Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Bas me zanima sta ce ovi iz Samsung-a da kazu :d
 
Nece reci nista, proslo je vec 6 dana. Nije im to prvi put, desavale su se vec takve greske. Mislim da ce OTA stici do kraja marta. Ne treba zuriti... Iako je vec trebalo da ga isporuce
 
Da li koristi jos neko poslednju verziju launchera koja radi za s7e?
Juce sam instalirao i radi vrlo smooth, ima i opcija za quick notification pull, bas sam zadovoljan.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da li neko zna kako mogu preko telefona da vidim sta imam serovano na kompu i npr. da pustim neki film ili nesto? Na S5 sam imao kada udjem u "My files" pa stavim scan ali ovde nema opcije scan :(
 
Update-uj My Files?
Ili skini MiXplorer, ES File Explorer itd.
Najprostije je kroz BS Player, on ima integrisan LAN klijent. Jedini veliki minus, zbog koga ga ne koristim, je sto UVEK refreshuje folder i vrati me na vrh, kada izadjem iz filma, ili se vratim u folder... a posto mi share za serije ima puno itema, jako puno oduzem vremena kada treba vise stvari da projurim samo.

U svakom slucaju, BS Player i ES File Explorer rade odlicno. Total Commander sada isto ima SMB client, ali je malkice gluplji od ostalih za Android nekako ;)
MiXplorer je najlaksi, ali meni nesto ne nalazi sharove uopste..
 
Updejtovao sam My Files i dalje nema da vidi LAN, ali sam instalirao BS Player i preko njega mogu da vidim sherovane fajlove. U svakom slucaju za sad mi je to ok ako mi bude trebalo i za druge fajlove onda cu ES File Explorer. Ovo mi je bilo bas bzvz sto vise nema :( Jer imam instaliram in LG Smartshare na kompu zbog TV-a i to ne moze da vidi.
 
skini Plex aplikaciju. Ubedljivo najbolji app za te svrhe.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Prestao je da mi radi adhell 1.7.3. Do juce je normalno radio i onda se samo pojavilo ovo kad sam otvorio app Screenshot_20180219-142224.png
Obrisao, instalirao, opet isto. Jel ima neko slican problem?
Pokusao sam da skinem 2.0 sa xda, ali nece. Jel ima neko alternativni link za download?
 
Prestao je da mi radi adhell 1.7.3. Do juce je normalno radio i onda se samo pojavilo ovo kad sam otvorio app Pogledajte prilog 246762
Obrisao, instalirao, opet isto. Jel ima neko slican problem?
Pokusao sam da skinem 2.0 sa xda, ali nece. Jel ima neko alternativni link za download?
Adhell više ne radi. Ovaj radi savršeno, samo što je malo komplikovaniji za instaliranje. https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3751722

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Prestao je da mi radi adhell 1.7.3. Do juce je normalno radio i onda se samo pojavilo ovo kad sam otvorio app Pogledajte prilog 246762
Obrisao, instalirao, opet isto. Jel ima neko slican problem?
Pokusao sam da skinem 2.0 sa xda, ali nece. Jel ima neko alternativni link za download?

Isto i meni piše, ali i dalje nema reklama :)
 
Ako sam razumeo dobro, dokle god se ne resetuje telefon ili sama aplikacija sa clear cache/data ona nastavlja da blokira i dalje. Na note 8 i meni prijavljuje to za aktivaciju već 7 dana ali i dalje reklama nigde nemam i disabled app su i dalje nevidljive.
Sa druge strane, na s8 mi i dalje rade licence tj adhell bez ikakvih akrobacija jel sam na julskom firmweru...i to je jedan od razloga zašto je cena za isti u oglasima malo viša ;)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
I meni si disabled apps bile nevidljive, ali sam usao u adhell da omogucim excell, trebao mi je samo da otvorim jedan fajl. I onda sam video ovo... Pa obrisao, pokusao ponovo da instaliram i sve disejblovane aplikacije su se ponovo pojavile
 
Greška u koracima. Sad lepo na adhell 2 verziju i generisanje ključeva svakih 90 dana. Inače verujem da i na s7 sa starim firmwerom radi i dalje bez problema.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam imao julski i nije mi radio AdHell obican.
mada mi generisanje kljuceva na 3 meseca ne smeta :) Vise mi smetaju reklame ;)

Kako uopste dozvoliti reklame SAMO na nekom sajtu? ne SA nekog sajta (tipa GoogleAdServices.com) vec NA nekom sajtu (tipa benchmark.rs)?
 
Moraš na xda za to...kojekakve blackliste i whitliste...tamo baš ima manijaka koji se razumeju u tu tematiku.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
*na svaka 3 meseca. Ali vredi! Na Samsung telefonima (na kojima radi..) cak i u MX Playeru i jos nekim appovima gasi reklame! Jedino ESFE uspeva nekada da ubaci, ali to su neke non-Google izgleda ;(
 
Kolegenica ima s7 edge i naprasno je mikrofon prestao da radi pri voice pozivima. Mikrofon radi u svim drugim aplikacijama (npr.
snimanje videa, voice messages u WhatsApp, sound recorder) ali ne radi pri pozivu.
Ima li neko rešenje?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
^ Rekao bih da je otkazao glavni mikrofon, dok sekundarni i dalje radi. U tom slučaju, rešenje je zamena mikrofona.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Za te druge funkcije koristi se drugi mic smesten na vrhu telefona, za voice donji mic. Neka proba samo malo jace da dune u mic dole...Ima samsung te probleme...Baci oko malo po netu na fenomen " samsung blowgate"
Takodje, za voice call neka prebaci na speakerphone i moci ce da prica jer tada koristi isto taj drugi mic.
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala. Probaćemo.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Za te druge funkcije koristi se drugi mic smesten na vrhu telefona, za voice donji mic. Neka proba samo malo jace da dune u mic dole...Ima samsung te probleme...Baci oko malo po netu na fenomen " samsung blowgate"
Takodje, za voice call neka prebaci na speakerphone i moci ce da prica jer tada koristi isto taj drugi mic.
Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Kako da kaže koleginici da malo jače dune u donji mikrofon :smash:
 
Proveri da nije ukljucila Extra volume ili nesto slicno kada zove (pojavi se opcija na Dialer prozoru tokom poziva, na 7.0 kod mene na S7 se zove Extra volume, negde je valjda Clear voice ili slicne nebuloze).
Na Note 3 je to iskljucivalo mikrofon, ne cujes se uopste ;) Nije to N3 bug generalno, nego na mom se desilo na nekom update-u.
 
Probaj preko mobilnog, sa mobilne mreze (ili sa kucnog ako si probao preko mobilne). Moguce da je previse njih sa iste IP kao ti (CG-NAT) vec skinulo :(
 
Nekad nece iz prve... ili se aktivira, ali izgleda kao da zaglibi i zaglavi se. Resetuj fon koji put i probaj opet :(
 
Nazad
Vrh Dno