Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Pitanje : da li neko ima Black Pearl edition Samsung s7 edge? I kako se on ponaša,s obzirom na to da ima 128 GB interne.

Da li i on dobija Android oreo Update?

Gesendet von meinem Redmi Note 4 mit Tapatalk
 
Da li gcam pravi drasticnu razliku u kvalitetu slika na s7e,da li se isplati jos uvek kupiti ovaj tel,moze li neko postaviti par slika?
 
Pa i nema mnogo razlike u kvalitetu u odnosu na s8/s9.. U nocnim uslovima jedino, ali opet su mi prirodnije slike na s7e i s8 u odnosu na s9 jer je slika nekako previse bleda.. Ako te lova ne zulja uzmi ga slobodno..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Oreo, ceo dan 4g, skinut sa punjača oko 7 jutros. Prilično mršavo, mada je prvi dan...
fe727fe965ea6a72e4e825558ad4ddf6.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ma jok, uopste nije hebo bateriju Google Crat Cray update...
 

Prilozi

  • Screenshot_20180529-095344.png
    Screenshot_20180529-095344.png
    150.4 KB · Pregleda: 124
Ukljuceno skoro sve plus sinhronizacija 5 gmail naloga. Mada je bilo 2 dana kriticno po 2h sot ali je tad brljavio cell standby sa po 30%..

f4d2e2d43aef7eb4f9fd6d9be6ba6925.jpg
89639bd47cf536bb00c47851bd41d97f.jpg
2cd55e5deb4d207b5e325ba0f2903a00.jpg
785f64aaebad2221a749b78dfe0ed842.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pronašao sam donorski telefon na kojem je ispravna ploča, kamera, senzor otiska prsta itd, ali je staklo napuklo i ekran nagnjecen. Pritom zaključan je otiskom prsta, čovek se ne seća PIN-a, decko koji je koristio telefon će tek za dvadesetak dana doći da otključano telefon otiskom pa da ga resetujem. Da li telefon može nekako. da se otkljuca u servisu i koliko bi to koštalo? U pitanju je S7E.
Meni je potrebna samo ploča.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ukljuceno skoro sve plus sinhronizacija 5 gmail naloga. Mada je bilo 2 dana kriticno po 2h sot ali je tad brljavio cell standby sa po 30%..

f4d2e2d43aef7eb4f9fd6d9be6ba6925.jpg
89639bd47cf536bb00c47851bd41d97f.jpg
2cd55e5deb4d207b5e325ba0f2903a00.jpg
785f64aaebad2221a749b78dfe0ed842.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Kako si resio cell standby? Mene ubija svaki dan, ne mogu da prebacim 2-3h SOT-a

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
^
resetovao tel 2 puta uzastopce i samo od sebe se sredilo. Ali sam bas poludeo kad je poceo sot kao da bat nije nova..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel to vama stigo oreo ili je UK verzija upitanju?
 
Uk, ali cell standby prosto ubijaaa
 
Otkrij nam tajnu :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Izgleda da je 4G uzrocnik cell standby draina, probajte sa 2g/3g only i vidite da li ima razlike. Nesto citah na xda, to je glavni problem na novom updejtu.
 
Neko lepo rece da ce unistiti bateriju sa ovim apdejtom
 
Pronašao sam donorski telefon na kojem je ispravna ploča, kamera, senzor otiska prsta itd, ali je staklo napuklo i ekran nagnjecen. Pritom zaključan je otiskom prsta, čovek se ne seća PIN-a, decko koji je koristio telefon će tek za dvadesetak dana doći da otključano telefon otiskom pa da ga resetujem. Da li telefon može nekako. da se otkljuca u servisu i koliko bi to koštalo? U pitanju je S7E.
Meni je potrebna samo ploča.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
valjda telefon trazi pin posle restarta, ne moze otisak kad se upali telefon, tako da ako je gasen ili ako se ugasi u medjuvremenu opet ne vredi otisak, treba pin.

Sent from Galaxy S8
 
Pronašao sam donorski telefon na kojem je ispravna ploča, kamera, senzor otiska prsta itd, ali je staklo napuklo i ekran nagnjecen. Pritom zaključan je otiskom prsta, čovek se ne seća PIN-a, decko koji je koristio telefon će tek za dvadesetak dana doći da otključano telefon otiskom pa da ga resetujem. Da li telefon može nekako. da se otkljuca u servisu i koliko bi to koštalo? U pitanju je S7E.
Meni je potrebna samo ploča.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Otisak prsta ti tu ništa ne znači, i za reset treba pin. Ukoliko je ekran ispravan, tj možeš da vidiš na isti, idi na yt i traži how to bypass google verifikation posle restarta, jer ti na samsungu u principu u svakom momentu možeš da uđeš u recovery, odradiš vipe cache i data i telefon je resetovan. Problem je posle prvog reseta što čovek čiji je nalog mora da unese nalog i šifru tog svog google naloga koji je bio na telefonu, tako da tebi u stvari treba to, a manje pin i fp ;) Ali sa ovom forom sa youtuba je moglo da se i to zaobiđe. Ukratko

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Izgleda mi je sa Oreom došao i duplo veći kapacitet baterije jer mi se puni duplo duže.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kako veci ako sw brze puni?:)
 
Žao mi je zbog konfuzije, nisam slučajno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Otisak prsta ti tu ništa ne znači, i za reset treba pin. Ukoliko je ekran ispravan, tj možeš da vidiš na isti, idi na yt i traži how to bypass google verifikation posle restarta, jer ti na samsungu u principu u svakom momentu možeš da uđeš u recovery, odradiš vipe cache i data i telefon je resetovan. Problem je posle prvog reseta što čovek čiji je nalog mora da unese nalog i šifru tog svog google naloga koji je bio na telefonu, tako da tebi u stvari treba to, a manje pin i fp ;) Ali sa ovom forom sa youtuba je moglo da se i to zaobiđe. Ukratko

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Ništa onda da ganjam da mi pošalje username i pass za taj google nalog pa nek resetuje šifru na njemu cim ovo zavrsim. Ili će I tada da traži PIN i posle factory reseta? Video sam da postoji opcija preko Find my Samsung ili kako su ga krstili već da mi otkljuca telefon, ali je potrebno da je to već uključeno na telefonu, ne znam da li bi mu opet taj glupi PIN trazio?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ne bi tražio posle, a sumnjam da će iko da ti da svoj google nalog i šifru tek tako

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne znam jesam li dobro ispratio priču, ali ako jesam možda ovo pomogne. Ja sam na svom tel s7e stavio kao zastitu otisak prsta i pin. Ne znam ni sam kako sam zaboravio pin koji sam stavio. I slučajno sam odradio reset tel I nisam mogao da mu pristupim jer mi je naravno tražio Pin. Ugasio sam tel i odradio hard reset preko kombinacije dugmića i sve se vratilo na fabrička podešavanja i nije mi tražio nikakav nalog.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne znam jesam li dobro ispratio priču, ali ako jesam možda ovo pomogne. Ja sam na svom tel s7e stavio kao zastitu otisak prsta i pin. Ne znam ni sam kako sam zaboravio pin koji sam stavio. I slučajno sam odradio reset tel I nisam mogao da mu pristupim jer mi je naravno tražio Pin. Ugasio sam tel i odradio hard reset preko kombinacije dugmića i sve se vratilo na fabrička podešavanja i nije mi tražio nikakav nalog.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Tako sam i ja mislio da moze, ali onda bi isto to mogao da uradi neko ko ukrade telefon, ne bi bilo nikakve zaštite. Možda je to moglo ranije. Pre koliko si to radio?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno