Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Znači ne radiš ništa, samo sediš u firmi? :-D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Radni sat xEUR, sat dosadjivanja 1000e :D
 
Jesi li uspeo da sredis curenje baterije?
zamenio ga za S7 ali duos,obzirom da mi trebaju 2 sim. Ma ista baterija. Sa mojom upotrebom od 7 do 15h i kraj baterije. Kapiram da su polovni fonovi pa da je baterija oslabila.. Ne obraćam pažnju jer odavno koristim power bank...

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Stiglo jutros
3de76f49cc4ddb82c6c98b2836207ae6.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
zamenio ga za S7 ali duos,obzirom da mi trebaju 2 sim. Ma ista baterija. Sa mojom upotrebom od 7 do 15h i kraj baterije. Kapiram da su polovni fonovi pa da je baterija oslabila.. Ne obraćam pažnju jer odavno koristim power bank...
U prevodu, kao sto sam i rekao, upgrade-om na Oreo si dobio samo gubitak vremena :D
 
Udjem u poruke i sta me dočeka, neka app je pokusala nesto i na srecu izgleda da nije uspela...
To vam je kad instalirate app sa neregularnih izvora, pa vam ponudi da upucuje pozive i salje poruke i vi mahinalno prihvatite :mad:
83f31638273e879d4fb3d0d7aca3178f.jpg
 
Poslednja izmena:
Sledeći put platiš aplikaciju 100-200 dinara i nemaš problema.
 
I naidjes na neku koja se placa i jos ti to uradi, a ti si u grupi pre nego sto je GPlay/iFumes sklonio taj app ;)
 
Da li vredi sada kupovati kao nov sa oglasa full za oko 260 eura?I da li mu je baterija bas toliko zaista ocajna?Ako ne moze 4h Sota onda je kupovina bacanje para.
 
Nemas bolji nov telefon ni za 350e.. Na edge mislim.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Edit:

Nz koliko je S8 nov..
 
Vecina polovnih je stara preko godinu dana, tako da racunaj da je baterija deplicirala oko 20%. Sa druge strane S7 je i dalje, po meni best by, jer nije veliki fon pa nije nelagodan za dzep, brz, dobra kamera, nije edge pa mozes da stavis krsteno kaljeno staklo, ima QI wireless, headphone jack, IP68 vodootporan itd... Dao sam 200eu za polovan i zadovoljan sam.

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
A u mom slucaju nisam nasao kršteno staklo, koristim s7 bez ikakve zastite :)
A stakla ili su do pola slova p na tastaturi ili su neka koja pokrivaju ceo displej uz pomkc crnih povrsina koja na sebi imaju neku traku koja odvaja staklo od ekrana i funkcionisu na pritisak da bi naoravio kontakt sa displejom...nisam nasao kvalitetno
 
Poslednja izmena:
Da li vredi sada kupovati kao nov sa oglasa full za oko 260 eura?I da li mu je baterija bas toliko zaista ocajna?Ako ne moze 4h Sota onda je kupovina bacanje para.
Kako mislis ocajna baterija? Ako gledas sa prethodne strane sto je Dark Side postavio, to je zato sto je poverovao "Upgrade manijacima" a ne iskusnim Samsungovcima ;)

Koliko je to "kao nov"? Posto mislim da S7 se odavno ne proizvodi uopste, pa osim neotvoren tesko da je nov.
Licno bi dao 260e samo za Dual SIM S7, kao nov. Za obican, ne.
 
Imas na kp refurbished modele (znaci kao novi) za 220e a novi su 320e. E sad koliko je pametno kupovati refurb nemam pojma.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ovaj je star mislim 2 godine Edge ali izgleda kao nov.Full oprema i kutija.260 eura.
 
Pa računaj još jedno 6000 din za zamenu baterije u pro mobi i eto ti realnog stanja. Za dve godine ako nije zapasao rozu štraftu, valjda neće ni posle isteka garancije [emoji6]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zasto nemam mogucnost da dodeljujem boju led svetla za različite notifikacije?
Samo u whatsapp imam tu opciju
 
Jel ima neko problem sa home dugmetom na s7, kad ga pritisnem cuje se kao da unutra ima peska, krcka, lomi se nesto :)
Mislio sam da je to bio problem samo kod iphona 5s-->6s
I kako moze da se prištedi dugme od pritiskanja?
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko problem sa home dugmetom na s7, kad ga pritisnem cuje se kao da unutra ima peska, krcka, lomi se nesto :)
Mislio sam da je to bio problem samo kod iphona 5s-->6s
I kako moze da se prištedi dugme od pritiskanja?
Puca vec 5 meseci kod mene. Kad je zavrsio sladoled po fonu islo je glatko na nekih nedelju dana.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Na 5s bila je fora nakvasi se krpica i kruznim pokretima se pritisne dugme i ides u krug, radilo je posao :)
 
Ima li jos ko Google Play Services 13.2.80/211705629?
 
Cim samo yes, znaci nemas problem koji se pojavio nocas, nakon update-a ;)
 
Pa ti sa svakim update-om Google servisa imaš problem :d

Šta piše u bbs?
 
Nemam vremena za BBS :) More, dobro je bilo neko vreme..
20% za 1h jutros, 0 use.
 
Pa nek ti stoji, leba ne jede. Ja uvek držim za ne daj bože ako se nešto desi. Mada ne sećam se poslednji put kada sam imao drain neki.
 
Nazad
Vrh Dno