta ucestvovao i dizajniranju s820.. Ne verujem da ce biti neke primetne razlike izmedju s820 i tog novog exynosa.

Svakako je jedna prednost tog s820 senzor za otisak koji se moze staviti ispod displeja,ali to ne igra veliku ulogu kod samsunga jer oni furaju fizicko home dugme
 
Da su pametni da stave prednje stereo zvucnike i slot za SD karticu i eto meni novog telefona, kamera i ekran sigurno ne mogu biti losiji od proslog modela...
 
Navodno S7 sa 3 razlicita procesora za razlicita trzista:

Samsung rumored to launch three Galaxy S7 variants, each with a different processor

According to the information that we’ve received today, Samsung might launch three different processor variants of the Galaxy S7. Remember the Exynos 7422 chipset that was supposed to debut with the Galaxy Note 5? Well, Samsung supposedly has plans to launch a variant of the Galaxy S7 with that chipset in India. The Exynos 8890 (a.k.a Exynos M1)-powered variant of the device is expected to be launched in Korea, Japan, and the European markets. On the other hand, the Galaxy S7 variant that will be available to consumers in China and the US will feature a Snapdragon 820 SoC.
 
Earlier today, a fresh rumor from China brought an interesting variable to the equation. Allegedly, the Snapdragon 820 will initially be made on Samsung's 14nm FinFET technology, but the chip will migrate to a 10nm node once Samsung's 10nm chip foundries are ready for mass production. The Snapdragon 820 is said to enter mass production in either late 2015 or early 2016. Earlier this year, Samsung announced that it has finalized the specifications for its10nm FinFET node and that sample production is expected to start by the end of 2015, followed by volume production in late 2016. 


Koja glupost jbt. Sta se desava sa Qualcomm-om. Sada treba da se ceka s821 ? [emoji15]
 
Sto odma' baca sumnju na S820, ako je tacno :)
 
Ne znam ni zasto koriste snapd. Kad je exynos mama
 
Kinezi najavljuju telefone sa s820 krajem decembra pa ovaj tekst mozda i ima logike. Jedva cekam testove s820 :)
 
Ne znam ni zasto koriste snapd. Kad je exynos mama

I ja gotivim Exynos ali ni zmajevima nista nije falilo do sada. Uz to na xda daleko vise ocekuju Snapdragon kada su svi telefoni u pitanju..
 
Pa dobro da nemaju svoje pa da kaze covek ali ovako mi nije jasno zasto se cimaju. Ako opet odustanu od 820 kao sto su od 810 to znaci da nesto opet ne valja
 
Sto se mene tice neka izbace obe verzije, i Exynos i S820.

Posto je TW takav kakav je mnogi jedva cekaju SD verziju i razne xda romove itd, mene to uopste ne interesuje i pre bih uzeo Exynos S7 (nemam neki poseban razlog za to osim wolfson dac-a).

Ako opet odustanu od 820 kao sto su od 810 to znaci da nesto opet ne valja

Bas tako.
 
the sound quality is a lot of phones, especially the domestic mobile phone signs, now Samsung eyeing, will be equipped with top-level program Hi-Fi industry giants ESS released earlier this year SABRE 9018AQ2M

Navodno. Ubitacno.
 
Ako ne bude stereo i sa prednje strane opet su ga ugasili ...
 
Ne može zbog home dugmeta da se stave stereo zvučnici, a i zbog minimalnih bezela gore i dole. Ili će ostati isti kao na šestici ili bih ja voleo da ih vrate nazad i to donji levi ugao.
 
Ako sam dobro procitao sta kinezi prenose taj magnezijum ce biti ram moba a staklo ponovo pozadi ? Ili google translate ne radi dobro posao.

Dobro je sto ga izbacuju/predstavljaju u januaru,sto pre to bolje :)
 
Poslednja izmena:
Da se upišem i ja ovde. :) Baš me zanima kakav će s7 da bude. Mora negde samsung da zabrlja... :D Realno ne treba očekivati svemirski brod već mali upgrade u odnosu na s6. Neću da listam svoje želje kakav bi to telefon trebalo da bude ali se nadam makar 10% jačoj bateriji i boljem multitasking-u, uz "malo" poboljšanje hardvera...
 
Imao sam ja mob od magnezijuma/celika, BenQ EF81 :D Celik se ponasao korektno ali sa magnezijuma se ogulila sjajna boja (isti slucaj kao sa alu ramom na Note 4).
 
Pa s obzirom da je taj Benq imao jedan od najgorih SW-a, podudara se sa Samsungom, još samo build da bude isti :D
 
Sta li im to znaci bice izradjen od "vise stakla" moze li jos vise ? S6 izgleda kao telefon ljubitelja bureka.
 
Vise stakla bi bilo jedino da jos i ivice telefona naprave od stakla.

Ili mozda planiraju da poklone i kilogram stakla pride, u kutiji za poneti.
 
Nazad
Vrh Dno