Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Naravno, to radim još od kraja aprila svaki dan, a danas sam jedno 20x. Restart, brisanje cache-a, VPN, fake location... ništa
 
Nece ni meni, nije jos svima pusten istog momenta
 
Meni stigao, posle updata ostalo 30% baterije, nisam ga restartovao, za tih 30% se normalno pomasao, odnosno mnogo fluidnije radi, sto bi rekli... Videcemo kako ce se ponasati.



Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Stigao update.
Nakon 20-tak minuta, koliko je trebalo da se ažurira, telefon je usporio (jer i nakon uključivanja 10 minuta usklađuje aplikacije, permission i ostalo).

Nakon toga, restart, i sve je fluidnije barem 20%, brže, odlično radi, nema grešaka, nemam zamjerku.
 
Meni posle upadatea uzbaci neka greska (-52) i nesto pise tipa doslo je di greske.... Onako pijavi de na par seclkundi i nestane.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Security patch ostao od 1. Aprila ?!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pitanje za mene ili generalno?

Kako god, kod mene je taj od 01.04.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Meni posle upadatea uzbaci neka greska (-52) i nesto pise tipa doslo je di greske.... Onako pijavi de na par seclkundi i nestane.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Uspeo sam uhvatiti i poruku.
4fb8d8105fe0d96d5592a1064445b122.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ne razumijem zašto toliko iščekivanje za nešto što će vam raditi lošije od onoga što trenutno imate.
 
Mob radi stabilnije i osetno brze na Oreo :)
Aplikacije gotovo trenutno otvara
E sad, aj' da sacekamo par dana da nas ne prevari utisak..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Sačekajte par dana da vidite kako će trajanje baterije da se prevari ili popravi [emoji2]
 
Ипак ми је изгледа проблем са екраном телефона мало већи од оне мале површине изнад слушалице која се напунила ваздухом.
У ствари се изгледа дешава то да се прво стакло или прво стакло+дисплеј заједно малчице "одвајају" од тијела кућишта, оног металног дела између стакала. То се дешава само у горњем делу екрана, у доњем делу је све чврсто и затегнуто.
Нећу смјети то ипак сам са УВ лијепком, боље да ја ово носим у сервис?

Ево како то изгледа DSC_0052.jpg DSC_0054.jpg и DSC_0046.jpg

Колико новчано ово може да ме закоље и гдје то носити, про моби, беграм, доктор мобил ?
 
Iscudjavam se da je ostao stari datum

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Stigao mi Oreo. Skida se. Sta treba da radim? Samo upgrade ili posle neki clean cache?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
@invictus2404
Koliko me pamćenje služi, ti si govorio za root-ovane telefone. Ili network reset?
 
Ajd da je Nexus pa da ga rootujem, al' Samsung je... Bolje na 7.1.1 da grickam semenke dok ne odbroji dane nego da se macujem sa rootom i problemima iz te price.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
2 minuta posla sa Odinom.
Nema nikakvih problema.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Kako znate da cell vuce bateriju? Daj neko ss da vidim kako pise
I zasto je ova statusna linija ovako prosvetljena, nije mi pune boje bele, na svetlijoj pozadini ne vidim nista
 
Poslednja izmena:
Meni, barem za sada, baterija ok. Nikakve razlike u odnosu na Nougat.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ипак ми је изгледа проблем са екраном телефона мало већи од оне мале површине изнад слушалице која се напунила ваздухом.
У ствари се изгледа дешава то да се прво стакло или прво стакло+дисплеј заједно малчице "одвајају" од тијела кућишта, оног металног дела између стакала. То се дешава само у горњем делу екрана, у доњем делу је све чврсто и затегнуто.
Нећу смјети то ипак сам са УВ лијепком, боље да ја ово носим у сервис?

Колико новчано ово може да ме закоље и гдје то носити, про моби, беграм, доктор мобил ?

Pro Mobi, zvaničan servis, mislim ako hoćeš profesionalno da se odradi, ako nećeš vidi da ti preporuči neko servis iz tvog grada.
 
Baterija se stabilizovala na Oreu, cell standby je tek 2% na 7h, tj. device idle 3%.
Sada je 15:04, 1:45 SOT, skinut sa punjača oko 8. To su rezultati koje sam otprilike imao i ranije.
 
Ja sam nekada na Nougatu izvlacio 5, cak i blizu 6 sati SOT-a, s 20tak sati ukupno korisenja a desavalo se da prebaci i 24h.
Zadnjih par meseci nema teoretske sanse. 3-4 SOT sa 15tak sati ukupno.
Ne znam jel baterija gubi kapacitet ili se Nougat zeznuo. Verovatno oba.
Sad vidim da je sve manje vise isto. Sem sto kao da mi telefon slobodnije radi, a sto bi moglo biti i samo subjektivno.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pro Mobi, zvaničan servis, mislim ako hoćeš profesionalno da se odradi, ako nećeš vidi da ti preporuči neko servis iz tvog grada.

Обишао сам данас про моби и беграм и доктор мобил. Прва два су званични сервиси и раде само тоталну замјену дисплеја и стакла што дође 17к дин. Доктор мобил би радио замјену и само стакла и то би било 70е, а заједно с дисплејом и код њих је 140е што дође скоро исто.
Јел могуће да је самсунг направио такву справу да ни стаклу ни дисплеју није апсолутно ништа, али једноставно не може да се поново некако залепи, него мора да се ставља све ново?

Знам да телефон нема везе с аутима, али ово ми дође исто као да ми пукне 1 жабица и фар ми се мало накриви, а мајстор ми каже да је поправка једино могућа ако ми замјени оба фара. :d
 
Jel radi onaj packet disabler na 8.0?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Обишао сам данас про моби и беграм и доктор мобил. Прва два су званични сервиси и раде само тоталну замјену дисплеја и стакла што дође 17к дин. Доктор мобил би радио замјену и само стакла и то би било 70е, а заједно с дисплејом и код њих је 140е што дође скоро исто.
Јел могуће да је самсунг направио такву справу да ни стаклу ни дисплеју није апсолутно ништа, али једноставно не може да се поново некако залепи, него мора да се ставља све ново?

Знам да телефон нема везе с аутима, али ово ми дође исто као да ми пукне 1 жабица и фар ми се мало накриви, а мајстор ми каже да је поправка једино могућа ако ми замјени оба фара. :d
Ja pricah da idete u doktor mobil, najbolji su i korektni sa cenama.
Totalno prijatni ljudi, narocito Andrija.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno